Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Astarloa12

Balticus Watches

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos z forumowiczów posiada moze grey seal 2 i moze sie podzielić opinia? Rozważam zakup śle zastraszająco mało informacji jest dostępne o tym modelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zakupiłem Grey Seal 2 (Made in Poland) z niebieską tarczą, od "Ogrodowiczów" z Trójmiasta. Zegarek noszę na meshu, mimo dość "włochatej" ręki naprawdę wygodny. Zegarek jak na parę tygodni używania godny polecenia. Niebieska tarcza zwraca uwagę. Luma, mimo różnych opinii nie jest zła, choć ciut krótko trzyma (imho), Miyotka daje radę (czas około 8-10 sekund do przodu), poza tym bez zarzutu. Stal naprawdę ładnie wypolerowana, szklany dekielek całkiem przyjemny i co najważniejsze mimo "azjatyckich" komponentów, miło zobaczyć zegarek z rodzimym napisem na spodzie tarczy.

1800 zł to dość dużo za podobny zegarek, ale biorąc pod uwagę dotychczasowe działanie, wygląd i możliwość rozwoju polskiej marki, uważam, że zegarek jak najbardziej warty polecenia.

Jedyną kwestią, której nie jestem jednak w stanie zweryfikować, jest pytanie czy każdy w/w model zegarka jest składany z równą starannością?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko jest mozliwosc dokupienia ciemniejszego paska do Balticusa gwiezdny pyl? lub jakiegos innego?

 

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są paski w sklepie balticusa. W innym wypadku ktoś musiałby dorobić, a że tak powiem są dość specyficzne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są paski w sklepie balticusa. W innym wypadku ktoś musiałby dorobić, a że tak powiem są dość specyficzne

ok dzieki ... bo powiem szczerze ze mogl by buc troche ciemniejszy ten niebieski ... ktory jest w zestawie ale to kwestia gustu

 

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zakupiłem Grey Seal 2 (Made in Poland) z niebieską tarczą, od "Ogrodowiczów" z Trójmiasta. Zegarek noszę na meshu, mimo dość "włochatej" ręki naprawdę wygodny. Zegarek jak na parę tygodni używania godny polecenia. Niebieska tarcza zwraca uwagę. Luma, mimo różnych opinii nie jest zła, choć ciut krótko trzyma (imho), Miyotka daje radę (czas około 8-10 sekund do przodu), poza tym bez zarzutu. Stal naprawdę ładnie wypolerowana, szklany dekielek całkiem przyjemny i co najważniejsze mimo "azjatyckich" komponentów, miło zobaczyć zegarek z rodzimym napisem na spodzie tarczy.

1800 zł to dość dużo za podobny zegarek, ale biorąc pod uwagę dotychczasowe działanie, wygląd i możliwość rozwoju polskiej marki, uważam, że zegarek jak najbardziej warty polecenia.

Jedyną kwestią, której nie jestem jednak w stanie zweryfikować, jest pytanie czy każdy w/w model zegarka jest składany z równą starannością?

To jest zdaje się opis do Grey Seal 1, a nie do Grey Seal 2.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez hass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zakupiłem Grey Seal 2 (Made in Poland) z niebieską tarczą, od "Ogrodowiczów" z Trójmiasta. Zegarek noszę na meshu, mimo dość "włochatej" ręki naprawdę wygodny. Zegarek jak na parę tygodni używania godny polecenia. Niebieska tarcza zwraca uwagę. Luma, mimo różnych opinii nie jest zła, choć ciut krótko trzyma (imho), Miyotka daje radę (czas około 8-10 sekund do przodu), poza tym bez zarzutu. Stal naprawdę ładnie wypolerowana, szklany dekielek całkiem przyjemny i co najważniejsze mimo "azjatyckich" komponentów, miło zobaczyć zegarek z rodzimym napisem na spodzie tarczy.

1800 zł to dość dużo za podobny zegarek, ale biorąc pod uwagę dotychczasowe działanie, wygląd i możliwość rozwoju polskiej marki, uważam, że zegarek jak najbardziej warty polecenia.

