Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Accoun

Użytkownik
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Podczas wyprzedaży przypomniałem sobie że mam inne wydatki, więc zamiast Phylidy "zdegradowałem" zamówienie do Poganina i... Ała. W dodatku dostałem z polerowanymi środkowymi linkami. Myślałem, że teraz sprzedają ze szczotkowanymi.
 2. Jeszcze jedno, bo dopiero zwróciłem uwagę że Phylida ma trzy różne wersje. Patrzyłem na Miyotę i nie wiem czy chcę podciągać budżet jeszcze wyżej, do NH35. Jak te dwa werki stoją względem siebie? Wiem tylko tyle, że oba to typowe budżetowe woły robocze i że przynajmniej Pagani (o Phylidzie nie wiem, ale zakładam, że też?) przyzwoicie reguluje je z fabryki. Nie wiem. Ważne żeby profil i dziurki pasowały. Na tym zdjęciu z jednej recenzji wygląda jakby przylegał OK, a różnica endlinków i uszu wygląda... akceptowalnie? Pewnie bym zaryzykował. Pagani ma też wysyłkę z Polski, więc może byłoby łatwiej ze zwrotem?
 3. Dzięki. Jeszcze jedna rzecz - orientujesz się czy bransolety od np. PD pasują na Phylidę? Dokupiłbym jubilee dla przetestowania z czym to się je.
 4. Tak spytam, rozglądam się za Subem 40mm. Jakie opcje poza Poganinem w tej samej półce? Widzę że Phylida jest trochę droższa, ale jeszcze akceptowalna. Warto dopłacać? Z kolei Steeldive chyba tylko w 41. Jeszcze chciałbym wiedzieć kiedy najbliższa wieksza wyprzedaż. Rozumiem że największe zniżki są na 11.11, ale nie chcę tyle czekać 😉
 5. Sekonda to IIRC jakaś marka eksportowa do UK byla?
 6. Też mam i bardzo lubię. U mnie zwykle bardziej sztampowo na pogrubianym czarnym pasku. Choć obecnie wrzuciłem z ciekawości na taniego pseudo-kroko, ale nie lubię go i przy najbliższej okazji wymienię z powrotem.
 7. Daisuke Ishiwatari - Game designer, ilustrator/character designer i muzyk. Znany głównie z serii Guilty Gear i Blazblue. Na ręce Hamilton Khaki Pioneer (wydaje się nieco za duży)
 8. Pasek widzę jakiś z podkładką. Były jakieś bardziej konkretne wzory, które mogły być wykorzystywane w programie? [EDIT] Lepsze zdjęcie ze strony Hermaszewskiego:
 9. https://twitter.com/007/status/1042688562335047681 (reżyser najszerzej znany chyba z pierwszego sezonu True Detective)
 10. Adam Savage (dawniej m.in. Pogromcy Mitów, obecnie Tested) TAG Heuer Grand Carrera Calibre 6rs
 11. Ciekawostka znaleziona jakiś czas temu na Reddicie. Nie dość, że mniej popularny Speedking, to jeszcze proste endlinki. Nie powiem, interesująca kombinacja i nawet mi się podoba. Na początku myślałem, że bransoleta wzięta z jakiegoś Tudora przez te nitowania, ale na RolexForums piszą, że jednak taka zdarzała się w oryginale.
 12. Accoun

  Policzmy SEIKO 5

  Potwierdzam. Szału nie ma, ale spodziewałem się większej tragedii. Może dlatego, że skróciłem i nie lata mi po nadgarsku, wyrywając włoski. Choć zegarek oczywiście poszedł na pasek (i taki był oryginalny zamiar - proste uszy IMO zdecydowanie lepiej wyglądają na pasku). A, i chyba najniższymi zegarkami Seiko z pełnymi ogniwami jest seria 5 Sports - czyli chyba klasa wyżej od zwykłych piątek. Ja osobiście wolałem oryginał (taki kanciasty kształt koperty jest badzo fajny), ale jeśli jemu się podoba, to spoko. Plus szacun za samo podjęcie się modyfikacji. :-D
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.