Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Recommended Posts

Bry

Thomass drugie pudełko też zacne. W  tym Morganie bardzo mi się bezel podoba i fajna patynka. 

A do mnie wreszcie dojechał w czwartek po długich wojażach, przepakowaniu  za wielką wodą i leżakowaniu w Częstochowie :) _MG_5737_hammer.thumb.jpg.6547ca082a12ca41656cb7b92b07d2fe.jpg

i już wiem co wszyscy w nim widzą. Napawałem się cały weekend więc fota dopiero dzisiaj.

Fajnie temu Helbergowi na tym pasku traczu.

W dniu 22.03.2021 o 11:05, artooro napisał(-a):

A do mnie wpadł maluszek z fajną patynką :)

20210322_110414.thumb.jpg.1912aa133684fa9b9b176c438e0b021a.jpg

bardzo mi się ten obris podoba. tylko chyba byłby trochę mały jak na moje upodobanie. taki fajny bezel byłby gdyby miał 43-44mm

w ostatnim czasie na olx były 2 sztuki. szybko zniknęły. nie dziwię się bo to atrakcyjny zegarek. może ty zgarnąłeś jeden z nich?

19 godzin temu, traczu napisał(-a):

Nowy pasek bb358c63300446ed8f5b88ce51e53dc5.jpg

parciak mu bardzo pasuje

Godzinę temu, MierzejR napisał(-a):

Bry

Thomass drugie pudełko też zacne. W  tym Morganie bardzo mi się bezel podoba i fajna patynka. 

A do mnie wreszcie dojechał w czwartek po długich wojażach, przepakowaniu  za wielką wodą i leżakowaniu w Częstochowie :) _MG_5737_hammer.thumb.jpg.6547ca082a12ca41656cb7b92b07d2fe.jpg

i już wiem co wszyscy w nim widzą. Napawałem się cały weekend więc fota dopiero dzisiaj.

Fajnie temu Helbergowi na tym pasku traczu.

pierwszy wypust HH jest najciekawszy. gratulacje wyboru. mój oliwkowy poszedł w świat, ale tylko dla wyższego celu.gdybym miał pozbyć się i rzetrwonić kasę to byłaby szkoda. niech się dobrze nosi :)

apropo czekania na przesyłkę.

poszedłem po taniości i idzie do mnie z singapur towar pocztą ekonomiczną. wg tracking samolot jest w powietrzu już 5 dni 😂

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

14 minut temu, abir napisał(-a):

poszedłem po taniości i idzie do mnie z singapur towar pocztą ekonomiczną. wg tracking samolot jest w powietrzu już 5 dni 😂

Jak pocztą ekonomiczną, to nie samolot tylko gołąb...

Dzięki - faktycznie młotek jest bardzo wygodnym zegarkiem - w zasadzie go nie czuć na ręku, w ogóle nie czuć tych wymiarów. I przy Rawai wydaje się wręcz filigranowy

1 godzinę temu, abir napisał(-a):

:)

w/g trackingu mój był z samolotu wyładowywany przez 3 dni, no ale to było w cieniu jasnej góry. Ciekaw jestem co tym razem do ciebie idzie - masz zawsze fajne wybory.

[mention=92558]abir[/mention] mój przyjechał zza wielkiej wody 
Aaaa, to światowa sztuka

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

w/g trackingu mój był z samolotu wyładowywany przez 3 dni, no ale to było w cieniu jasnej góry. Ciekaw jestem co tym razem do ciebie idzie - masz zawsze fajne wybory.

Jedzie do mnie taki mało popularny microbrand na M. Resztę tajemnicy zostawię sobie na opening
W zegarku zakochałem się już dawno temu. Powstrzymywała mnie tylko cena i opłaty z tym związane. No i inne obciążające budżet zakupy w stali.
Ale trzeba sobie sprawiać przyjemność, a cena to tylko stan umysłu.
Prawdopodobnie będzie to jedyny zegarek w kraju. Przynajmniej nie znalazłem nigdzie. Bo chciałem się nawet wypytać o różne rzeczy.
Liczę że już za kilka dni paczka odnajdzie się gdzieś na celnym PP i ruszy do mnie..

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

12 godzin temu, abir napisał(-a):

Jedzie do mnie taki mało popularny microbrand na M. Resztę tajemnicy zostawię sobie na opening emoji6.png

to temat podgrzany - to teraz czekamy z niecierpliwością :)

W dniu 23.03.2021 o 21:11, abir napisał(-a):

Aaaa, to światowa sztuka emoji106.png

Jedzie do mnie taki mało popularny microbrand na M. Resztę tajemnicy zostawię sobie na opening emoji6.png
W zegarku zakochałem się już dawno temu. Powstrzymywała mnie tylko cena i opłaty z tym związane. No i inne obciążające budżet zakupy w stali.
Ale trzeba sobie sprawiać przyjemność, a cena to tylko stan umysłu. emoji2369.png
Prawdopodobnie będzie to jedyny zegarek w kraju. Przynajmniej nie znalazłem nigdzie. Bo chciałem się nawet wypytać o różne rzeczy.
Liczę że już za kilka dni paczka odnajdzie się gdzieś na celnym PP i ruszy do mnie..

No dawaj!

No dawaj!
Jeszcze nie mam.
Ale jest już w Polsce. Teraz transport z WER Warszawa do WER Pruszcz Gd trwa ponad 3 dni
Nasza poczta ma wigor i rozmach

W 2018 roku koralik do bransoletki damskiej (pies - mnich) szedł z W-wy do Pruszcza 2 tygodnie. Ale to była zima i jak to mnich, pewnie na piechotę wędrował...😂

A póki co wiosna...

51074671548_7ad4859023_3k.jpg

Jak pies, to pewnie Dominikanin 🤭

Same piękności.

Tak się zastanawiam, czy ten zielony na języku jest trwały, czy to zwykła patyna złażąca od patrzenia?

14 minut temu, Odin napisał(-a):

Tak się zastanawiam, czy ten zielony na języku jest trwały, czy to zwykła patyna złażąca od patrzenia?

To patyna

... ale chyba nie jest zwykła, nie zauważyłem żeby od patrzenia coś się z nią działo ;) 

Też dziś zielony, chyba wybrałem podświadomie cc9c4271751990d2580f5d0efaf0545d.jpg

18 godzin temu, Ciech napisał(-a):

100% brązu w brązie

Świetne te klamry. Chcem. jest szansa czy jakieś obłędnie długie terminy masz? Z wiosennym pozdrowieniem, u mnie wprawdzie nie zielony ale turkus

RAW.thumb.jpg.17261df0f7738e3575e5b750271ac354.jpg

Zdjęcie robione ziemniakiem