Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

zoretto ma 20% off , gdyby ktoś coś chciał

 

benarus ma 18% off, gdyby ktoś coś chciał

Armida 15%, Maranez 20%, oba do 18 grudnia

 

edit: jeszcze Deep Blue zrobiło nowego brąziaka i to z trytem, chyba jeszcze działa kod promocyjny DEEP (albo BLUE) przy checkoucie, daje 40% zniżki

 

https://www.deepbluewatches.com/dabrttrau.html

 

a72c6f11ca03950275514bdbe33b2c27.jpg

Edytowane przez konax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się. Skusiłem się i wziąłem kuzyna do towarzystwa dla Christopher Ward trident c60 bronze. Przyjedzie ombre

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka

Zoretto w niezłej cence trzeba przyznać. Szkoda ze Indy ma taka hmmmm.. skromną tarczę. Za te dutki można wyszarpać coś ciekawszego.

Mam ten sam problem z zoretto. Koperta dla mnie jest super, jest jakby dla mnie zrobiona

Za to tarcza trochę odpustowa, to ona zawsze powodowała że rezygnowalem.

Ale może za rok....

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof Oddziałowy noooo... u niego z tarczą i wskazówkami zdecydowanie lepiej. Niestety dom buduje wiec może też za rok. Albo uzywka od Ciebie? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak black friday to black friday: wszystko od Helberg / H2O ze zniżką 20% z kodem h2ohelberg20

działa do 26 listopada, można wyrwać naprawdę dobry deal

https://www.h2o-watch.com/

 

 

Pochwalę się. Skusiłem się i wziąłem kuzyna do towarzystwa dla Christopher Ward trident c60 bronze. Przyjedzie ombre

Gratki, ombre jest super unikatowe!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki

Krzysztof Oddziałowy noooo... u niego z tarczą i wskazówkami zdecydowanie lepiej. Niestety dom buduje wiec może też za rok. Albo uzywka od Ciebie? :)

jak przyjedzie ombre to może trident w brązie z niebieską tarczą będzie do wzięcia.albo zostaną oba, albo jeden do oddania

 

H2O raczej nie leży mi wyglądem.

aletym deep blue to mi daliście do myślenia. muszę sprawdzić tylko ten niesamowity kod 40%


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się twardo trzymam w ten piątek i nic nie kupuję... tylko dwa paski od Martu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam DB. Miałem 3 zegary tego producenta. Zawsze coś mi nie pasowało, a to bezel miał luzy, a to nie trafiał w indeksy. Ostatni był w miare udany zakup ale znów wkładka bezela na zdjeciach ok na zywo to jakiś dramat.

Po tych 3x powiedziałem sobie ze juz nigdy wiecej DB. Zawsze jakas poromocja mnie kusiła i zawsze konczyło sie to srednio. 

A Tridenta  zatem :) REZERWUJE

Zoretto mnie zainteresowało bo ma własnie niebieską tarczę. Jak cos to pamietaj o mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deep Blue z kodem DEEP wychodzi 400$


Odradzam DB. Miałem 3 zegary tego producenta. Zawsze coś mi nie pasowało, a to bezel miał luzy, a to nie trafiał w indeksy. Ostatni był w miare udany zakup ale znów wkładka bezela na zdjeciach ok na zywo to jakiś dramat.

Po tych 3x powiedziałem sobie ze juz nigdy wiecej DB. Zawsze jakas poromocja mnie kusiła i zawsze konczyło sie to srednio. 

A Tridenta  zatem :) REZERWUJE

Zoretto mnie zainteresowało bo ma własnie niebieską tarczę. Jak cos to pamietaj o mnie. 

łi łil bi in tacz ;)


z zoretto jest czas do poniedziałku, też kusi


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz. Może bedziesz miał wiecej szczęscia. 

Zresztą wejdzcie na grupę DB. 40% zniżki juz maja chyba z pół roku. 
Wpisz w google deep blue 40% i daj zakres dat od stycznia. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena na DB jest ok, ale jak patrzę na wymiary to już trochę dużo. L2L53

zoretto wymiarami jest dla mnie lepszy.

sam nie wiem, chciałem w stali wziąć Dana Henry, taki do koszuli. ale mogę zamienić na zoretto. kurczę kusi wszystko z każdej strony. zoretto ma bardzo rzadko jakieś obniżki


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to wyglada !!!!

 

A u mnie

 

Oczywiście

wracając do ingersoll, bardzo mi się spodobał. jednak na polskich stronach piszą ,że to stal pokryta PVD.

Slaw, to on jest brąz/miedź czy tylko malowanka?


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to sst12?

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa, glycin. To jest często na massdropie. Albo jomashop też ma często dobre ceny na glycine.

Taki kanał dystrybucji sobie glycine zrobiło. Mi też jeden model się podoba tej marki

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna , dzieje się tu Black Friday daje się we znaki ja na szczęście nie miałem czasu surfować po internacie czy sklepach zajęty byłem projektem , z którego póki co jestem zadowolony 933e343c16ff29481de8762cc3138791.jpg8cc87bfae9bcc61fa6dd06e42baa0708.jpg9e44aba589d8b361d529f6a49249061e.jpgecd58f7aa8418de445cbec62464b7358.jpgf63b9fdfed16ccfa69a9fffce6811e46.jpg75866e16cacb5553b267ba0aff71c186.jpgc86a575277db6779f650102ceed3097c.jpg564c157ad8ed62c0b3d9c6b3c55c4463.jpg

b33d9760e2c09f3bb5e382c8eeac5e77.jpg1a34b58b7a215beed5e52f17e47316ba.jpg

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, motyw dekla przejedwabisty! Koperta też fajna, ponosiłbym. Ale z uporem maniaka twierdzę, że koronka nie w tym miejscu... No, ale de gustibus...

 

 

45969479252_770ed53ed5_c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracając do ingersoll, bardzo mi się spodobał. jednak na polskich stronach piszą ,że to stal pokryta PVD.

Slaw, to on jest brąz/miedź czy tylko malowanka?

Prawdziwy brąz panie :)


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszła hydra ale to nie moja bajka , mały , lekki może żonę namówię 7c2a4165f9804c67db3df570cc7dfbec.jpg na używanie

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy brąz panie :)

dzięki Sławku, są widocznie jakieś przekłamania

 

Doszła hydra ale to nie moja bajka , mały , lekki może żonę namówię na używanie

 

no jest delikatny. u mnie też nie zaiskrzyło

ale fajnie ktoś go skoloryzował

 

Piotrek, gratuluję nowego projektu. W pomysłach idziesz troche w stronę kaventsmanna :)


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał

Nie ukrywam , że jestem wielkim fanem ich projektów w sumie ten miał być podobny do Petram , wyszedł inaczej z czego jestem zadowolony. Kawał zegara ale na żywo wygląda o wiele delikatniej i bardziej kompaktowo. Będzie wygodny w noszeniu , No może poza jego wysokością ale taki był zamysł to taki Pitersmann będzie

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Sławku, są widocznie jakieś przekłamania

 

 

no jest delikatny. u mnie też nie zaiskrzyło

ale fajnie ktoś go skoloryzował

 

Piotrek, gratuluję nowego projektu. W pomysłach idziesz troche w stronę kaventsmanna :)

Mój egzemplarzy to limitka na 125-lecie firmy. Tez gdzieś widziałem ze normalne wersje są koloryzowane.


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.