Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ceteth

Użytkownik
 • Content Count

  1,032
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Ceteth last won the day on September 2 2020

Ceteth had the most liked content!

Community Reputation

1,154 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

820 profile views
 1. Wydaje mi się, że pierwsza 300 była w sumie każdej wersji biała plus stalowy bezel. 3 hands, GMT, Chrono.
 2. Powiedziałbym, że były, o którym mówisz przy obecnym, to amator jeśli chodzi o bycie Memem. Jak poprosisz to pewnie Ci nawet takie oświadczenie podpisze. A teraz dowcip: Przecież prezydent w naszym kraju, wg prawa. nie należy do żadnej partii, więc ciężko powiedzieć, że wrzucanie memów/dowcipów z prezydentem Polski może być uznane za wyrażaniem poparcia dla jakiekolwiek partii. Przecież prezydent jest prezydentem wszystkich Polaków, nie tylko tych lepszego sortu.
 3. Tak szczerze mówiąc, to zastanowiłbym się na Xboxem Series S. To jednak już nowa generacja i przy GamePassie za małą kasę ogromna biblioteka gier ze wsteczną kompatybilnością. Albo czekać na promkę PS4, pewnie na wielkanoc coś wleci jak zawsze.
 4. Nówkę sztukę może być Ci ciężko znaleźć, nowa miała premierę w 2018, więc butiki itd. raczej wyczyszczone.
 5. U mnie największy w kolekcji, ale niesamowicie się polubiliśmy 😁
 6. Wynik zadowalający ciekawe czy się 'ułoży' jeszcze lepiej
 7. Wklep sobie w googlach model zegarka lub mechanizm i dopisz winder settings. Jest masa stronek, która Ci powie jak ustawić pod swój.
 8. Nie schodzą jak starszy brat, ale czy zaliczyłbym do ciężko sprzedawalnych ? Wiszą w sumie tylko mało popularne modele jak Ranger, ale jakiekolwiek BB czy nawet Vintage Prince znikają raczej szybciej, niż później. Przy tym jak Rolki ładnie szybują w górę, Tudor robi się tym atrakcyjniejszy.
 9. Chyba nawet wolałbym to, niż limitowane AP zrobione dla JPM. Chociaż zdecydowanie w stali niż w złocie
 10. No BB36 nie wygląda specjalnie na zdjęciach + nie ma korony więc siłą rzeczy jest często pomijany. Dla mnie to odkrycie 2020 i najczęściej noszony w zeszłym roku zegarek
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.