Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, źle przeczytałem.
Ta osłona koronki musi być jakoś złączona z koronką. Bo samej osłony nie można odciągnąć. Odkręcając koronkę tak jakby odpycha się osłonę. Wtedy można odciągnąć koronkę w pozycje do ustawień daty/godziny.
W drugą stronę, osłoną można wcisnąć koronkę. Potem trzeba dokręcać koronkę i osłona automatycznie dociąga ściśle do koperty. Dlatego sądzę że oba elementy są ze sobą złączone.
Gdy koronka jest odkręcona to osłona ma lekki luz. Ale wszystko trzyma się kupy. Osłona nie kręci się jak wiatraczek. Jest też osadzona po bokach w tak jakby prowadnicach.
Mam nadzieję że dobrze to opisałem

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, o to chodziło. Znaczy, że opanowali temat. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta lampka w prawym górnym rogu ostatniego zdjęcia wygląda jakby kiełkował tam kolejny zegarek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie samo wrażenie. Musiałem powiększyć, żeby to rozkminić.🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PKd1xVg.jpg

H2iJuzY.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, rzeczywiście jest banan na ryju. 😁


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, abir napisał(-a):

na święta od mojej "wady prawnej" 🙃

nigdy nie robiłem zdjęć kartonów i pudełek. jednak jakość wykonania i dbałość o estetykę całości w tym przypadku warta jest pokazania. może się podobać. a sam zegarek jest rewelacyjny, świetne proporcje (dla mnie), mocny, efektowny. Oba paski (jest jeszcze guma) bardzo dobrej jakości. 

 

1649778608073.thumb.jpeg.28dc355d80bacb1ca211d55d7fadf06f.jpeg

 

1649778608053.thumb.jpeg.6d506a4a3c708b95ff1f40c2d4220f4c.jpeg

 

1649778608059.thumb.jpeg.635d83cbe7208caebb5b0d02bbb24bf0.jpeg

 

1649778608066.thumb.jpeg.82065834e0266e3a71b47b1256426982.jpeg

 

1649778608046.thumb.jpeg.29339a1ebe39435561869bd65b37f5ae.jpeg

No nieźle obrodziła Ci wiosna w zegarki. Świetny zakup - gratuluję i zazdroszczę 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę Wam się to podoba?  

Sorki ale w życiu bym tego nie założył na rękę. 

Wybacz @abir  ale masz wiele zegarków i każdy jest lepszy od tego 😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, BAT123 napisał(-a):

No nieźle obrodziła Ci wiosna w zegarki. Świetny zakup - gratuluję i zazdroszczę 😀

sękju 

 

35 minut temu, rk7000 napisał(-a):

Naprawdę Wam się to podoba?  

Sorki ale w życiu bym tego nie założył na rękę. 

Wybacz @abir  ale masz wiele zegarków i każdy jest lepszy od tego 😉

 

daj spokój. moja racja nie jest bardziej mojsza niż twojsza

nie narzucam się, i pełen luz.  szanuję zdanie odrębne 😊 w temacie zegarków to jeszcze wolny kraj i można mieć swoje zdanie. Choć jeden taki znany przejechał się na zegarku 😁


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, abir napisał(-a):

na święta od mojej "wady prawnej" 🙃

nigdy nie robiłem zdjęć kartonów i pudełek. jednak jakość wykonania i dbałość o estetykę całości w tym przypadku warta jest pokazania. może się podobać. a sam zegarek jest rewelacyjny, świetne proporcje (dla mnie), mocny, efektowny. Oba paski (jest jeszcze guma) bardzo dobrej jakości. 

 

Fajny jest, nosiłbym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, artooro napisał(-a):

Fajny jest, nosiłbym :)

mogę tylko polecić produkt. 


