Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pgajlewicz

Użytkownik
 • Content Count

  220
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Początkujący
 1. W Bonda się bawisz? W Casino Royal miał 300tkę i smoking grając w pokera:P Z 2500 musisz albo biegać po budowie i atakować ambasadę (tu zdjęcia wskazane) albo abuc się w seledynowy szorty i wylazić z wody na plaży (tu może Ci fotki odpuścić)
 2. Ja wymiękłem przy "Wiem, że jest wart około 40 tys. zł bo mi tak powiedzieli jak raz na 2-3 lata jest czyszczony w Szwajcarii.":)
 3. Trochę. Ale bardzo rzadko noszę, więc nie wnikam. W sumie to podchodzę do zegarków dość użytkowo i tego typu delikatne ryski zupełnie na mnie nie robią wrażenia:)
 4. Zdecydowanie TA!! Cholernie uniwersalny zegarek. Genialnie sprawdza się zarówno na stali jak i na gumie oraz nato, a niebieska sekunda sprawia, że "coś się dzieje:)
 5. Do używki 10letniej być może będziesz musiał doliczyć serwis, bo jest duże prawdopodobieństwo, że jednak zegarek będzie go potrzebował. A przy co-axialu to nie są grosze:) EDIT: A widzę, że niby jest po:) To żeby komentarz nie był bezcelowy to dodam tylko, że osobiście w tym co-axialowym speedmasterze za cholerę nie czuję daty - akurat w tym modelu wygląda jakby tam była wpakowana na siłę
 6. Ciężko doradzać komuś, kogo stylu życia się nie zna, zwłaszcza w przypadku jedynego zegarka. PO jest zdecydowanie lepszą opcją dla kogoś, kto prowadzi intensywny tryb życia, nie lubi rozstawać się z zegarkiem na urlopach - All inclusive czy na stokach. Moon słabiej to zniesie. Ja wybrałbym z tego względu właśnie PO. Ale dla kogoś ta "pancerność" może nie mieć znaczenia:) Ajsek, Ty chyba cholernie dużo czasu spędzasz w trasie? Bo większość fotek kojarzy mi się z kierownicą
 7. Ostatnio zapragnąłem trochę cygańskiego klimatu w życiu
 8. W tym wypadku za Omegą przemawia jak dla mnie fakt, że świetnie się komponuje zarówno na stali jak i na gumie. Większość sezonu letniego noszę ją właśnie na gumie, bo czuję w tym zestawie większy luz wakacyjny.
 9. Zdecydowanie!!! Sam wybrałem niebieską IMO dużo ciekawiej prezentuje się w tym kolorze tarcza.
 10. I coś czuję, że zaraz zacznie się przy okazji dyskusja o tym ile to partner owej okradzionej pani, biznesmen, siedział w więzieniu za przekręty
 11. A dawno nic nie wrzuciłem, to korzystając z chwili wolnego:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.