Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

W dziale sprzedam wystawiłem Poljota i Zima. Zapraszam zainteresowanych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie Wołne/Wostoka precision.Rozpatrze kazdy stan.


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-23173-0-13630700-1331338455.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuję ringu do pojota chrono(wersja z jasną tarczą)ring który można przesuwać koronką....

 

Koledzy pomóżcie..

 

edit: już go mam(ring):blink:)))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mi głupio ostatnio tylko cały czas piszę z prośbą o pomoc:) Tym razem chciałbym zapytać czy ktoś z Was nie może mnie poratować częściami do Rakiety Automat.

http://www.netgrafik.ch/automatic-10.htm - o ten model mi chodzi. A dokładnie o koronkę i może tarczę w niezłym stanie. Gdybyście mieli niepotrzebne w swoich zbiorach dajcie znać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pilnie poszukuję wskazówki do chrono 3133. Dokładnie chodzi mi o wskazówkę chronografu, tą co jest pionowa czerwona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję tarczy oraz sekundnika do zegarka Sportiwnyj; preferowana ciemna tarcza, ale jak ktoś ma jasną to też nie pogardzę :) W grę wchodzi zapłata bądź wymiana na części do innych "rusków".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-27934-0-85322800-1331339261.jpg

Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Szukam jakiejś bransolety do tej Elektroniki

 

http://www.ussrwatch...?g2_itemId=2490

 

Niestety nie bardzo potrafie natrafić na jakąs sensowną u zegarmistrzów same jakies kobylaste.

 

dziękuje za pomoc.

 

pzdr

 

mam kilka wysyłam foto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię oryginalną koronkę do Poljota budzika. Powiedzcie, że ktoś z Was ma na zbyciu... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W stanie bdb dostaniesz za stówkę...ale zawsze to nówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj targować do 150pln i brać ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Moim zdaniem szkoda kasy. Za dwieście, można mieć De Luxa w super stanie, lub jakis inny rzadki zegarek. Więcej, niż stówy bym za tę Rakietę nie dał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinie.


WorldWideWatches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem szkoda kasy. Za dwieście, można mieć De Luxa w super stanie, lub jakis inny rzadki zegarek. Więcej, niż stówy bym za tę Rakietę nie dał.

widzisz, to zależy. De lux w super stanie to nie jest rzadki zegarek, a też nie dla wszystkich jest piękny (do tego kwestia złoconych, nie wszyscy je lubią). Ta raketa w tej cenie to znaczny koszt, ale jeśli się komuś podoba to wraz z pudełkiem i papierami to nie taki koszmar - niestety takie realia. Jeśli nie potrzebujesz pudełka (wiesz, kolekcjonerstwo) to na pewno można je kupić taniej. Ja kiedyś kupiłem 4 nówki za 60pln, ale to było 2 lata temu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie koperte do wolny.Moze byc bez dekielka,bo crayzee mowi,ze ma jakis na zbyciu.Nie wazne,czy zlocona,chromowana,czy stalowa.


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

widzisz, to zależy. De lux w super stanie to nie jest rzadki zegarek, a też nie dla wszystkich jest piękny (do tego kwestia złoconych, nie wszyscy je lubią). Ta raketa w tej cenie to znaczny koszt, ale jeśli się komuś podoba to wraz z pudełkiem i papierami to nie taki koszmar - niestety takie realia. Jeśli nie potrzebujesz pudełka (wiesz, kolekcjonerstwo) to na pewno można je kupić taniej. Ja kiedyś kupiłem 4 nówki za 60pln, ale to było 2 lata temu...

 

Fakt, że płaci się tu za pudełko i papiery. Wg. mnie, jest to niepotrzebne, bo zegarek potem i tak znajduje się na stojaczku na półce - sam. I to on jest tu istotny, a nie pudełko i kartka papieru. Może to osobliwe podejście, bo widzę, że wielu ludzi chętnie dokłada, żeby mieć zegarek z metką. Ja wolę zapłacić rozsądną cenę za sam tylko zegarek, dlatego wyżej napisałem, że drogo. Jednak rozumiem, że ktoś chce mieć cały komplet i wtedy taka cena oczywiście jest usprawiedliwiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filateliści też zbierają znaczek razem z "otoczką" - nie wiem jak to się prawidłowo nazywa. Po prostu kolekcjoner widzi w pudełku i metce dopełnienie całości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jednak "jak" nowa, robi pewną różnicę, no i jeszcze się licytacja nie skończyła.

Ceny w różnych miejscach sprawdziłem wcześniej, chciałem jedynie poznać wasze zdanie.

Faktycznie cenę mój zegarmistrz skalkulował (jak dla mnie, za ten model) zaporową.

Jeszcze raz dziękuję za wasze opinie.


WorldWideWatches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.