Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
szwed

Co właśnie robisz! Ty i zegarek ;)

Recommended Posts

Podoba mi się, ale przyrost ceny jest zbyt duży i nieuzasadniony jak dla mnie. 

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Guest fidelio

Przymiarka to moim skromnym zdaniem podstawa przed ostateczna decyzją. Jeśli natomiast sumo nie było zbyt duże to i Inox da radę. ;)

Sumo było na limicie, ale dawało radę  :)

Podoba mi się, ale przyrost ceny jest zbyt duży i nieuzasadniony jak dla mnie. 

1739 + koszt wysyłki na chrono24. Dla mnie jeszcze do zaakceptowania. I do scyzoryka będzie pasować  ;)

Stalowy wyglądał na mojej ręce na za duży, ale możesz spróbować.

Paracord powinien rozwiązać problem paska :)

Edited by Sebak

Cena rzeczywiście atrakcyjna w stosunku do salonowej.

Guest fidelio

Cena rzeczywiście atrakcyjna w stosunku do salonowej.

Pewnie na przewalutowaniu trochę by mój bank zdarł, ale i tak wyszłoby taniej, niż w naszym pięknym kraju nad Wisłą  ;) No nic, będę myślał, ale to już raczej przyszły rok  :)

To wcale nie tak daleko. :D Proponuje jednak przed tym wybrać się do salonu Victorinoxa i poprzymierzać. Nie chcę chwalić by nie wyjść na wielkiego wspieracza Victorinoxa, ale akurat tak się składa, że śledzę kolejny propozycje tej marki od momentu wprowadzenia INOXA i naprawdę jest tam wiele ciekawych modeli i to nie tylko w kwarcu w przyzwoitych cenach, ale przede wszystkim w dobrej jakości wykonania. Mam wrażenie że firma ma dobrą jakość we krwi, to ważne.

Guest fidelio

To wcale nie tak daleko. :D Proponuje jednak przed tym wybrać się do salonu Victorinoxa i poprzymierzać. Nie chcę chwalić by nie wyjść na wielkiego wspieracza Victorinoxa, ale akurat tak się składa, że śledzę kolejny propozycje tej marki od momentu wprowadzenia INOXA i naprawdę jest tam wiele ciekawych modeli i to nie tylko w kwarcu w przyzwoitych cenach, ale przede wszystkim w dobrej jakości wykonania. Mam wrażenie że firma ma dobrą jakość we krwi, to ważne.

Coś w tym jest, o scyzorykach mogę się wyrażać w samych superlatywach  :D

Od scyzoryków się zaczęło, a teraz to niesamowita gama noży, walizki, torby, i ubrania, ale jak dla mnie to noże i zegarki.

Guest fidelio

Od scyzoryków się zaczęło, a teraz to niesamowita gama noży, walizki, torby, i ubrania, ale jak dla mnie to noże i zegarki.

Ja sobie myślę, że jak ze scyzorykami jest dobrze, to i z zegarkami też tak musi być  :) A Twój głos Staszku tylko mnie w tym przekonaniu utwierdza  :)

Ja sobie myślę, że jak ze scyzorykami jest dobrze, to i z zegarkami też tak musi być  :) A Twój głos Staszku tylko mnie w tym przekonaniu utwierdza  :)

Ich scyzoryki to był podstawowy suwenir kupowany na szwajcarskich lotniskach....aż do zamachu na World Trade Center - wszedł zakaz wnoszenia ostrych narzędzi na pokład itd. Więc Victorinox musiał sobie wymyśleć nowy produkt :)

A co można robić w taka pogodę, od dwóch dni odśnieżam wjazd do domu, a pług śnieżny na zmianę z opadami śniegu tylko czyhają by znów sprawić mi przyjemność. :)

post-57210-0-22965500-1548494893_thumb.jpg

Guest

A co można robić w taka pogodę, od dwóch dni odśnieżam wjazd do domu, a pług śnieżny na zmianę z opadami śniegu tylko czyhają by znów sprawić mi przyjemność. :)

Ja bym mojego pod taki mankiet nie pchał :/ Muszę się zacząć nim cieszyć zamiast chuchać i dmuchać...

Tymczasem pilot pomagał latać naleśnikom :)

1.jpg

Guest fidelio

W sumie do latających naleśników to pilot zdecydowanie pasuje :-)

Ja bym mojego pod taki mankiet nie pchał :/ Muszę się zacząć nim cieszyć zamiast chuchać i dmuchać...

Odśnieżanie nie jest czymś aż tak niebezpiecznym. Mam zegarek do zadań specjalnych INOX, ale on trafia na nadgarstek w sytuacjach naprawdę ekstremalnych, w pozostałych musza poradzić sobie "normalne". Szanuję zegarki, ale nie traktuje ich ja bóstwa. Każdy zegarek który żyje ze mną ma prawo mieć rysy tak jak ja mam zmarszczki. :D  ;)   

Guest fidelio

Jutro mamy sprawdzian z działań pisemnych :-)

post-34987-0-67864300-1548575531_thumb.jpg

Guest maritimeeng

Żona i dzieci śpią a ja właśnie słucham Bacha w interpretacji trio jazzowegopost-105307-0-78772200-1548883548_thumb.jpeg

Guest fidelio

Kręgle? W środku dnia? :)

Tak, z moimi synami :-)

Swoją drogą ciekawi mnie reakcja ludzi kiedy nagle (często w miejscach publicznych) ktoś z klubowiczów wyciąga telefon i robi zdjęcie.... nadgarstka :)

Guest fidelio

Póki co, nie zwracam na to uwagi :-)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.