Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwiatek

Panowie (i Panie), czy ja mam zeza, czy wszystkie Nethunsy Ocean 300 mają przesuniętą górną i dolną śrubę na bezelu. Górna w lewo, dolna w prawo.

 

Przykład: https://www.ebay.com/itm/NETHUNS-OCEAN-300-BRONZE-DIVER-OB312-MENS-WATCH-INTERNATIONAL-SHIPPING-US-DEALER/183077542607?hash=item2aa0459acf:g:65IAAOSwHNxaEM65:rk:15:pf:0

 

Pierwsze zdjęcie na aukcji. Na innych zdjęciach widzę to samo  :wacko:

 

comment_9h09KenIgGa3ruPpXwiOjJQNyfdAfW5K

 

Na moje oko jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwiatek

Dobre dobry początek nie najlepiej zapowiadającego się dnia

Dzięki

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie widzę nic niepokojącego.

Koledze chyba bardziej chodziło o gniazdo w łbie śruby niż samą śrubę.

 

@Kwiatek zdjęcie wymiata


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie że jakby za bardzo wkręcone i nie wszystkie są w tej samej pozycji? Nawet AP się zdarza

Popatrz na foty na seriouswatches.com, tam mają chyba wszystkie modele z własnymi zdjęciami i filmami. Pewnie możesz nawet do nich zamailować żeby Ci wybrali "prosty" egzemplarz, tam jest super obsługa i kontakt.

 

PS. Ja nic nie widzę ;)

 

Generalnie nie chodzi mi o wkręcenie śrub, bo to byłoby niezłym przegięciem, ale na umiejscowienie śrub górnej i dolnej, np. względem tarczy. Co nie patrze na zdjęcia, to mam wrażenie, że śruby te są przesunięte, np. na tym pierwszym zdjęciu z aukcji jakby umiejscowienie górnej śruby uciekało w lewo względem indeksu na godz. 12.

 

Ale jak jest ok, to znaczy, że to moje majaki  :blink:  :D

 

No ja też nie widzę nic niepokojącego.

Koledze chyba bardziej chodziło o gniazdo w łbie śruby niż samą śrubę.

 

@Kwiatek zdjęcie wymiata

 

Dokładnie tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości co ma wspólnego bezel w tym zegarku z tarczą ? Śruby tylko są użyte do mocowania , to nie ma nic wspólnego z indeksami na tarczy

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nic. Ale kolega pewnie widząc jakieś przesunięcia nabrał podejrzeń że coś jest nie tak z jakością.


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nic. Ale kolega pewnie widząc jakieś przesunięcia nabrał podejrzeń że coś jest nie tak z jakością.

 

Ad. pierwsze zdanie - dokładnie tak.

Ad. drugie zdanie - dokładnie tak. 

 

Takie mamy czasy, że zegarki kupujemy często na podstawie zdjęć, bez wcześniejszego fizycznego kontaktu, a dla mnie na przykład zbyt wąski pasek - jak na tym zdjęciu egzemplarza z aukcji - rodzi pewne wątpliwości. Oczywiście pasek nie jest tutaj problemem, ale każdy wie, że najbardziej wkurzają małe bzdurki, drobne babole, które widzi jedynie właściciel - stąd też np. takie przesunięcie gniazda śruby wkurzałoby mnie dosyć mocno :)

Edytowane przez cat.came.back

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie zwracam większej uwagi na takie szczegóły jak przekręcony bezel czy nietrafiające w punkt wskazówki. Ale rozumiem, że dla innych mogą to być istotne rzeczy


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Kwiatek

Dobre dobry początek nie najlepiej zapowiadającego się dnia

Dzięki

Sent from my iPhone using Tapatalk

No ja też nie widzę nic niepokojącego.

Koledze chyba bardziej chodziło o gniazdo w łbie śruby niż samą śrubę.

@Kwiatek zdjęcie wymiata

Cieszę się, że poprawiłem humor :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak bez większego ciśnienia, bo polubiłem Boba.

Ale jakby ktoś był chętny lub miał znajomego, który słyszał, że ktoś chciałby Bob Wellson to można pisać do mnie :P


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak bez większego ciśnienia, bo polubiłem Boba.

Ale jakby ktoś był chętny lub miał znajomego, który słyszał, że ktoś chciałby Bob Wellson to można pisać do mnie :P

ja chciałbym, ale Twojego Maraneza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chciałbym, ale Twojego Maraneza

Kurcze, nie bardzo chciałbym go sprzedawać. Trudny temat

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak bez większego ciśnienia, bo polubiłem Boba.

