Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ceteth

Użytkownik
 • Content Count

  1,054
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Ceteth last won the day on September 2 2020

Ceteth had the most liked content!

Community Reputation

1,286 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

845 profile views
 1. BB41 ma jedną bardzo istotną różnicę w porównaniu do Obrisa. Chodzi o kształt koperty. Twój Obris ma dość płaską kopertę i gruby bezel, co optycznie wypada na wyraźnie mniejsze niż polerowany, wysoki bok klasycznego BB. Przy moim nadgarstku (płaski, ok 17,5cm) z powodzeniem noszę nowego Seamastera, który ma 42mm, a z BlackBaya wyleczyłem się w 10 sekund po pierwszej przymiarce, ze względu na to, że koperta jest niestety strasznie klockowata. Ostatnio zastanawiam się nad rozstaniem z moim BB36 w fajnym secie, odezwij się jeśli będziesz zainteresowany.
 2. Deadcells orałem jeszcze jak miałem switcha, świeta gra Outriders już mi przeszło, zdążyłem skończyć, trochę potem polatać na wyprawy i to tyle. A Valhala cóż, na pewno najlepszy AC w jakiego grałem
 3. U mnie rozstrzał spory bo na PC Pillars of Eternity, a na PS5 Returnal. O pierwszym wiele już powiedziano, drugi - trudny i świetny uczę się powoli, ale progres jest i gra jest diabelnie satysfakcjonująca. Wieczorkiem słuchawki, spory TV i wciąga jak bagno. Tak gameplayem jak i klimatem.
 4. Mi guma bardzo odpowiada. Klamrę można kochać lub nienawidzić za to, ze się trudniej zapina/odpina, ale sam design nawiązujący do omegowych uch do mnie bardzo trafia.
 5. No ja przez dwa lata wytrzymałem w postanowieniu - nigdy więcej zegarków ponad 40mm. Potem poszedłem do butiku, przymierzyłem nową 300 i po kilku dniach tłumaczenia sobie, że wcale mi się tak nie podoba, pomaszerowałem do butiku po swoją, niebieską. Żadna inna SMP nie zrobiła nawet trochę takiego wow jak nowy model, dorzucić do tego jaki ma mechanizm i fakt, ze to w sumie jeden z najtańszych inhousowych co-axiali i argumenty przeciw kompletnie zniknęły. Dla mnie na bransolecie również była za ciężka/duża/klockowata, ale już na gumie robi świetną robotę i leży bardzo dobrze. Czasem się tylko zastanawiam czy nie trzeba było wziąć wersji czarno białej, ale uwielbienie niebieskiego/granatu wygrało Nawet teraz siedzę w niebieskim dresie, z niebieskimi słuchawkami na głowie, na biurku obok leży niebieski telefon a na ręce niebieska Omega
 6. Guma od AT pasuje do 300 😛 jest cieńsza i bardziej miękka.
 7. Nie ma ktoś może ochoty nabyć nowego modelu Gwiezdnego Pyłu w automacie ? Stan jakoś 9/10
 8. Nowa 300 przez swoją kopertę i uszy jak dla mnie, wydaje się na nadgarstku mniejsza niż 2 poprzednie generacje. Spokojnie przeżyłem sobie dwa lata kolekcjonowania, powtarzając sobie, że 40mm to maks i nie ma sensu kupować już nigdy zegarka powyżej to. Od pierwszej przymiarki, do zakupu minął tydzień i to tylko dlatego, że chciałem coś sprzedać, zanim pójdę po Omegę.
 9. Nie będę komentował bo to nie miejsce do tego, ale dam za to plusa, bo to jeden z lepszych dowcipów ostatnio.
 10. Legenda głosi, ze hierarchom kościelnym, wcale nie zależy na pełnej kasie, a dobroci wiernych. Szkoda tylko tych starszych ludzi, którzy im wierzą i idą się zarażać. Kraj szybciej stanie się świecki nie tylko z nazwy.
 11. W sumie to limitka bonda z tej serii 300 też jeszcze nigdzie nie wystąpiła 😛
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.