Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Hahaha

Na Ciebie zawsze można liczyć

 

I rzeby nie na pusto zaczynam testy prototypu 5b91e89ef64256118ea8c2b23338b388.jpga4652700b24d140d9aaa5110e2a3442f.jpg8159525395764ae92873d448f3f63467.jpgba15c3b2dd1fcb4b7a3f1def09f22866.jpgd4129266eeda6b5ebfc539213c521f8d.jpgc90fdba5fb4880384d15316269059860.jpg

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha

Na Ciebie zawsze można liczyć

 

I rzeby nie na pusto zaczynam testy prototypu

Sent from my iPhone using Tapatalk

fiu fiu, jest co nosić :)

 

 

A tryciaka w brązie widzieli?

 

 

któryś z kolegów zapodał już ten zegarek. dla mnie ciut za duży. ale jest ciekawy

 

Moda na brąz nadal widać trwa .

jakoś się kręci ;)


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Rafał jest co nosić ale o dziwo wygodny , nawet bardzo biorąc pod uwagę jego gabaryty 18.5 cm mój nadgarstek. Gdyby był niższy o 6 mm byłby super wygodny , teraz ma około 19 mm wysokości 0f273447351a338c7a79a4449c7d36ce.jpg11704586652e463324293dbf8473ce57.jpgfdd9bbbe9c7b764df1f75d5a09b9bf6d.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadali i gadali że koronka na dziesiątej nie ma być w Renegade no to mata.27ef92e41c5110086c22b3652000f58b.jpg

 

Sent from my Nokia 3210 using Tapatalk

Edytowane przez Piotr K.

If your watch is not ticking I will make it tock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr super kompozycja!!! Wskazówki mogłyby być nieco bardziej mięsiste, ale kolory koperty fajnie grają z tą tarczą, no i nato też pasi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr super kompozycja!!! Wskazówki mogłyby być nieco bardziej mięsiste, ale kolory koperty fajnie grają z tą tarczą, no i nato też pasi!

 

Czekam na lepsze wskazowki ale komus(imiennikowi) :P ta kompozycja sie nie podoba .


If your watch is not ticking I will make it tock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie , pisałem tylko , że być może dzieje sie za dużo i troche mi przeszkadza bezel środkowy , zbyt się wyróżnia. Gdyby tarcza była ciut jaśniejsza było by super. A pisałem , że ogólnie jest fajny. Ale ważne , żeby się podobało Tobie albo ewentualnym klientom. I tyle.

Ten zegarek z jakom kolwiek tarczą , w moich oczach świetny. fefe4379ee69d236688ea20a84b6bd64.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr, ale sekundnik zostaw!

Piotrek, ta koperta to jest światowy numer 1. Trzeba mieć do niej kawałek ręki, ale prawdziwa sztuka nie idzie na kompromis!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem , może jestem jakimś zakompleksionym zgredem , albo nadopiekunczym tatą jak by niebyło to moje dziecko i się jak każdy rodzic o nie martwię

Po pracy wziołem sobie lekarstwo w płynie na uspokojenie ostatnio dużo się dzieje w moim życiu 0bc736dbc56c5ca599617a0d3064c122.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko no to na zdrowie.f6d0e73ba4b82282cb4c32c32122bc30.jpg

 

Sent from my Nokia 3210 using Tapatalk


If your watch is not ticking I will make it tock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwa na grubaska już jest Thunder bardzo mi sie spodobała Grzmot to właśnie w nim siedzi

Dzięki Paul221 4637811e61e63a6a78036a72dddb831f.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nazwa na tą sztukę.

A tu taki wyszedł i już tak zostanie 2a3c6604f71b1a4038c2222528197332.jpg

 

Sent from my Nokia 3210 using Tapatalk


If your watch is not ticking I will make it tock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

95538047a40eb52bd2504e5475bf0b60.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne czasomierze macie panowie ja ciąg dalszy testuje THUNDER watch 64b0ecf20e99c646b1c2f78a63fce4c6.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości pooglądałem sobie na ebaju kaventsmanna różne wyroby. rzeczywiście Piotrze widać że lubisz ten styl. 

zastanawiam się tylko, a może nie należy się zastanawiać (bo to kwestia czasu), tylko poczekać na.......

.....na moment kiedy to kaventsmann będzie czerpał inspirację od Ciebie. :D

mocno kibicuję Twoim pomysłom (nie ma znaczenia czy są one na mój nadgarstek). wiem, że miłe słowo też napędza do pracy

więc....  jak napisał @Thomas666 "prawdziwa sztuka nie idzie na kompromis"

najgorszą rzeczą jaką mógłbyś zrobić to "brązowego SKX", czyli jakiegoś klona istniejącego zegarka. idż swoją drogą. A akcenty polskie są tylko wartością dodaną - mocno dodaną :) 

dobra wystarczy. bo w jakiś dziwny ton zacząłem bić. chyba za dużo "na myszach pędzonej" wlałem w żyły :blink: 

obiecuję, że już teraz będę pisał tylko: "nuda,....ale to już było,.....znów to samo,....bla bla bla" :wub:  :wub:  :wub:  


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patynuje na zielono więc brąz jak nic :)

Rusza zrzuta na kikstarterze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tym to w tłumie nie zginiesz :)

Edytowane przez pawelb29

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

e807f1f8f79355ded553b2b11becf9f8.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Nie spać, postować brązy

Pierwsza fotka wymiata!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.