Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
T Atomicus

Protrek sgw-300

Recommended Posts

Trochę już czasu minęło od tego posta  ^_^

Nie napisałem że są do d..., tylko że producent tego nie napiszę.

Odnosiłem się do różnic jakościowych tych produktów i próbowałem wytłumaczyć że cena idzie z jakością.

Sam posiadałem SGW-100 i złego słowa nie powiem ale porównując go do Protreka to nadużycie  ;)

Ej, dostanę złotą łopatę, ale tu jakieś kocopoly koledzy wypisywali SGW-100 ma mineralne szkiełko, a nie hesalit. To, że PROTREK droższy lepszej jakości to oczywiście prawda, ale to szkiełko muszę sprostować.

Trochę już czasu minęło od tego posta  ^_^

Nie napisałem że są do d..., tylko że producent tego nie napiszę.

Odnosiłem się do różnic jakościowych tych produktów i próbowałem wytłumaczyć że cena idzie z jakością.

Sam posiadałem SGW-100 i złego słowa nie powiem ale porównując go do Protreka to nadużycie  ;)

to prawda, seria sgw jest tylko tania wersja protrekopodobna,szkielko i pasek to jej najslabsze miejsca,

Co do szkła to zgadzam się, że to marna jakość.

Iskra z ogniska zostawiła ślad lekkiego przytopienia.

Normalnie szkła w G poddają się dopiero od iskier ze spawarki :)

sgw300h nosilem ostatnie 3 lata najczesciej, ale teraz stwierdzilem,ze jednak pasek jest za sztywny i za cienki wiec jego krawedzie juz mnie uwieraja co w polaczeniu z gruba harmonijka na pasku jest malo komfortowe, ostatnio przerzucilem sie na dw5600 jest mistrzem jesli chodzi o wygode na reku, mocna strona sgw 300h jest jego modul i nie mam do niego zadnych zastrzezen.Reasumujac ten model traci wiele przez najgorsze szkielko plastikowe jakie spotkalem w roznych modelach casio i ten nieszczesny pasek, wymiana jego to kwestia najdalej roku badz dwoch.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Jag1enka
      Dzień dobry, proszę o ocenę tego zegarka. Martwi mnie że bransoleta od wewnątrz jest złota, a na wszystkich zdjeciach jest srebrna od środka. Dodatkowo to opakowanie wydaje się jakieś dziwne, nie spotkałam się z takim wcześniej. Po przytrzymaniu prawego przycisku wyświetla się napis Casio. Nie umiem wstawić obrazków na forum, daję linki do dysku Google. Bardzo proszę o odpowiedź, czy to oryginał. 
      Tył
      Przód
      Opakowanie
      Koperta przód
      Koperta tył
    • By adamtt
      Cześć!
      Poszukuję zegarka na co dzień. Chcę jednak, aby posiadał on tą nutę elegancji. Zainteresował mnie Casio EDIFICE EFS-S530L-5AVUEF. Będzie to dobry wybór w tym budżecie, czy może polecicie coś innego? Chciałbym ograniczyć się w budżecie 700zł.
      Dodam, że chronograf jest mi obojętny, pasek skórzany, wielkość raczej max. 43mm.

Dzięki z góry
    • By Daniel.J
      https://m.ceneo.pl/30025364;pla?se=YxWbm1iqQxdyrhZALD2q02WnsAqEsNg5&gclid=Cj0KCQjwpNr4BRDYARIsAADIx9wPqG46Ku0Piyb_Gax1e6Z14elQKQeWbSD8SmvKcuUdn3tJHk3sjzIaAlIdEALw_wcB#tab=click&shop=147420478

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-invicta-pro-diver-professional-22050

ps:co sądzicie o marce invicta, jest to marka godna polecenia? 

• By lukaszsf
      Witam serdecznie,
      od jakiegoś czasu szukam odpowiedniego zegarka dla siebie i choć w pierwszej kolejności wybór miał paść na CASIO RANGEMAN GW-9400 to zdałem sobie sprawę że funkcje które posiada niekoniecznie mi się przydadzą. Będę korzystał z nich od święta a i tak najprawdopodobniej w formie ciekawostki niż faktycznie użytecznych funkcji.
      Po przeanalizowaniu tego co faktycznie mi się przyda wybór padł na jeden z modeli GBD/GBA-800 a że ma być to zegarek sportowy to uważam że zasłanianie cyferblatu przez dodatkowe wskazówki które nic nie wnoszą a zajmują jednie przestrzeń roboczą będą zbyteczne. Tak więc GBD-800.
      Szukałem informacji dotyczących różnic między GBD-800-1B a GBD-800SF-1 i nie jestem przekonany czy pomiędzy wersją kolorystyczną istnieją stąd pytanie do was.
      Na jednym ze sklepów różnice między z zegarkami na korzyść GBD-800SF-1:
      GBD-800-1B
      GBD-800SF-1
      Sygnał pełnej godziny, Auto kalendarz, am:pm / 24h, Afterglow, Dual time, Pamięć okrążeń

Czy faktycznie wersja GBD-800-1B jest pozbawiona tych funkcji?

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.