Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
piowa

Liczymy "GiePeeSy" czyli GPW-1000

Rekomendowane odpowiedzi

How much ?

244zł

To branzoleta dedykowana do gpw 1000?

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Tak, dokładnie od modelu GPW-1000FC-1A, referencja 10486198.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A nie szkoda ci tego czerwonego koloru??

No właśnie szkoda, dlatego na zimę zdejmuję, żeby się nie zabarwił od mankietów (choć i tak prawie nic farby nie łapie - dobry materiał), a na lato wrócę pewnie do paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie szkoda, dlatego na zimę zdejmuję, żeby się nie zabarwił od mankietów (choć i tak prawie nic farby nie łapie - dobry materiał), a na lato wrócę pewnie do paska.

myślisz że można ten pasek a w sumie kolor zniszczyć?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

myślisz że można ten pasek a w sumie kolor zniszczyć?

No właśnie sprawia wrażenie, że nic się tego koloru nie ima, ale aby nie ryzykować, założyłem bransoletę. A przynajmniej tak to motywuję. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sprawia wrażenie, że nic się tego koloru nie ima, ale aby nie ryzykować, założyłem bransoletę. A przynajmniej tak to motywuję. ;)

brawo

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dobra cena na tytana w TT - 2095,-

Pewnie kto pierwszy, ten lepszy.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem juz pewnie nikt nawet nie liczy ale prosze o dopisanie:) GPW 1000T... i jest cudny, dekiel dla mnie bomba, ale chyba najbardziej fajna rzecza to czarne elementy na pasku:) Wiem z2 koledzy czesto lubia jakies bardziej zywe elementy na tarczy, ale dla mnie to wlasnie stonowana tarcza jest super w tyk modelu.

post-96520-0-30616700-1542974111_thumb.jpg

post-96520-0-42372700-1542974127_thumb.jpg

post-96520-0-05664600-1542974169_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajefajny jest, graty. Tylko czem prędzej zerwij tą naklejkę z dekielka, żeby Ci czerni nie odbarwiła. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem juz pewnie nikt nawet nie liczy ale prosze o dopisanie:) GPW 1000T... i jest cudny, dekiel dla mnie bomba, ale chyba najbardziej fajna rzecza to czarne elementy na pasku:) Wiem z2 koledzy czesto lubia jakies bardziej zywe elementy na tarczy, ale dla mnie to wlasnie stonowana tarcza jest super w tyk modelu.

 

Taka stonowana wersja też jest fajna, ale tak przywykłem do mojego, że te białe indeksy mnie aż rażą. Zdają się takie wieeelkie i tak jasne :rolleyes:  :ph34r:  :D 

Musiałbym się przyzwyczajać pewnie.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kowaljl pokaż jak na nadgarstku wygląda. Zastanawiam się i nie wiem czy brać. :/


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj nafgarstek to 18cm a zegar dla mnie wyglada za***iscie i nosi sie super. Zrobilem juz w nim maly trening przez pol godziny zappmnialem ze go mam. Wiec test zdany. Przesiadlem sie na niego z GWA 1000 wi3c wiedzialem czego mam sie spodziewac. Jedno pytanko do kolegow, z ciekawosci czy da sie wylaczyc automatyczna kontrole trakcji... znaczy sie synchonizacje czasu:P

post-96520-0-79302500-1542980227_thumb.jpg

post-96520-0-78774700-1542980248_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, mam taki sam nadgarstek, ale dla mnie jednak by był za duży. :(


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 17,5 i zegarek się super nosi!

 

Funkcja, która wyłącza synchronizację w tym zegarku to tryb samolotowy. Tak w ogóle to warto przeczytać instrukcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 17,5 i zegarek się super nosi!

Nie mówię, że nie byłby wygodny. Po prostu wizualnie by mi to chyba jednak nie podeszło. Z tego powodu Kinga sprzedałem, choć też był dla mnie wygodny.

Jakbym kolekcjonował, to bym brał, bo bardzo mi się podoba. :(

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem ze niema takiej funkcji. Tryb samolototy to cos calkiem innego. Wylaczenie synchnionizacji automatycznej bo oto pytalem raczej nie sprawia ze nie moge odczytac dnia tygodnia. Rozumiem ze On - off w takim razie bedzie mialo zastosowanie przy alarmie?

Ps. Masz racje ja zawsze wertuje dokladnie instrukcje,ale jeszcze nie zdarzylem doczytac cakej. Pozatym niektorych rzeczy niema w polskiej instrukcji a niektorych niema doprecyzowanychwcale wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu zastosowania funkcji, o której mówisz. Do czego jest Ci potrzebne wyłączenie synchronizacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastosowanie by sie znalazlo. Bateria dojechana jestes w miejscu gdzie niema slonca za wiele, chcesz oszczedzic baterie. Z zycia wziete. Tydzien na kursie przetrwania zima w lesie.

Im wiecej mozliwosci w zegarku tym wiecej tak zwanych smaczkow w konkretnym modelu. Pozytywnie kojarzy mi sie to z wlozona praca w zegarek. Np. Kuma w wersji tytanowej. Niebieska a na koncu indechow zieoone kropki. Wyglada super. Ktos powie niepotrzebne. Moze i niepotrzebne ale juz jednak dla mnie podnosi troszke "fun" z zegarka :)

post-96520-0-21017600-1543001203_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się z kolei podoba, że ten zegarek jest z głową i logicznie zaprojektowany, bez przeładowania zbędnymi funkcjami i opcjami, wymagających ciągłego zaglądania do instrukcji.

 

To, że zegarek sam dba o to żeby czas był zawsze aktualny to jest clou, sedno tego zegarka, po to jest hybryda waveceptora/gps i za to właśnie się płaci. "Awaryjna" opcja wyłączenia synchronizacji jest przewidziana i tylko wyjątkowym malkontentom może przeszkadzać, że nie jest wtedy wskazywany dzień tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SRU :)

 

IMG_9740.jpg


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SRU :)

 

Fajny był, ale duży. Myślałem, że ju go pogoniłeś, ale widzę, że bransa cuda uczyniła :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Bransoleta daje inne odczucia ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.