Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi się... I od doopy strony też!
To się nie często zdarza

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No, ale fotki to już haj lewel. Brawa dla autora, świetna robota.
A zegarki Piotra, cóż powiedzieć żeby nie było banalnie.....
No, ale fotki to już haj lewel. Brawa dla autora, świetna robota.
A zegarki Piotra, cóż powiedzieć żeby nie było banalnie.....

Widzisz Rafał ? Pieniądze to nie wszystko. Przynajmniej dla mnie ten gość ma już trzy moje zegarki. Za pół darmo , podejrzewam , że wiedz czemu. Dla właśnie takich zdjęć
Za miłe słowo , dzięki chłopaki


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, ślij do mnie tego bydluna, sezon w pełni, to mu sesję w powietrzu trzasnę 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piotrek, ślij do mnie tego bydluna, sezon w pełni, to mu sesję w powietrzu trzasnę 

Nie mam , ale może zrobię. Nie idę na ilość. Im mniej tym lepiej. Nie chcę ich zbyt dużo widzieć


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Rafał ? Pieniądze to nie wszystko. Przynajmniej dla mnie ten gość ma już trzy moje zegarki. Za pół darmo , podejrzewam , że wiedz czemu. Dla właśnie takich zdjęć
Za miłe słowo , dzięki chłopaki


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ma dobry warsztat. Bardzo dobry. Warto takiemu gościowi dać zegarki w promo cenie. Odwdzięczy się najlepszą reklamą.

Z ciekawości zapytam Piotrek.,jakie on ma wymiary, srednica, wysokość i L2L?


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma dobry warsztat. Bardzo dobry. Warto takiemu gościowi dać zegarki w promo cenie. Odwdzięczy się najlepszą reklamą.
Z ciekawości zapytam Piotrek.,jakie on ma wymiary, srednica, wysokość i L2L?

Ma dobry warsztat. Bardzo dobry. Warto takiemu gościowi dać zegarki w promo cenie. Odwdzięczy się najlepszą reklamą.
Z ciekawości zapytam Piotrek.,jakie on ma wymiary, srednica, wysokość i L2L?

To bydlak jest nie ma innego sposobu by wszystko pomieścić jak mi w głowie to powstało. Nity , ring z brązu by w nim wstawić wskazówki jakie sobie wymyśliłem , musi być duży. Tem ma 50 mm L2L jak dobrze pamietam 55 mm
Wysokość około 20mm może ciut więcej. To nie jest EDC , podkreślam to przy każdej okazji. Choć jak masz nadgarstek powyżej 20 cm to nie jest źle. Jest dużo zegarków z taką wysokością. Gubi się przy odpowiedniej wielkości łapy.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bydlak jest nie ma innego sposobu by wszystko pomieścić jak mi w głowie to powstało. Nity , ring z brązu by w nim wstawić wskazówki jakie sobie wymyśliłem , musi być duży. Tem ma 50 mm L2L jak dobrze pamietam 55 mm
Wysokość około 20mm może ciut więcej. To nie jest EDC , podkreślam to przy każdej okazji. Choć jak masz nadgarstek powyżej 20 cm to nie jest źle. Jest dużo zegarków z taką wysokością. Gubi się przy odpowiedniej wielkości łapy.


Sent from my iPhone using Tapatalk
No to kozak, nie tylko w wyglądzie

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, piotrek39 napisał:

 


To bydlak jest emoji2369.png nie ma innego sposobu by wszystko pomieścić jak mi w głowie to powstało. Nity , ring z brązu by w nim wstawić wskazówki jakie sobie wymyśliłem , musi być duży. Tem ma 50 mm L2L jak dobrze pamietam 55 mm
Wysokość około 20mm może ciut więcej. To nie jest EDC , podkreślam to przy każdej okazji. Choć jak masz nadgarstek powyżej 20 cm to nie jest źle. Jest dużo zegarków z taką wysokością. Gubi się przy odpowiedniej wielkości łapy.


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

 

Ty wiesz, że ja czekam na niego w kolejce...? Jak tylko będzie wolny egzemplarz... Może właśnie zamie miejsce Renegata jako EDC, bo jakoś mnie waga i rozmiar nie zniechęca😍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
 
Ty wiesz, że ja czekam na niego w kolejce...? Jak tylko będzie wolny egzemplarz... Może właśnie zamie miejsce Renegata jako EDC, bo jakoś mnie waga i rozmiar nie zniechęca

Jak tylko znajdę chwile wrócę do tematu. Mam listę długą , gorzej z chęciami. Dziś powrót do renegata i jemu podobnego. To zamówienie z przed chyba roku i uzupełnienie zakładowego zegarka. Zaistniała nagła potrzeba. A i przy okazji dawno przymierzałem się do aluminiowego i próba nałożenia powłoki z kolorem. Na takie już lista osobna jest jak nie wyjdzie to trudno. Spróbować muszę.
bc274d01626525fe83d058efaee52423.jpg
be4384db00a6a08b8605129285e594f6.jpg
3fb6e7c2b765b3c727179ffcc520c54a.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Renegat to dla mnie numer 1 (póki co). Ale amelinium...? i do tego jeszcze jakaś powłoka...? Eee... chyba nie tędy droga, to imo trąci tanim chinolem, a urobisz się przy tym po łokcie...

