Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

1) poratujcie tą amfibią ;(...

 

 

 

2)maciato - masz PW - nie wiem czy skrzynki nie zawaliło więc pisze tutaj :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Heinz_Dundersztyc
post-0-0-30192100-1331816794.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co Cię tak wzięło na skompletowanie wszystkich modeli tv? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Heinz_Dundersztyc

nie mam szans ani środków na wszystkie modele, poza tym nie jestem takim fundamentalistą ;) kilka w przyzwoitym stanie mi wystarczy

te bez daty już mam (no dobra, jakaś w chromie by się przydała bo póki co wszystkie pozłacane)

potrzebuję poprawić tę powyżej, jest prześwietna, ale ta skaza na tarczy boli jak cholera

 

a skąd to wszystko? Już pisałem, powala mnie zwartość, moc i konsekwencja tego dyzajnu, poza tym świetnie leżą na ręku no i ta rakiety - wg niektórych najlepsze ruskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja w temacie telewizorków :D

dzisiaj zanabyłem swoje dwie pierwsze rakiety TV

niestety po przyjściu do domu okazało się, że ta poniżej:

 

post-27864-0-61665300-1331816908.jpg

 

ma nie oryginalną kopertę.

dlatego też proszę Was koledzy/koleżanki przeszperajcie swoje zapasy,

może komuś zalega taka właśnie koperta, która powinna być oryginalnie w tym modelu:

 

post-27864-0-98892200-1331816909.jpg

 

Oczywiście szukam wersji ze szkiełkiem ;)

a nuż się uda

 

Dodatkowo poszukuję tylnego dekielka (zarówno zewnętrznego jak i wewnętrznego do podtrzymywania mechanizmu) do zarii z łyżwiarzami.

Dzięki

maciek

 

 

p.s. zdjęcie oryginalnej rakiety zapożyczone z http://www.ussrwatches.info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wyluzujcie, jeszcze chwila i sam złapię bakcyla na tv. Wprawdzie coś tam w szufladach jest, ale podchodziłem do nich obojętnie...a teraz jak patrzę na te zdjęcia, chce więcej tv! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do "sprzedania" kilka zegarków z moich zbiorów, którymi nie mam czasu się zająć. Poniżej kilka zdjęć. Na chodzi jest tylko Zarja (bardzo dokładna), która ma dodatkowo oryginalne pudełko! post-35054-0-48693200-1296917387_thumb.jpgpost-35054-0-87394000-1296917388_thumb.jpgZegarki mają pozakładane "paski serwisowe" :). Ogólnie 3 ruskie (w tym jeden budzik)post-35054-0-13934500-1296917391_thumb.jpgpost-35054-0-44826200-1296917393_thumb.jpgpost-35054-0-63650200-1296917395_thumb.jpgpost-35054-0-86631800-1296917399_thumb.jpgpost-35054-0-29535300-1296917468_thumb.jpg, plus jeden DDR :)post-35054-0-98954400-1296917396_thumb.jpg Na pytania chętnie odpowiem.

 

Ponawiam :) Ktoś chętny ? bo wyrzucę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy pomocy. mój mały synek dopadł mojego de luxa automatic 29 kam. i zegarek zaliczył kafelki.złamany wałek naciągowy i koło sekundowe z oską do sekundnika.kupie te częsci lub uszkodzony mechanizm .najpilniej sprawa się ma z kołem sekundowym z oską sekundnika .prosze pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję tarczy do Wostoka (Komandirski lub Amfibia) na 17 kamieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pułap cenowy był śmieszny jak na stan.

Ale allegro się rządzi swoimi prawami.

 

 

Za taką amfibię, sprawną, dam nawet stóweczkę ;)...

 

 

pozdrawiam!

 

ew. możliwa wymiana na 24 godziną rakietę B)

No to ją tą amfibię kupiłem za 93 zł. Zapłacę majstrowi za przegląd 30 zł + 10 zł za wypełnienie wskazówek fosforem, czyli za 133 zł będę miał zegarek w bardzo dobrym stanie po rzeczywistym przeglądzie. Dodatkowo tam był mały komandir na chodzie, w mojej ocenie tego modelu dużo taniej się nie kupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ją tą amfibię kupiłem za 93 zł. Zapłacę majstrowi za przegląd 30 zł + 10 zł za wypełnienie wskazówek fosforem, czyli za 133 zł będę miał zegarek w bardzo dobrym stanie po rzeczywistym przeglądzie. Dodatkowo tam był mały komandir na chodzie, w mojej ocenie tego modelu dużo taniej się nie kupi.

