Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję części do takiego mechanizmu, baza pochodzi bodaj z jakiegoś starego zegarka kieszonki radzieckiego:

8dc21caf62e4017am.jpg

Potrzebuję balans z ośką albo samą ośkę, bo jest złamana. Ale cały mechanizm ze sprawnym balansem też łyknę, jakby ktoś miał.

O ile się nie mylę to ten werk pochodzi z Agata, a baza to Typ-1 albo K-43 potocznie zwany Kirow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest Agat a ten Kirow z tego co się dowiedziałem jest raczej trudny do zdobycia. Ale pamiętam, że widziałem parę razy zegary Agat w takiej brzydkiej ebonitowej obudowie, jeśli tam jest taki sam mechanizm to muszę poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mówisz, o tych zegarach biurkowych z piórem, ale o ile dobrze kojarzę to one nie miały mechanizmu K-43.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że parę razy widziałem zegar o nazwie Agat w takiej dziwnej obudowie a'la mały zegar Boulle, która była niezbyt urodziwa. Gdybym wtedy wiedział co tam jest w środku to brałbym to bez zastanowienia. A ten ze zdjęcia pochodzi z czegoś co określiliśmy z kumplami jako zestaw biurowy towarzysza Berii i jest to całkiem ładne, dlatego chcę zegar naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię balans z ośką do Mołni 3602 - mogą też być same ośki, może ktoś posiada takowe.


markopolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na wymianę chronografy slavy i 2 jakieś inne na części chyba raczej. Zapraszam na bazarek


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie tarczę do Wostoka beczki coś w ten deseń:

 

com588.jpg

 

albo

 

dscn1796f.jpg

 

może też być taka:

 

vostokamphibiatonneau.jpg

 

A także wskazówki takie jak na ostatnim zdjęciu. A była w beczka tarcza z nurkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię koło balansowe, ew. kompletny mostek z kołem - do stopera Slava.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupię Łucza kwarcowego model jak poniżej lub coś w ten deseń (koniecznie rzymskie indeksy, niekoniecznie kwarcowy),w rozsądnej cenie.

 

9deb923df254dd54gen.jpg

 

wszelkie propozycje proszę na priv gdyż nie śledzę tego wątku na bieżąco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję srebrnej obramówki na której są naniesione kreseczki oraz na której jest napis Made USSR do tej Sławy lodówki:

slavalodwka.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Jeśli ktoś posiada coś takiego na zbyciu bardzo proszę o info:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Kupię Kirowskiego Kraba lub sam mechanizm, byle na chodzie.

Chętnych proszę o kontakt, mm zegarki na wymianę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie tarcze do Rodiny w dobrym stanie z widoczna nazwa marki. Kontakt PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię szkło do Rakiety 24H oraz mocujący go bezel, sekundnik, koronkę, w miarę możliwości tarczę z miastami. Jeśli posiadasz jakieś części do tego modelu napisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieni, takiego oto pozłacanego Poljota na 17 kamieniach z datownikiem Mój odnośnik na złotego Poljota De lux bez datownika, najlepiej mechanicznego oczywiście z moją dopłatą. Mój ma przytarcia na uszkach i przy koronce, jest na prawidłowym chodzie i rezerwie.

post-42097-0-25054400-1348056137_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkło do poljota3133,szturmanskiego i wskazówkę sekundową może być wersja nowa z samolocikiem lub zamienię na coś ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma może ktoś do sprzedania dźwignię startu stopera do poljota 3133, a może Wiecie gdzie można takową kupić?

Konkretnie o tą dźwignię mi chodzi:

73345839.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

92730999.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma może ktoś do sprzedania dźwignię startu stopera do poljota 3133, a może Wiecie gdzie można takową kupić?

 

Może to Ci jakoś pomoże. Tu masz aukcję, która zakończyła się dziś bez ofert kupna

 

http://allegro.pl/poljot-chronograf-i2661830418.html

 

Zdaje się, że ten zegarek może być dawcą. Możesz poprosić o ponowne wystawienie albo dogadać się poza alle.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:lol: Aronus ciekawe na ile go wycenisz facetowi :lol:

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to Ci jakoś pomoże. Tu masz aukcję, która zakończyła się dziś bez ofert kupna

 

http://allegro.pl/poljot-chronograf-i2661830418.html

 

Zdaje się, że ten zegarek może być dawcą. Możesz poprosić o ponowne wystawienie albo dogadać się poza alle.

To była moja aukcja, ale zakończyłem ją przed czasem, bo jednak szkoda mi sprzedawać tego mechanizmu, a dźwigni poszukuję dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To była moja aukcja, ale zakończyłem ją przed czasem, bo jednak szkoda mi sprzedawać tego mechanizmu, a dźwigni poszukuję dalej.

 

Nie zwróciłem uwagi na zbieżność nicków :)


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam taki oto zegareczek - Slava Kwarcowa. Nowo wstawiona bateria. Bezel obrotowy, chodzi plynnie, koronka na 4 godzinie oraz oryginalna sygnowana bransoletka. Delikatnie zmazane indeksy na 5tej oraz nazwie marki. Wszystko widoczne na zdjeciach.

Jako ze jestem nowym forumowiczem, i moze sie pojawic brak zaufania to istnieje mozliwosc sprzedazy przez wiadomy serwis.

 

Wszystkie ustalenia i pytania na PW.

 

dsc3619v.jpg

http://imageshack.us/f/42/dsc3625a.jpg/

http://imageshack.us/f/684/dsc3624c.jpg/

http://imageshack.us/f/685/dsc3621x.jpg/

http://imageshack.us/f/684/dsc3624c.jpg/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.