Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

no i wszystko w temacie. świat jest mały ;)


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi trzeba paskoroba :rolleyes:  ;) 1babbf1005862fe7632e72ffe4b33397.jpg

Edytowane przez konax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abir, piotrek39 mozna jakies bliższe namiary na tego magika od pasków, albo jakis link do ebay'a ?

 

z góry dzieki

Edytowane przez GUAPO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to link do jego sklepu na ebay

https://www.ebay.pl/sch/firma-tic/m.html?ssPageName=STRK%3AMEFSXS%3AMESOI&_trksid=p2053788.m1543.l2654

 

wybierasz wzór, podajesz wymiary swojego paska, nawet grubość jeśli ta w ogłoszeniu ci nie pasuje. gość robi pasek speszali for ju


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bob

 

post-92558-0-93342300-1542651939_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie inwestuję w pasek.  ;)


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej kombinuje z kwadratem 

post-65121-0-30233200-1542656188_thumb.jpg


If your watch is not ticking I will make it tock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty to masz wyobraźnie :)


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiś wybredny się chyba zrobiłem. nie mam żadnej inspiracji na black friday :wacko:


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj hydre kupiłem może tarcze w niej zmienię tanio sztuke trafiłem fb3e642181dbb43f6d14dcd9d5600012.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super podrasowana,

. Ja swoją puściłem w obieg. Fajna, ale brakowało iskry między nami.

 

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jakoś mnie specjalnie nie bierze jak mówiłem , cena 150$ to nie cuda a jak włożę bardziej agresywną tarcze może sie polubimy. Ogólnie nie mam pojęcia po co zegarki kupuje jak ich nie używam chodzę tylko w moich a w piątek zaczynam nowy projekt to bardziej przyzwyczajenie ? Jeden zegar miesiącu ? Chyba jestem chory 5ad5744478a6bfc6787d13e5947e58e4.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka

Chodzi za mną sinn, Magrette czy rado w stali. Ale przy tym budżecie zastanawiam się czy nie dobierać na używaną eterne w brązie lub używaną omege. Coraz mniej zegarków podnosi mi ciśnienie.

Mam chyba syndrom faceta przed 50

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa tyle razy mówiłem , że zacznę sprzedawać te co nie używam a jest ich bez ściemy ze 30 szt. I dalej są , mało tego ciągle przybywa. A też jestem przed 50- tką jeszcze jeden przymusowy zakup ( 100$ poszło by sie paść gdybym zrezygnował ) i koniec. Nawet z tego forum sie wypisuje , żeby nie kusiło. Jestem spełniony zegarkowo. Będę zdrowszy i bogatszy

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, za 150 to bym też szarpnął jak Reksio boczek... Jedynie nikczemny rozmiar mógłby mnie powstrzymać przed kupieniem fajnego brąziaka w takiej cenie (jak będziesz chciał odsprzedać, to wiesz...)

I też tak mam, że część noszę rzadko, co nasiliło się jak dotarł ten, co znów drugi dzień siedzi na łapie...

 

 
45980953421_cd8fd6be91_c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , w dodatku komplet wygląda tak może i paski nie jakiś szał , ale sie przydadzą plus parciak oryginalny 42610a51718b6beb7d33c6b72cb49400.jpg

 

Projekt następny podobny lecz nie taki sam będzie o wiele masywniejszy dla kulturystów. Indywidualne zamówienie ale kilka sztuk będzie. Nie opłaca mi się robić i czas marnować dla sztuki jednej. a725d426073da4c9c0a5eef8a6e3fcd7.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to po lewej u góry? A gdzie koronka? A jakie parametry? A jak będzie miał na imię? A co na deklu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc , koronka na 10 tej (tak klient sobie życzy ) mechanizm Nh 35a bo lubie te mechanizmy , sie zepsuje wymieniam bez żalu i hula dalej. L2L podobny jak w renegat lecz długość uszu zmniejszona o około 2 mm. Osłona koronki grubsza bo i koronka będzie masywniejsza z brązu. Bezel wyższy o 1.5 mm średnica zmniejszona do 44 mm , szkło mniejszej średnicy 31mm , 4.5 mm grubości. Spod płaski bez wypuszczonych uszu. Dekiel póki co ( taki standard ) bo i zegarek bez nazwy nie chce robić dokładnych kopii zegarków , dlatego też będzie kilka szczegółów zmienionych. Jak i zupełnie inne wymiary zegarka ze zdjęcia poniżej. To klienta życzenie ale i ja chętnie takiego buldoga ponoszę. Szkło nie będzie takie wysokie i nie plastikowe. W bezel można ewentualnie coś tam powycinać , ale to dopiero po prototypie sprawdzę co i jak.

 

f7fd7a1e9e68ccc7201d8a6a2cfeed1c.jpg0112430cb6394f0265e6fe9659e1e193.jpg580edd7be06c0fb85351f6c99a0455c7.jpg

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze... Taki se... Renegat :wub:

 

a to jakoś nie koniecznie... :unsure:


Za to dekiel się udał!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy w realu jak to wyjdzie , też nie do końca jestem przekonany czy coś takiego powinienem robić ale zgodziłem sie tylko temu , że gdzieś zawsze chodził za mną jakiś Kaventsmann a ten mi go troche przypomina , a cena oryginału skutecznie mnie blokuje. Osobiście uważam , że nie jest wart nawet połowy którą za niego krzyczą ale jest klient to czemu nie kasować ciekawe jest to , że zanim wyprodukują wszystko znika Ja bede miał Pitersmana

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.