Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
P10TR

Klub G1098 (NATO)

Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy Haveston i naprawdę jestem pod wrażeniem. Nie mogę nic zarzucić AlphaShark, noszę regularnie ich Bonda, ale jednak ten nowy wydaje się przyjemniejszy w dotyku i lepiej układa się na reku. Plus ruchoma szlufka to bardzo fajny patent.

 

Teraz rozważam zakup PhenomeNato. Warto? Na zdjęciu wydaje się cieńszy, delikatniejszy niż AlphaShark i Haveston. Przypomina mi trochę NATO od Tudora. Korzysta ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

To mój pierwszy Haveston i naprawdę jestem pod wrażeniem. Nie mogę nic zarzucić AlphaShark, noszę regularnie ich Bonda, ale jednak ten nowy wydaje się przyjemniejszy w dotyku i lepiej układa się na reku. Plus ruchoma szlufka to bardzo fajny patent.

 

Teraz rozważam zakup PhenomeNato. Warto? Na zdjęciu wydaje się cieńszy, delikatniejszy niż AlphaShark i Haveston. Przypomina mi trochę NATO od Tudora. Korzysta ktoś?

Warto. Splot jest zdecydowanie najlepszy (najcieńszy). Do Tudora jest średnio porównywalny bo w Watykanie zostawiają specyficzną fakturę na paskach, jakby kropkowaną fakturę, na innych nato tego nie ma.

Jedyna uwaga do Phenomenato to taka, że zmierz nadgarstek i pomyśl jak lubisz nosić nato. Ja lubię jak końcówka jest zawinięta w szlufkę, przy 18.5cm i PN o długości "regular" jest to ledwo możliwe, jakbym miał kupować jeszcze raz to wziąłbym pasek "long".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Warto. Splot jest zdecydowanie najlepszy (najcieńszy). Do Tudora jest średnio porównywalny bo w Watykanie zostawiają specyficzną fakturę na paskach, jakby kropkowaną fakturę, na innych nato tego nie ma.

Jedyna uwaga do Phenomenato to taka, że zmierz nadgarstek i pomyśl jak lubisz nosić nato. Ja lubię jak końcówka jest zawinięta w szlufkę, przy 18.5cm i PN o długości "regular" jest to ledwo możliwe, jakbym miał kupować jeszcze raz to wziąłbym pasek "long".

Dzięki. Ja mam 17cm więc pewnie się skuszę na regular.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valkyr wskoczył na nato od ChW. Bardzo dobrej jakości pasek, wygodny i ładna klamra.

10386972_FullSizeRender17.jpg

10386970_FullSizeRender16.jpg

10386973_FullSizeRender22.jpg

10386971_FullSizeRender20.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AlphaShark Vintage Bond

10402625_FullSizeRender53.jpg

10402628_FullSizeRender55.jpg

Edytowane przez P10TR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super połączenie. Zielony wydaje się idealnie zgrywać odcieniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rzeczywistości tak idealnie nie jest;) Ale i tak fajnie współgra.

Niedługo wrzucę fotki aeviga na zielonym cordovanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nigdy. Ale jasno masz napisane: 1,45 funta koszt wysyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Kupowałem wiele razy, wszystko Ok.

Przesyłka £1.45 jest naliczana do każdego paska a w paczce wysyłają tylko jeden pasek. Ma to związek z grubością koperty akceptowalnej przez linie lotnicze (czy coś takiego, nie pamiętam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wielkie dzięki.Jak przyjdzie to sie pochwale:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jako zatwardziały zwolennik pasków skórzanych, melduję się w Klubie :-) Ten też miał być na skórze, ale w końcu wylądował na NATO w kolorystyce "camo", kupionym u nas na bazarku. Wygląda na to, że ...tak już zostanie ;-)

post-34987-0-73359400-1515429845_thumb.jpg

post-34987-0-24398600-1515429859_thumb.jpg

post-34987-0-16291500-1515429876_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda 017 na tym zulu, ale tak na pewno nie zostanie, masz jeszcze wiele nato do wypróbowania... ;)

 

U mnie Valkyr wskoczył na cordovan:

10505836_IMG_20180109_134937.jpg


W razie gdyby Koledzy szukali którego regimentu mają wzór na G10: http://www.stablebelts.co.uk/

Thx! Bardzo ciekawe! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie pasują. Do mnie też nowe AlphaSharki dolecialy. Muszę założyć i wrzucę foty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wygodne połączenie, ale chyba ten niebieski nie pasuje. Muszę zamówić czarny albo czarny ze srebrnymi krawędziami.

1a6d980ef5735cb30b6d1a0c716c9c7c.jpg

Edytowane przez wkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka 65.

Gada do mnie. Fajny ma klimat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-52348-1515840729,8506_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.