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, abir napisał(-a):

sękju 

 

daj spokój. moja racja nie jest bardziej mojsza niż twojsza

nie narzucam się, i pełen luz.  szanuję zdanie odrębne 😊 w temacie zegarków to jeszcze wolny kraj i można mieć swoje zdanie. Choć jeden taki znany przejechał się na zegarku 😁

Ja nie mam nic przeciwko temu że go nosisz i Ci się podoba - o gustach nie dyskutuję raczej. Dziwię się tylko, że podoba się wszystkim  i nie ma słowa krytyki (oprócz mojego)  Widocznie tylko mi nie przypadł do gustu 🙁

Możliwe, że ja się nie znam po prostu 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, rk7000 napisał(-a):

Ja nie mam nic przeciwko temu że go nosisz i Ci się podoba - o gustach nie dyskutuję raczej. Dziwię się tylko, że podoba się wszystkim  i nie ma słowa krytyki (oprócz mojego)  Widocznie tylko mi nie przypadł do gustu 🙁

Możliwe, że ja się nie znam po prostu 🤔

Ci wszyscy, to całe trzy osoby... Doliczając Twój głos, mamy 75% zadowolenia ;) Mi nie pasują niebieskie tarcze, kryształy na indeksach, skeletony, i kupa innych rzeczy, ale nie wchodzę po kolei do każdego tematu (z niektórych mógłbym nie wychodzić, ino punktować każdy sikor po kolei) z tekstem, że kijem bym nie tknął, bo... Jakoś nie... Ktoś wybrał sobie coś, co mu się podobało i na ki uj mam mu psuć radość? Lepiej czasami pomilczeć. Jeśli już MUSIALBYM się wypowiedzieć, to "nie gustuję w niebieskich cyferblatach, etc...".

 

@abirsikor fajowy👍 (tylko ten niebieski 😉) jaki on ma l2l? Nadgarstek masz ~18, dobrze pamiętam?

Edytowane przez dzyndzl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona uwielbia niebieski. Była sponsorem.
Wybrałbym czarny, jest bardzo głęboki i intensywny.
Mój przegub to 17,5cm.
L2L to 55mm, ale patrząc na teleskopy to 51mm. Pasek układa się od 51mm

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, abir napisał(-a):

Żona uwielbia niebieski. Była sponsorem. emoji3060.png
Wybrałbym czarny, jest bardzo głęboki i intensywny.
Mój przegub to 17,5cm.
L2L to 55mm, ale patrząc na teleskopy to 51mm. Pasek układa się od 51mm

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
 

Taka małża to skarb. Chociaż też nie mogę narzekać, udaje, że nie widzi nowych zakupów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba. Dopiszcie mój głos na „TAK”. Fajna koperta, dużo detali, widać staranne wykonanie. Pasek też starannie wykonany i zdobiony. Opakowanie może nie jest tu najważniejsze, ale też pokazuje poziom zaangażowania producenta. No i ja lubię niebieskie tarcze.
A że dużo się dzieje na pasku, na tarczy i na bezelu - taka uroda zegarków w brązie.

U mnie dzisiaj też brąziak, tyle że trochę prostszy i lżejszy.

d8d1d13d1c80f2d5ebadcdeb7ef7d07c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

avax zaczyna nieśmiało współpracę z powietrzem 🙂

do sztywniejszego uniformu pasuje idealnie 😉

 

1649876439046.thumb.jpeg.d39bf7cb0ee52cff3fc18215b925130d.jpeg

 

1649789623633.thumb.jpeg.8ab308e9db9984e5abd3d44118f98679.jpeg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, artooro napisał(-a):

Zdjęcie z grupy FB, MB w zielonym wydaniu wygląda równie świetnie 

FB_IMG_1650007221500.thumb.jpg.c81ebba37a4ff2db03c89fc71baeeea6.jpg

 

też są ładne. ale te z ręcznym naciągiem mają gradient na zewnątrz i przez to chyba kolory są głębsze i żywsze.

tak mi się wydaje że zegarki z automatem i te z ręcznym naciągiem mają trochę inne tarcze

i tak każdy jest fajny. teraz stal mi chodzi po głowie, 😵


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.