Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Euryk

Użytkownik
 • Content Count

  190
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Hobby
  no zegarki

Recent Profile Visitors

112 profile views
 1. Zeno: "Guangzhou to Kanton - konkurencyjny dla Sea-Gulla (z Pekinu) ośrodek produkcji zegarków". Trochę się zagalopowałeś, podobnie jak z opiniami na temat zegarków Orient Bambino. "Tianjin Seagull Watch Group is a watchmaking company located in Tianjin, China". (za Wiki)
 2. Spróbuj ten https://www.cheapestnatostraps.com/collections/vintage-watchbands/products/heritage-oiled-sienna
 3. A gdzie napisałem, że ty? No i ... ? W piaskownicy ci pokazałem?
 4. Reszty nie widać, tylko klamerkę, ale przecież niczego nie kwestionuję. Do Hamiltona mam akurat szacunek. "Kolego ... Pokaż zegarki, podyskutujemy, wyrazimy swój podziw i troszeczkę pozazdrościmy". Mamy umówić się w jakiejś piaskownicy? Szczerze mówiąc od dawna nie przepadam. Nie robiłem wykładu, jesteś w tzw. mylnym błędzie. Poproszono mnie o znalezienie w sieci informacji, więc ją zacytowałem. Talmudyczne wyjaśnienia o różnicach wodoszczelności "zwykłej" i "certyfikowanej" przyjmuję do wiadomości (lubię się uczyć) i trzymam za ciebie kciuki jak będziesz na głębokości 100 metrów.
 5. Pierwsze skojarzenie, że lubi zegarki. Drugie, nie lubię żółtych zegarków. Z tym że ― weź poprawkę ― jestem nietypowy, bardzo rzadko jakiś zegarek mi się podoba, ale z przyjemnością patrzę jak ludziom się podobają.
 6. Na ręku zegarek z klamerką Hamiltona, dobre i to.
 7. Przecież chodzi o to, że (mimo estetycznych różnic) to jeden typ zegarka ― nurek mianowicie. W dodatku jednej firmy. Żadne tam trio, jest przecież kilka innych znanych firm japońskich, nie tylko Seiko. Nie będę żartował, że zegarki o szczelności 30 atm. (jeden z nich) i 20 atm. (dwa dalsze) pozwalają bezstresowo, nawet brawurowo, myć ręce w umywalce (teraz to atut), ale świat zegarkowy jest bardzo różnorodny i warto w nim poszperać. Lepiej mieć różne doznania niż ciągle to samo. Bez urazy i bierz poprawkę, że ja nie lubię nurków, ani zresztą pilotów, choć gdybym koniecznie musiał wybierać jednak byłby to pilot.
 8. Same nurki. Czemu wszystkie na jedno kopyto?
 9. Biały na pewno bez lumy.
 10. Euryk

  Policzmy SEIKO 5

  Obiektyw macro, jak sądzę, podpięty do dobrej puszki plus oświetlenie. Fotografia to głównie światło.
 11. Orient 3-Star Series FAB0000EW9 cal. F4902
 12. "Mi się podoba, głównie kształt koperty, szkoda tylko, że znowu bransoletka zwijana z blaszki". W tej cenie to normalne, trzeba zmienić na pasek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.