Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Pokaż Samuraja!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lksz

dzieki,

właśnie kupiłem czarnego rhino (2 rings) od timefactors, jak przyjdzie zegarek to pstrykne jakies fotki, tylko musze pomyśleć nad jakimś ciekawym ujęciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mój 8) Samuraj to fantastyczny zegarek, a odkąd zamieniłem bransoletę na Rhino kocham go jeszcze bardziej ;)

 

0327edec271650d3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, wiesz nad czym pomyśl - nad paskiem białym zrobionym ze starych nike'ów - mówię poważnie.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maestro

Właśnie myślę nad jakimś byczym ubrankiem dla niego. Nad robieniem paska samemu nie myślałem - to chyba nie jest robota dla mnie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lksz

czekajac, aż mój samurai dotrze z singapuru zamówiłem w piątek rhino u timefactors, a dzisiaj po pracy patrze do skrzynki a tam gruba koperta

po prostu panowie z timefactors sa rewelacyjni, zalatwili sprawe przez weekend, kosztowalo mnie to z przesylka 11.5 GBP, mBank obciazyl mi karte na 66,64 PLN

fotek na razie nie robie, bo zdjecie paska do samuraja ... bez samuraja... to conajmniej offtop :lol:

po cichu licze na to ze do weekendu dotrze i zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto droga którą kroczy:

4f5fd10fe1080617.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten samurai, to chyba popełnił sepuku i sie samoczynnie wypatroszył :)

 

P. S. Po co samuraje maja to cos okrągłe (trochę na ukos w górę i w strone środka od dziur na teleskopy)po bokach koperty z 4ech stron??


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrov@
To dla ozdoby.

Jakiej ozdoby??? :evil:

To są megataktyczne, niezniszczalne,scubasurvivalowe małe czarne niezbędne nity !!! To są luki z których mogą zostać odpalone torpedy!To są ukryte zawory : helowy (to gdybyś pływal na naszym największym półwyspie),azotowy (tak naprawdę to ciekłoazotowy gdybyś chciał się schłodźić) argonowy ( jakby przyszło ci coś pospawać w otulinie) i tlenowy (gdyby w butli zabrakło! W środku suwinumeryczny mechanizm może oczywiście podać na żądanie pod każdy z "tactical hole" laser, rambonóż,papier toaletowy,obieraczkę do kartofli,czy też zestaw do makijażu (dostępny tylko wariant "sea kamuflage").

Otwory kryjące się pod tymi zaślepko-włazami odgrywają tutaj znamienitą rolę i proszę mi tu nie truć że "na ozdobę" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, ale ignorant ze mnie. Nie wiedziałem co mam.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też, mój samuraj ma zdobiony wachnik :shock:


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapodaj fotkę :)

 

a w ogóle jak mechanizm zniósł tę kraksę ???


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm bezproblemowo, największy problem jest z bezelem, bo insert jest z aluminium i się wgniótł, jeszcze nie wiem co z tym zrobić.

 

Reszta zegarka jest u zegarmistrza i czeka na nowe organy, transplantacja nastąpi kiedy pozbieram wszystko do kupy.

 

W ogóle szkło samuraja ma 3,5mm grubości, zegarek jest nieźle skomplikowany, uszczelki, i inne pierdoły, sporo tego jest.

 

Jak będę miałkomplet to zrobię zdjęcie rozłozonego na części pierwsze.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip. Co się przydarzyło twojemu wojownikowi? Myślałem że striptease to dla sportu-ciekawości.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
największy problem jest z bezelem, bo insert jest z aluminium i się wgniótł, jeszcze nie wiem co z tym zrobić

Sie Pan nie martwi, sie weźmie wyklepie, kurde. Heniu daj młotka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Filip. Co się przydarzyło twojemu wojownikowi? Myślałem że striptease to dla sportu-ciekawości.

No nie wygłupiaj się, przecież wszystko opisałem w nie jest ok 8)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytam nie jest ok z założenia. Ale zaraz zrobię wyjątek.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się wyjąć insert:

16364c29735ddff2.jpg

Trzeba będzie zrobić nowy.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lksz

w koncu dotarl, widocznie w dlugi weekend celnikow za duzo nie bylo w pracy bo nie zaplacilem cla ani vatu, przesylka oznaczona jako gift 80 usd, pokemonyu ma kolejna dobra opinie :)

zegarek od razu wskoczyl na rhino

jest zaje-.-ty

to taka fotka na szybko na podlodze:

175sw2.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samurai jak zwykle piekny. Gratuluję. Tez kiedyś kupię sobie.

Te tasiemkowate paski rhino, nato, czy tym podobne sa jak dla mnie okropne i paskudne. Ale to tylko moje zdanie.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.