Brąz to metal prawie szlachetny, a aluminium... no cóż... Surowiec na sztućce do barów mlecznych i stołówek zakładowych w latach '60 i '70🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Renegat to dla mnie numer 1 (póki co). Ale amelinium...? i do tego jeszcze jakaś powłoka...? Eee... chyba nie tędy droga, to imo trąci tanim chinolem, a urobisz się przy tym po łokcie...
Brąz to metal prawie szlachetny, a aluminium... no cóż... Surowiec na sztućce do barów mlecznych i stołówek zakładowych w latach '60 i '70

No nie wiem czy chinolem zalatuje , kav czy Immelman sporo zegarków w tym materiale robi. Tu jednak się trzeba dostosować do potrzeb. Mimo opinii , iż to słaby materiał , to jednaj sporo trudniej zegarek wykonać , dużo trudniej niż z brązu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, piotrek39 napisał:


No nie wiem czy chinolem zalatuje , kav czy Immelman sporo zegarków w tym materiale robi. Tu jednak się trzeba dostosować do potrzeb. Mimo opinii , iż to słaby materiał , to jednaj sporo trudniej zegarek wykonać , dużo trudniej niż z brązu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ale amelinium to takie mało szlachetne imho. Brąz, mosiądz, miedź, ogólnie kolor - nobilituje, a alu, znal i takie tam inne to szajsmetale... Nie idźcie Piotrku tą drogą, szkoda prądu. Jak chcesz dłubać w bezbarwnym to w tytan idź. To też szlachetne. No ale to tylko moje, skromne zdanie.

 

I żeby nie na pusto takie przedchwilowe wieczorową porą (tyle czasy go już mam, a zupełnie patyny nie łapie...)

 

 

50287386107_b521f90ce1_3k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Archiwum
N72A3332.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.08.2020 o 21:59, piotrek39 napisał:


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Piękne Piotr 🙂 Brawo

 

W dniu 30.08.2020 o 12:52, konax napisał:

 

 

Piękna tarcza -wygląda jak flamowane srebro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ta oferta na Dropie to coś ciekawego, ale wrzucam na wszelki wypadek. W brązie są dostępne wersje z czarną i z niebieską tarczą. No i jeszcze kilka tańszych wersji już nie w brązie.

 

obraz.thumb.png.160382ceea24a583a128827c01a92aaa.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo zegarek takise... W tej cenie to ja takie perełki wyrywałem, że... A nie mogę powiedzieć. Za 150 martwych prezydentów, to bym się może i skusił. No i klamerki nie ma z brązu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.09.2020 o 19:41, Perpetuum Mobile napisał:

Nie wiem, czy ta oferta na Dropie to coś ciekawego, ale wrzucam na wszelki wypadek. W brązie są dostępne wersje z czarną i z niebieską tarczą. No i jeszcze kilka tańszych wersji już nie w brązie.

 

 

miałem wersję turtle, serpent to tylko lekka modyfikacja. coś jak lifting zderzaka w samochodzie. generalnie to samo, choć przesunięcie koronki podoba mi się

guma tragedia, łapie wszystkie brudy z powietrza, nie mówiąc o brudach z powierzchni. klamerka w kształcie kastetu może ciekawa - ale dość szeroka- całkowicie niewygodna. sam zegarek - to oczywiście kwestia gustu. dla mnie to jeden z tych co lepiej wychodzi na zdjęciach niż na żywo. starsze modele makary chyba są ciekawsze

coś ode mnie - już tylko album

 

N72A3160.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę sobie w deszczowy łyk end w lesie i zmieniam gacie w zegarkach na jesień. Nato/gumy idą do magazynu. Wskakują ulubione skórki
IMG_20200905_131655-01.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.08.2020 o 20:44, abir napisał:

już jest, 45mm, 22mm uszy, 54mm L2L, 15,5mm gruby. cena tego klocka 350 oiro lub 370 franklinów

 

jak patrzę z bliska to ta dziura przeszywa mi serce

 

 

Informacyjnie dla (zapewne nielicznych) zainteresowanych wspomniany wyżej Phoibos z dziurą w tarczy dostępny jest w polskiej dystrybucji. We wrześniu rabat 15% (czyli jakieś 1350zł).

Dystrybutor ten sam co Steinharta (@Sirluke1), więc problemów z kontaktem przez forum nie będzie: https://steinhart-zegarki.pl/pl/c/LEVIATHAN/56


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.