Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
P10TR

Klub G1098 (NATO)

Rekomendowane odpowiedzi

Gada do mnie. Fajny ma klimat

Prawdziwy vintage.

Blue charcoal?

Dokładnie tak. Jak stworzony pod tego Orisa. I 22mm ładnie weszły w uszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko trochę do pampersów nie pasuje

Hehe, zastanawiałem się czy ktoś je zauważy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zapisuję się do klub! Właśnie przypłynęły rekiny :)be082bc45f039014c4c7dc341d2d7897.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zapisuję się do klub! Właśnie przypłynęły rekiny :)

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Na pierwszy ogień poszedł blushark.

Po pierwszym macaniu trochę mniej przyjemny od alphasharka. Bardziej szorstki. Ale ponosimy, zobaczymy.85cb0e4b5a40db108ec04907438a1432.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez _Kwiatek_
Nie cytuj zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy ogień poszedł blushark.

Po pierwszym macaniu trochę mniej przyjemny od alphasharka. Bardziej szorstki. Ale ponosimy, zobaczymy.

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Fajny kolor!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny kolor!

Dzięki. Najbardziej mi się podoba. W przyszłym tygodniu ubiorę orisa w bonda, a szary chyba na bazarku wyląduje. Chociaż na początku był faworytem.

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbiję z Nomosem na Alphasharku. 

 

 

W mojej opinii, Alphashark i Haveston to najlepsze nato, jakie mam. Alpha wygrywa ceną, bo mimo, że nominalna cena wynosi 32 dolary (czyli podobnie jak Haveston), to na Alphasharki i Blusharki są cały czas promocje,z których warto skorzystać, a cena jednego paska wynosi tylko 20 dolarów (Alpha) i 10 (Blu). To daje mniej więcej około 70 i 35 złotych za pasek. Moim zdaniem warto - kupujcie śmiało.

Hava też można kupić taniej kupując dwa za 50$, ale wybór jest narzucony z góry do dwóch modeli.

 

Przepraszam, że tak odkopię ale nie zgadzam się z tym wyborem odgórnie narzuconym w Haveston :)

 

Wystarczy napisać do nich maila i można komponować dowolny zestaw dwóch pasków i dadzą nam tą promocyjną cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bond76e9010c490bc1f61cb2b9514111974a.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

 

 

Przepraszam, że tak odkopię ale nie zgadzam się z tym wyborem odgórnie narzuconym w Haveston :)

 

Wystarczy napisać do nich maila i można komponować dowolny zestaw dwóch pasków i dadzą nam tą promocyjną cenę.

W blusharku dostałem 25% zniżki. W sumie przypadkiem. Zostawiłem skompletowany koszyk i zamknąłem stronę. Po dniu przysłali monit (razem z rabatem 10%) żebym wrócił do zakupów, kolejnego dnia to samo, jednak rabat wyniósł już 25%.

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak odkopię ale nie zgadzam się z tym wyborem odgórnie narzuconym w Haveston :)

 

Wystarczy napisać do nich maila i można komponować dowolny zestaw dwóch pasków i dadzą nam tą promocyjną cenę.

O, nie wiedziałem - dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka 65.

 

O. Szukałem kiedyś takiego ciemnego niebieskiego do Casio, ale znajdywałem tylko jaśniejsze.

Inna sprawa, że jak sprawdziłem, to 18mm nie robią, a sam pasek kosztowałby wielokrotność ceny (używanego) zegarka. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciemna strona graya... ostatni zamontowany.

Jak na mój gust alpha porządniejsza, jakiściowo lepsza, od blusharka. Chociaż widać to dopiero gdy ma się jeden obok drugiego. Ogólnie bardzo fajne pasiory :)218255b1779f65a69059404b5a8c9f9e.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zakładać tematu zapytam tutaj. Gdzie kupujecie swoje nato? Leci do mnie SKX009 i już myślę o kilku nato dla niego. :P Popularne jest cheapnatostraps, Jak to jest z wysyłką? Skąd paski lecą? Czy zakup tam wiąże się z cłem i vatem? Może jakieś sprawdzone polskie sklepy z nato i zulu? 

 

Będę wdzięczny za każdą pomoc. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zakładać tematu zapytam tutaj. Gdzie kupujecie swoje nato? Leci do mnie SKX009 i już myślę o kilku nato dla niego. Popularne jest cheapnatostraps, Jak to jest z wysyłką? Skąd paski lecą? Czy zakup tam wiąże się z cłem i vatem? Może jakieś sprawdzone polskie sklepy z nato i zulu?

 

Będę wdzięczny za każdą pomoc. :)

Ja mam Blushark, lecą z usa, nie musiałem płacić dodatkowo za nic, dostawa ok tygodnia. Jestem zadowolony.

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zakładać tematu zapytam tutaj. Gdzie kupujecie swoje nato? Leci do mnie SKX009 i już myślę o kilku nato dla niego. :P Popularne jest cheapnatostraps, Jak to jest z wysyłką? Skąd paski lecą? Czy zakup tam wiąże się z cłem i vatem? Może jakieś sprawdzone polskie sklepy z nato i zulu?

 

Będę wdzięczny za każdą pomoc. :)

Przeczytaj ten wątek a wszystkiego się dowiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowal_86

A ja od wczoraj noszę mieciutki skórzany pasek od chepestnatostraps. Wygodniejszego nigdy nie miałem, polecam.

 

post-102249-0-37989000-1517472486_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładny, jakbym widział swój zegarek ;-) Też od kilku dni testuje podobny i mam takie same odczucia, wygoda, wygoda, wygoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek tylko na NATO :-)

 

20180201_185050.jpg

 

20180201_184937.jpg

 

No moze nie tylko, bo jutro wskakuje na pomarańczowe ZULU ;-)

(...) właściwie to już...

 

20180201_190011.jpg

Edytowane przez leoric

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowal_86

Nr 1 najlepszy - bardzo rasowo wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało się, jestem w klubie NATO. Stowa wróciła z generalnego przeglądu i teraz ma nowe ubranko Horween leather NATO watch strap by ZULUDIVER. Pasek bardzo wygodny, układa się dobrze, no i się podoba. :)

Wcześniej używałem pasków od Stowy, ale takiego komfortu nie było, polecam. :)

post-100313-0-25741900-1517562815_thumb.jpg

post-100313-0-44936400-1517562827_thumb.jpg

post-100313-0-23070400-1517562865_thumb.jpg

post-100313-0-69841400-1517562874_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.