Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

elrutko

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Początkujący

About elrutko

 • Birthday 11/03/1978

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Kontakt

 • Skype
  elrutko

Recent Profile Visitors

302 profile views
 1. elrutko

  Składaki

  Znalazłem w sieci bardzo niewyraźny rysunek, z którego wydaje się, że ten wymiar to 10,25 mm. Spróbowałem to, na tyle na ile można suwmiarką, zmierzyć na tarczy, która mi się zresztowała po tym montażu. Także chyba mogę napisać, że to jest 10,25 +/- 0,05 mm.
 2. elrutko

  Składaki

  Niestety nie pamiętam. Nie mierzyłem tego. Kupiłem gotowe dedykowane tarcze. Zaglądam do pdf'a serwisowego ETA i widzę, że nie ma tego wymiaru.
 3. elrutko

  Składaki

  Cześć, przepraszam za brak odpowiedzi, nie zaglądałem tu dłuższy czas. Mam w swojej galerii dodatkowe zdjęcia, zapraszam. Składaki są na Unitasach 6497/98. 6498 pochodzi z rozbiórki jakiejś kieszonki, natomiast 6497 był zakupiony jako nowy. Koperty, tarcze i wskazówki również ściągnięte z ebay od sprzedawców w Szwajcarii (obie koperty, jasna tarcza i wskazówki szkieletowe) oraz Niemiec (ciemna tarcza i wskazówki liściowe). Średnica obu kopert to 44 mm.
 4. Proszę mnie już nie korumpować. urVIS zmienił właściciela. Wszystkim poszukującym życzę powodzenia i udanych zakupów.
 5. Hmmm... Mój ma numer 081/350. Czarny z datą. Jeśli jego wartość przekroczyła 2k, to zgodnie z moimi zasadami nie mogę go dalej nosić na nadgarstku.
 6. Literatura popularnonaukowa w temacie (lista zaktualizowana o „Beckery“ i kilka pozycji profesora Mrugalskiego): https://lubimyczytac.pl/ksiazki/t/kmziz
 7. Mołnia z serii Tribute 1984 https://molnija.shop/catalog/tribute-1984/ I co powiesz, Panie Orwell?
 8. Książki popularnonaukowe w języku polskim od czasu do czasu dodaję do serwisu lubimyczytac.pl z tagiem #kmziz. Ich listę można znaleźć pod linkiem: https://lubimyczytac.pl/ksiazki/t/kmziz Postaram się uzupełnić listę o te dwie pozycje, tj. Junghans i Kienzle.
 9. elrutko

  Składaki

  Świetny temat i ciekawa dygresja. Zaraz sprawdzę na załączonych przez Was obrazkach jakiego typu wskazówek użyłem w moich dwóch składakach.
 10. elrutko

  Archiwum

 11. elrutko

  Balticus

  Balticus Foka Szara
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.