Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ferdek

Jaki pasek do Seiko skx007 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić jakiś pasek i nie wiem jaki wybrać ....Może pomożecie w wyborze ?

 

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie do nurków idealne są paski nato, a to tego moim zdaniem bardzo pasuje nato bond :) klasyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie do 007 idealnie pasuje vintage'owy skórzany brązowy pasek w wersji nato. Bardziej casualowo to zwykła parciana wersja nato w wersji bond, albo kolorowa.


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście chyba najbardziej czuję divery na bransolecie - masywność zegarka idealnie robi z masywnością bransolety. Ale jeśli nie "żelazo" to na bank odpuściłbym sobie pasek kauczukowy - w kontekście użytkowym jakoś do mnie nie przemawiają (chyba, że ktoś większość czasu spędza z nurkiem w wodzie) i też skierował się w stronę parcianych:)

 

Seiko-SKX007-grey-black-stripe-nato-by-l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki .

Na kolekcję zegarków mnie nie stać , więc dla odmiany chociaż jakaś alternatywa dla bransolety

Dzięki .

Na kolekcję zegarków mnie nie stać , więc dla odmiany chociaż jakaś alternatywa dla bransolety

Ten parciany nato właśnie w tym kolorze jest O.K.

Skórzany chyba czarny też by pasował , ale w zagranicznych sklepach jeszcze nie kupowałem ...

 

 

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki .

Na kolekcję zegarków mnie nie stać , więc dla odmiany chociaż jakaś alternatywa dla bransolety

Ten parciany nato właśnie w tym kolorze jest O.K.

Skórzany chyba czarny też by pasował , ale w zagranicznych sklepach jeszcze nie kupowałem ...

 

 

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

 

 

Akurat tego nie ma się co obawiać - wręcz mam wrażenie, że często obsługa, czas i kontakt są na dużo wyższym poziomie niż u nas:) Fakt, koszty przesyłki są wyższe, ale to raczej jedyna obawa w tym temacie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na gumie chcesz nosić to poszukaj Bonetto Cinturini, nie zrujnują Cię finansowo, a są dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o gumę, to od Clockwork Synergy świetnie wygląda na SKXie. Sam planuję taką kupić na wakacje.

 

Na tym samym filmiku z YT masz rekomendację Colareb - też fajne paski.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry , zapomniałem dodać ,że gumy nie lubię  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu po prostu kupiłbym u forumowych rzemieślników pasek na zamówienie, coś grubego, surowego, w brązie. Na moje te zegarki najlepiej wyglądają na jaśniejszych brązach. Tutaj mój na czymś bliższym pomarańczowi.

 

gallery_65341_3136_1517380.jpg


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi

Wiem, że pasków jest do wyboru do koloru , ale im więcej tym trudniej wybrać.

Tak więc będzie na pewno nato parciany ,a co do skóry to jakaś grubsza i zarazem miękka bez szwów .

Ze zdjęć sprzedawców jednak trudno ocenić jakość i dlatego proszę o Wasze doświadczenia w tym temacie .Cena też ma znaczenie , by była w miarę proporcjonalna do wartości zegarka czyli max120 zł .

 

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem różnych pasków, ale wg mnie najlepiej mi leży czarny hirsch rally z białymi przeszyciami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem różnych pasków, ale wg mnie najlepiej mi leży czarny hirsch rally z białymi przeszyciami

Pochwal sie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diver tylko na bransolecie lub gumie, to z zalozenia zegarek 'pracujacy"-mozna 'brawurowo' umyć dlonie, wejsć pod prysznic, do basenu....itd.

 

A nato czy skorzany pasek, nie dość ze sie szybko zniszczy to jeszcze ociera nadgarstek i moczy rękaw.

O zdejmowaniu nurka na pasku skórzanym przed wejsciem do basenu szkoda pisać bo to smieszne :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diver tylko na bransolecie lub gumie, to z zalozenia zegarek 'pracujacy"-mozna 'brawurowo' umyć dlonie, wejsć pod prysznic, do basenu....itd.

 

Ale można tez taka gumę kupić

 

a95c6d97f406b791c30e04ad04e1b875.jpg

 

A jest tez wersja która wyglada jak normalna skóra.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, a czy ktoś testował jakiś pasek gumowy typu "curved ends"? Wiem, że jest dedykowana guma Crafterblue, ale coś innego? Czy np. pasuje može guma z Omegi PO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryzyk- fizyk i jest! Wyszło nawet nieźle.

post-30489-0-48369900-1496429630_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.