Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

terminusaquar

Zegarek jaki polecacie do 8000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowy na forum i planuje zakup zegarka tylko nie wiem czy jest dobry.Jak wy oceniacie model zegarka Tag Heuer Formula 1 Calibre 5. Fotę wrzucam poniżej.

WAZ2115.FT8023.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu, w złym dziale o to pytasz.

 

Mimo wszystko odpowiem, zobacz ten

 

https://www.christopherward.co.uk/watches/dive/c60-trident-chronometer-600

 

poza walorami estetycznymi, ma świetny mechanizm, istna perełka.

Dołączę się do dyskusji- naprawdę taka marka może konkurować z tradycją Tag Heuer?? Tag to jakiś tam prestiż a Ward owszem ładny ale czy coś więcej? Pytam bo same Ward mi się podobają ale Tag istnieje w umysłach trochę dłużej i postrzegany często jako prestiż.

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tag to żadna tradycja, w przeciwieństwie do Heuera. Po połączeniu powyższych marka stała się nijaka i w zasadzie ciągnie głównie na starym szyldzie "istniejącym w umysłach i postrzeganym jako prestiż".

To lepiej zainwestować w Ward ? Skąd tak wysokie ceny ? I od razu pytanie bo Ward ma piekne divery - lepsze niż robi Certina ?

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Rozpadnie sie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz nim wbijał gwoździe to nawet tygodnia nie wytrzyma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam takie rzeczy to ręce opadają. Widać nie bez powodu tyle hajsu na marketing idzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpadnie sie...

Czary mary, przepraszam za offtop ale musiałem to napisać :).


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim zacząłem przeglądać forum podobały Mi się zegarki TH,teraz już dużo mniej a na pewno nie te w Twoim budżecie.

Ja wybrałbym pewnie któryś z diverów Orisa lub Seiko Marinemaster.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim zacząłem przeglądać forum podobały Mi się zegarki TH,teraz już dużo mniej a na pewno nie te w Twoim budżecie.

Ja wybrałbym pewnie któryś z diverów Orisa lub Seiko Marinemaster.

Nie wiem czemu ale wydaje mi się że jednak w pewnych kręgach tag heuer będzie prestiżowy a taki Seiko będzie widziany jak Casio. Nie mówię o bywalcach tego forum.

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co widzisz prestiżowego w zegarku? Chcesz sobie kupić prestiż? Powodzenia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co widzisz prestiżowego w zegarku? Chcesz sobie kupić prestiż? Powodzenia....

Nie mówię o sobie. Nie mam (niestety lub stety) taga ale wiem jak ludzie patrzą na tą markę.

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pewnych kręgach to i Casio będzie bardziej ''prestiżowe'' niż Tag.

Wybór należy do Ciebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę poczytaj forum ale najlepiej o nic nie pytaj bo całkiem nie będziesz nic z tego wiedział :) A tak wedle mnie to prestiż zaczyna się od rolexa wzwyż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Czary mary, przepraszam za offtop ale musiałem to napisać :).

Hokus pokus ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prestiż się ma albo zdobywa. Na pewno nie nabywa drogą kupna, nawet najdroższego zegarka.

Dla jednych prestiżowy jest tissot, dla innych tag, roleks dla niektórych może być traktowany jako wół roboczy dla klasy niższej średniej bo na codzień noszą FP Journe...

Za przeproszeniem sranie o prestiżu robi wodę z mózgu świeżakom na forum i wpajają fałszywe poczucie rzeczywistości.

W kwocie do 8k wybór jest ogromny...

Imo najpierw powinieneś powiedzieć czego dokładnie szukasz jeśli chodzi o styl a potem popytać co z rzeczy, które wpadły w oko ma dobry stosunek cena/jakość.

Bo w przedziale 3/4-8 k to wykonanie z grubsza będzie bardzo podobne.

Bierz co ci się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prestiż się ma albo zdobywa. Na pewno nie nabywa drogą kupna, nawet najdroższego zegarka.

Dla jednych prestiżowy jest tissot, dla innych tag, roleks dla niektórych może być traktowany jako wół roboczy dla klasy niższej średniej bo na codzień noszą FP Journe...

Za przeproszeniem sranie o prestiżu robi wodę z mózgu świeżakom na forum i wpajają fałszywe poczucie rzeczywistości.

W kwocie do 8k wybór jest ogromny...

Imo najpierw powinieneś powiedzieć czego dokładnie szukasz jeśli chodzi o styl a potem popytać co z rzeczy, które wpadły w oko ma dobry stosunek cena/jakość.

Bo w przedziale 3/4-8 k to wykonanie z grubsza będzie bardzo podobne.

Bierz co ci się podoba.

Podobnie jestem nowy na forum i chce wiedzieć dlaczego Tag jest zły. Ok. Zrozumiałem i poczytam inne wątki. Pisałem tylko jakie dotychczas słyszałem opinie na temat Tag Heuera i dobrze to z kimś kto się zna skonfrontować.

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że kolega zapytał o konkretny zegarek. A tu jak zwykle...

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się odniosłem do jednej z odpowiedzi, żeby ustrzec kupującego prze kupowaniem "prestiżu". To źle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Półtorej strony rzrczowych argumentów było.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy na forum i planuje zakup zegarka tylko nie wiem czy jest dobry.Jak wy oceniacie model zegarka Tag Heuer Formula 1 Calibre 5. Fotę wrzucam poniżej.

 

Jesli Ci się podoba, kup.

W tym budzecie trudno Ci bedzie znależć cos znaczaco lepszego.

Zegarek ma się podobać.

200m, szybkobiezny (28800) mechanizm, automatyczny naciag, stalowa koperta w dośc uniwersalej wielkosci (41mm), bransoleta, czytelna tarcza, datownik czyni ten zegarek dość ciekawą propozycją.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nowego użytkownika zapytał - jakie ma/ miał zegarki?

Nie uważacie że zakup zegarka za 8k   powinien być kierowany trochę  doświadczeniem własnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się odniosłem do jednej z odpowiedzi, żeby ustrzec kupującego prze kupowaniem "prestiżu". To źle?

 

Oczywiście dobrze, ale niekórzy i tak chętnie by założyli wątek równoległy do "Klub miłośników Seiko", czyli "Klub miłośników prestiżu". Że też nie powstała jeszcze manufaktura produkująca zegarki marki  "Prestiż", może by się Chińczycy ruszyli? 

 

Już zresztą  istnieje strona PrestigeTime Discounted Luxury Watches for Men & Women (tak się wyświetla na pasku przeglądarki), a tam ... zegarki Tag Heuer między innymi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.