Jedyną kwestią, której nie jestem jednak w stanie zweryfikować, jest pytanie czy każdy w/w model zegarka jest składany z równą starannością?

Dziekuje za opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie za pomoc Balticus dotarl ... i powiem ze jestem milo zaskoczony ...pozdrawiam

 

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie za pomoc Balticus dotarl ... i powiem ze jestem milo zaskoczony ...pozdrawiam

 

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

A jakiego kupiłeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakiego kupiłeś ?

Gwiezdny pyl bez datownika jakosc w stosunku do ceny super

 

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moim GP z datownikiem chyba chemia powoli pryska. Nie ma ktoś ochoty nabyć, dwu tygodniowy duży GP z datą ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość dystrybutorów dość mocno obniżyła cenę na helmet diver.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość dystrybutorów dość mocno obniżyła cenę na helmet diver.

 

Waszym zdaniem warto zainteresować się tym zegarkiem w cenie 1200 zł. Szukam dla siebie pierwszego automatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem przed obniżką, też jako pierwszy automat. Fakt, że wolałbym wydać 500zł mniej, jednak nie uważam, że to źle wydane pieniądze. Za 1200 - tylko brać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie od kilku dni Grey Seal 2 - ogólne wrażenia pozytywne. Wykonanie, materiały na wielki plus.Co do użytkowana za wcześnie żeby o tym pisać. Ale już szykuję się na GP bez datownika :)

 

LRM_EXPORT_20180223_212714.jpg

 

LRM_EXPORT_20180223_212627.jpg

Edytowane przez SkrobiBubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie od kilku dni Grey Seal 2 - ogólne wrażenia pozytywne. Wykonanie, materiały na wielki plus.Co do użytkowana za wcześnie żeby o tym pisać. Ale już szykuję się na GP bez datownika :)

 

 

 

 

możesz wrzucić jakieś zdjęcie na ręcę? ile on ma średnicy? 44mm?

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz wrzucić jakieś zdjęcie na ręcę? ile on ma średnicy? 44mm?

Jutro postaram się zrobić i wstawić zdjęcie. A co do średnicy to ma właśnie 44mm.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak to się prezentuje :)

 

20180301_142304.jpg

Edytowane przez SkrobiBubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zacny

Ja się z chęcią bym skusił na wersje Grey Seal II w brązie taka jak na Indiegogo była proponowana. @bartosz jest szansa na jej oferowanie?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez hass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie od kilku dni Grey Seal 2 - ogólne wrażenia pozytywne. Wykonanie, materiały na wielki plus.Co do użytkowana za wcześnie żeby o tym pisać. Ale już szykuję się na GP bez datownika :)

 

Ło panie, grawery na deklu pasujące do modelu i bez literówek! Pogratulować!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak skrócić bransoletę meshową z Balticusa? Ma ona skręcane ogniwa. Kręcę śrubokrętem i tylko się śrubki obracają. Nigdy wcześniej nie miałem mesha, a nie chcę też kombinować za bardzo, żeby nie narobić zbędnych rys.

Edit: już wiem, tylko na początku nie szło odkręcuć i zdziwiłem się, że nie działa ten sposób.

Edit2: dowiedziałem się o innych bransoletach typu mesh. Okazuje się, że się je tnie, aby uzyskać odpowiednią długość, a tutaj mamy ogniwa skręcane, więc jest to na plus.

Na minus, że wykończenia brnsolety nie są na jakimś najwyższym poziomie. Chociaż ja na brnsoetach mesh się nie znam. A jako że to jest dodatek do fajnego naprawdę grubego paska to ja się cieszę :)

Edytowane przez Obywatel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarł do mnie Balticus Diver Helmet (wersja z czarną tarczą). Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, myślę że warto było go kupić w promocyjnej cenie. Jak na pierwszy automat to jestem zadowolony z zakupu.

Jedyny minus to okienko datownika, bez niego wyglądałby zdecydowanie lepiej (ale to moje bardzo subiektywne odczucie). 

 

Mogę też polecić zakupy bezpośrednio ze strony Balticusa - błyskawiczna realizacja zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.