 

 

tak to ta amfibia za którą chciałem dać 92 zł B)...

 

Dalej sobie odpuściłem ;)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj chłopaki, trzeba było podbijać, liczyłem na jakieś 120 za oba - taka ładna rodzina z nich... ;) Aronusie - jutro rano wysyłam zegarki. Dzisiaj po prostu nie dałem rady. Jeśli chodzi o fosfor - raczej nie będzie trzeba, bo świecą ładnie, kropki przy indeksach też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ile mniej/więcej ktoś z Was płacił za szkiełko sześciokątne? mam oferte kupna takiego za 20zł, nie za drogo czy taka natura, że sześciokątne jest dużo droższe i 20zł to całe nic? Głupie pytanie, ale zadałem.. ;)


Wszystko z czasem się zmienia

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno dostać takie szkiełko, jeśli potrzebujesz to bierz. Bardziej chodzi o to, że okrągłę szkiełko jakoś znajdziesz zawsze a kanciaste już gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj chłopaki, trzeba było podbijać, liczyłem na jakieś 120 za oba - taka ładna rodzina z nich... ;) Aronusie - jutro rano wysyłam zegarki. Dzisiaj po prostu nie dałem rady. Jeśli chodzi o fosfor - raczej nie będzie trzeba, bo świecą ładnie, kropki przy indeksach też.

 

 

Nie masz takiej drugiej amfibi :lol: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie bardzo, jak gdzieś wyłowię w jeziorze, to na pewno napiszę :lol: Mam za to Wostoka Precision, jutro idę po nowe szkiełko doń, i postaram się zamieścić zdjęcia, bo piękny jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na zbyciu kopertę NOS do Łucza na 2209 np takiego jak tu:

http://www.ussrwatches.info/main.php?g2_itemId=935

 

Chętnie wymienię na ładną tarczę do Beczki na 2209 (takiej ze wskazówkami typu chorągiewka) lub na złoconą kopertę w ładnym stanie do Slavy takiej jak ta:

http://www.ussrwatches.info/main.php?g2_itemId=713

taka:

http://www.ussrwatches.info/main.php?g2_itemId=5239

lub taka:

http://www.ussrwatches.info/main.php?g2_itemId=5241

 

Ew. inne propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do "sprzedania" kilka zegarków z moich zbiorów, którymi nie mam czasu się zająć. Poniżej kilka zdjęć. Na chodzi jest tylko Zarja (bardzo dokładna), która ma dodatkowo oryginalne pudełko! post-35054-0-48693200-1296917387_thumb.jpgpost-35054-0-87394000-1296917388_thumb.jpgZegarki mają pozakładane "paski serwisowe" :) Chciałbym za wszystko 50zł. Ogólnie 3 ruskie (w tym jeden budzik)post-35054-0-13934500-1296917391_thumb.jpgpost-35054-0-44826200-1296917393_thumb.jpgpost-35054-0-63650200-1296917395_thumb.jpgpost-35054-0-86631800-1296917399_thumb.jpgpost-35054-0-29535300-1296917468_thumb.jpg, plus jeden DDR :)post-35054-0-98954400-1296917396_thumb.jpg Na pytania chętnie odpowiem.

 

Panowie, niech sie ktoś zgłosi. Oddam dosłownie za flaszkę bo szkoda mi wyrzucić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj N wysłałem PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na zbyciu kopertę NOS do Łucza na 2209 np takiego jak tu:

http://www.ussrwatches.info/main.php?g2_itemId=935

 

Chętnie wymienię na ładną tarczę do Beczki na 2209 (takiej ze wskazówkami typu chorągiewka) lub na złoconą kopertę w ładnym stanie do Slavy takiej jak ta:

http://www.ussrwatches.info/main.php?g2_itemId=713

taka:

http://www.ussrwatches.info/main.php?g2_itemId=5239

lub taka:

http://www.ussrwatches.info/main.php?g2_itemId=5241

 

Ew. inne propozycje.

 

 

Nikt nie jest chętny?

Łucze są w cenie. Zamiast spa macie nos'a z metką...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panstasiu, ja wezmę tą kopertę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję sześciokątną sławę jako dawcę sekundnika stan kompletnie mnie nie obchodzi, aby sekundnik był jedynie w dobrym stanie. Cena do 20 zł. Sekundnik musi być dokłanie taki jak ten na zdjęciu Tomirka:

23547879.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.