Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Balticus - Bartosz

Przywitanie - Balticus - Bartosz

Recommended Posts

Witajcie, chciałem oficjalnie się przywitać,

Mam na imię Bartosz i jestem właścicielem marki Balticus, raczkującej marki...... Choroba związana z zegarkami juz u mnie trochę trwa i przerodziła się w coś wiekszego........

Będzie mi miło uczestniczyć w życiu forum.

Pozdrawiam,

Bartek

Witamy na forum!

Dołączam się do trafnych życzeń powyżej :)

Pozdrawiam,

Łukasz

Witaj!

Dlaczego ja nic nie wiedziałem o marce  Balticus, co to za porządki  :ph34r:.

Witaj i pokaż parę czasomierzy z bliska, ja niestety nie mam facebooka więc tutaj moja wiedza jest ograniczona.

pozdr.

Łukasz

Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Guest xylog

Tak tak, trosimy o zdjęcia live, wielu forumowiczów nie używa twarzoksiążki i taka prezentacja byłaby bardzo interesująca.

Witajcie,

Jeszcze sie ogarynam w tym Forum, i jesli w złym miejscu sie rozpisuje to przepraszam i proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu.

postaram sie podlinkowac poprzez dropboxa kilka zdjec, dostalem juz fajne fotki od klientow, bo moje umiejetnosci fotografowania sa marne jak barszcz z torebki :)

Kilka słów, stworzyłem typowy Microbrand, używam Miyoty 9015 i nie zawaham sie go używać i chwalić!! Pierwszy model to Grey Seal, rozmiar 44x51, szafirowe szkla, pasek + mesh w komplecie. Dodatkowo dla grupy na twarzoksiążce bede robił limitowany zegarek - diverka 100sztuk....... też na 9015.

Można narzekać że to czy tamto mogło by być lepiej w Grey Sealu ALE zegarek oferuje z wysyłka za 1100pln.........

Nazwa Balticus oraz Grey Seal są nazwami zastrzeżonymi - podjąłem ten trud/koszty i oczekiwanie i zarejestrowałem nazwy na terenie UE.

Postaram sie później więcej info dodać,

Pozdrawiam,

Bartek

post-90676-0-40816200-1459946738_thumb.jpg

Andzej, byłeś jednym z pierwszych klientów, jak tylko udostępniłem Grey Seal do sprzedaży i to na 2 sztuki :) jesli mogę oficjalnie Cię poprosić, napisz swoją opinię.

Dziękuję,

Bartek

Ale ja mogę być nieobiektywny ponieważ uważam, że należy doceniać i chronić każdą taką polską inicjatywę :). Jak już napisałem, zegarek wygląda bardzo fajnie, dużo subtelniej, niż na zdjęciach, i jako jeden z niewielu zegarków polskich brandów nie jest poświęcony żadnemu historycznemu wydarzeniu... Nie wiem, jaki jest w codziennym użytkowaniu, bo na to jeszcze za wcześnie, ale wiem, że będę kupował kolejne modele :). Tyle ode mnie :). Pozdrawiam!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.