Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek

Wiesz jak w pracy mnie ochrzczono ? Pietrek Filipek

Może tak

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no koronka na dziesiatej to jest to.

post-65121-0-10305400-1542839145_thumb.jpg


If your watch is not ticking I will make it tock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koronka na dziesiątej to ma być korona a nie koronka , ta jest mała bo ma nie drażnić dłoni. W ten sposób to wygląda śmiesznie i biednie. Nie taki był zamysł twórcy ale to twoja sprawa

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie w tym rzeźbisz, Kav i Petram wogóle mnie nie robią, a Renegat już bardziej ;) (może dlatego, że ja babskie ręce mam)

 

Żeby nie na pusto - Zelos na dżinsie:

 

816e82fee64aaa14c8c5b2784ef2bee5.jpg86373b7187c8e24bab75a57d463393b3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie mu w niebieskim, muszę pomyśleć o takim.

 

Piotrek, fajnie, że rozumiesz moje klapy na oczach... Już tak mam, że od - do i nic innego. Ale jak mi się opatrzy... Kiedyś nawet miałem mercedesa w210 (okulara), a przecież brzydsze są już tylko matiz i multipla :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I były Renault talia niewiem czy dobrze napisałem to takie clio z d*pą też urodą nie grzeszyły

Ja w Polsce jeździłem Fordem Scorpio , ten był ostatnim moim samochodem. Wcześniej tylko Golfy. I też był brzydki , ale bardzo wygodny. I to dla mnie jest ważne Zdjęcie trzymam z sentymentu , a na nim Ford i wspomniana talia to rodzice jak przylatywali na wakacje taką mieli

Już była kartka na szybie for sale 26e937350e083be78a91458ee5841e70.jpg

I zaczynamy weekend 6f131b079e99f44bad69bad88075824f.jpg

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thalia... Fakt, kolejna kupa z twarożkiem :D

 

Ale scorpio w tej budzie też urodą nie grzeszyło...

 

I żeby nie na pusto mój ulubieniec z nowym nabytkiem z przed kilku dni, już po remoncie:

 

 

31053358827_59fb5258fc_c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No No , bede mieć nowego pasków dostawce mi się wydaje

 

I jak widzisz ja zawsze miałem gust skrzywiony

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeech... Do pasków droga daleka, na razie będzie naprawiać pokrowce i uprzęże do spadochronów (Singer, Renegat tylko będzie asystował)  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

No więc , koronka na 10 tej (tak klient sobie życzy ) mechanizm Nh 35a bo lubie te mechanizmy , sie zepsuje wymieniam bez żalu i hula dalej. L2L podobny jak w renegat lecz długość uszu zmniejszona o około 2 mm. Osłona koronki grubsza bo i koronka będzie masywniejsza z brązu. Bezel wyższy o 1.5 mm średnica zmniejszona do 44 mm , szkło mniejszej średnicy 31mm , 4.5 mm grubości. Spod płaski bez wypuszczonych uszu. Dekiel póki co ( taki standard ) bo i zegarek bez nazwy nie chce robić dokładnych kopii zegarków , dlatego też będzie kilka szczegółów zmienionych. Jak i zupełnie inne wymiary zegarka ze zdjęcia poniżej. To klienta życzenie ale i ja chętnie takiego buldoga ponoszę. Szkło nie będzie takie wysokie i nie plastikowe. W bezel można ewentualnie coś tam powycinać , ale to dopiero po prototypie sprawdzę co i jak.

En face jeszcze fajny. Profil... akceptuję choć nie rozumiem ;):D

 

Teraz dopiero Kavesmana odnalazłem, dzięki za hint. Jedna czy druga tarcza fajne

15981426960_1843b1bdcb_z.jpg

https://www.rolexforums.com/showthread.php?t=395100

ale całość nie moja parafia, szczególnie jak zgapiłem ceny :)

 

Fotek nie mój, zegarek (niestety) nie mój, ale podzielę się, bo IMO na tapetę styknie ;)

1-Aged-Bronze-Oris-Carl-Brashear-by-Star

https://www.watchtime.com/featured/living-with-bronze-aging-patina-ammonia-liver-of-sulfur/


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka fotka i pytanko. Bardzo dużo microbrandowych zegarków napędzanych jest przez NH35. Jak jest dokładność tych mechanizmów w Waszych zegarkach? Mój Vostok mnie trochę rozczarował na razie bo odchyłka to -10 sek na dobę, niby specyfikacja -10/+30 ale nawet stary Orient dziadeczek 20 letni robi tylko +6 sek, inne które mam w posiadaniu max +3. Może dlatego że jest nowy i się "dotrze".

 

OyIyF6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mirrzylem jak mierzy mój zegar. Zawsze pokazuje godzinę dobrze. A czy 10 sek wte czy wewte. Bez znaczenia

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak. Znaczy nie ma co narzekać. Pochodzi ze 4 miesiące to się do regulacji odda. Wolałbym żeby się ciut spieszył niż późnił ale pewnie będzie do zrobienia. Znaczy się w normie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to też wolę żeby szedł trochę szybciej

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Ja tam z Nh 35 problemów s sumie nie miałem. Choć najdłużej ten sam zegarek to chyba tydzień był i to mojej produkcji mechanizm kupiony i włożony w kopertę w ciągu tygodnia pół minuty na plus !!! Zainstalowanych tych mechanizmów mam chyba 15 sztuk. Wszystkie chodzą bez zarzutu. Zanim wyśle zegarek do klienta to sprawdzam. Ogólnie bardzo przyjemne mechanizmy.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam reguluję. Aplikacja na telefon "Kello", podłączamy słuchaweczki z mikrofonem i w 15 minut mamy wyregulowany każdy zegarek.

 

 

46002094821_6af9318a7c_c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak. Znaczy nie ma co narzekać. Pochodzi ze 4 miesiące to się do regulacji odda. Wolałbym żeby się ciut spieszył niż późnił ale pewnie będzie do zrobienia. Znaczy się w normie jest.

Tak, jest w normie .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś tu jemy ptaka i pijemy coś z ptakiem na etykiecie na ręce też ptak 7af6e0e6aded0a2acea7bd608f688a2e.jpgafe3c8f2ed2e2e9aab0794d6e4e9ffe9.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa, wy święto macie z indykiem. Wszystkiego dobrego i smacznego

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zoretto ma 20% off , gdyby ktoś coś chciał

 

benarus ma 18% off, gdyby ktoś coś chciał


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zoretto w niezłej cence trzeba przyznać. Szkoda ze Indy ma taka hmmmm.. skromną tarczę. Za te dutki można wyszarpać coś ciekawszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.