Ale jakby ktoś był chętny lub miał znajomego, który słyszał, że ktoś chciałby Bob Wellson to można pisać do mnie :P

Daj jakąś fotę.

Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za jakość, ale telefonem w sztucznym świetle

78c4eb27b72bb93ddd68afcc33d2fa4f.jpg34865e4c7a529a0f904819b1d3d4d4dd.jpg1cb7e2ca45a79ef2087367b4e01c0b7e.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny ten Super Bronzo, chociaż na stronie prezentował się moim skromnym zdaniem bardziej ekskluzywnie,albo po prostu lepiej lub atrakcyjniej.

Mnie bardziej przypadła do gustu  wersja Bronze Seal 2017,ale tę akurat jeszcze ciężko znaleźć na rynku wtórnym.

Edytowane przez jlupino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abir a jaki to ten maranez?

 

maranez bangla. jakiś czas temu pokazywałem go dla "Piotra Renegata". ale rozmiar mniejszy, obecnie niedostępny, fajnie jużprzerobiony przez atmosferę

 

Ładny ten Super Bronzo, chociaż na stronie prezentował się moim skromnym zdaniem bardziej ekskluzywnie,albo po prostu lepiej lub atrakcyjniej.

Mnie bardziej przypadła do gustu  wersja Bronze Seal 2017,ale tę akurat jeszcze ciężko znaleźć na rynku wtórnym.

teraz widzę moje zdjęcia - są okropne, w telefonie wyglądało lepiej. chyba skrypt forum obcina na jakości gdy zmniejsza rozmiar zdjęcia. ale to prawda, no amatorskie foty nie dorównują zdjęciom i filmom reklamowym. zegarek robi wrażenie, prawie jak na ich stronie.

Obecnie ciężko znaleźć jakiegokolwiek Boba. jak przeglądałem różne fora to nie ma żadnego


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego Boba miałem na łapie i... delikatnie się pośliniłem ;)

 

i żeby nie ma pusto

 

 

46156622572_bb17e88967_c.jpg

Edytowane przez Thomas666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wieje nudą calu czas na łapie.

Rafał

Jak nie masz ciśnienia na sprzedasz Maranez , to pamiętaj , byłem pierwszy. Jak sie zdecydujesz na mnie możesz liczyć. b8bb2ee8a3e9d60734d99c00dffd423e.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boba bym przygarnął ale z tymi rozmiarami musiałby mieć przynajmniej koronkę gdzies w kierunku 5. Lepiej jakby zrzucił ze 2 mm. Przyszlifujesz i bierę! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

U mnie wieje nudą calu czas na łapie.

Rafał

Jak nie masz ciśnienia na sprzedasz Maranez , to pamiętaj , byłem pierwszy. Jak sie zdecydujesz na mnie możesz liczyć.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Będę pamiętał Piotrek

Boba bym przygarnął ale z tymi rozmiarami musiałby mieć przynajmniej koronkę gdzies w kierunku 5. Lepiej jakby zrzucił ze 2 mm. Przyszlifujesz i bierę!

Ty już chyba masz zarezerwowane go tridenta u mnie

Bob nie musi mieć w innym miejscu koronki. Jest mega wygodny


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie właśnie. Odłożyłem już na niego ustalonego tysiaka :) Rabaty dla stałych klientów u Rafała sa naprawdę dobre!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boba bym przygarnął ale z tymi rozmiarami musiałby mieć przynajmniej koronkę gdzies w kierunku 5. Lepiej jakby zrzucił ze 2 mm. Przyszlifujesz i bierę!

Po nowym roku powstanie kilka sztuk 44 mm i niższych o około 3-4 mm.

Zdjęcie z pasowania pasków i klamer. Tu klient zażyczył sobie koronkę na 4 godzinie. Wszystkie w niedziele lecą do polski a następnie do Niemiec a53dcc589b899b62460069fdec85ac90.jpg

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie tak jakoś... Kto zgadnie co jest po drugiej stronie?

 

 

45301324035_18639608ea_c.jpg

Edytowane przez Thomas666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

A u mnie tak jakoś... Kto zgadnie co jest po drugiej stronie?

 

 

 

B):D

 

45301324255_806b81e6da_c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.