Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Accoun

Użytkownik
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Sekonda to IIRC jakaś marka eksportowa do UK byla?
 2. Też mam i bardzo lubię. U mnie zwykle bardziej sztampowo na pogrubianym czarnym pasku. Choć obecnie wrzuciłem z ciekawości na taniego pseudo-kroko, ale nie lubię go i przy najbliższej okazji wymienię z powrotem.
 3. Daisuke Ishiwatari - Game designer, ilustrator/character designer i muzyk. Znany głównie z serii Guilty Gear i Blazblue. Na ręce Hamilton Khaki Pioneer (wydaje się nieco za duży)
 4. Pasek widzę jakiś z podkładką. Były jakieś bardziej konkretne wzory, które mogły być wykorzystywane w programie? [EDIT] Lepsze zdjęcie ze strony Hermaszewskiego:
 5. https://twitter.com/007/status/1042688562335047681 (reżyser najszerzej znany chyba z pierwszego sezonu True Detective)
 6. Adam Savage (dawniej m.in. Pogromcy Mitów, obecnie Tested) TAG Heuer Grand Carrera Calibre 6rs
 7. Ciekawostka znaleziona jakiś czas temu na Reddicie. Nie dość, że mniej popularny Speedking, to jeszcze proste endlinki. Nie powiem, interesująca kombinacja i nawet mi się podoba. Na początku myślałem, że bransoleta wzięta z jakiegoś Tudora przez te nitowania, ale na RolexForums piszą, że jednak taka zdarzała się w oryginale.
 8. Accoun

  Policzmy SEIKO 5

  Potwierdzam. Szału nie ma, ale spodziewałem się większej tragedii. Może dlatego, że skróciłem i nie lata mi po nadgarsku, wyrywając włoski. Choć zegarek oczywiście poszedł na pasek (i taki był oryginalny zamiar - proste uszy IMO zdecydowanie lepiej wyglądają na pasku). A, i chyba najniższymi zegarkami Seiko z pełnymi ogniwami jest seria 5 Sports - czyli chyba klasa wyżej od zwykłych piątek. Ja osobiście wolałem oryginał (taki kanciasty kształt koperty jest badzo fajny), ale jeśli jemu się podoba, to spoko. Plus szacun za samo podjęcie się modyfikacji. :-D
 9. Ta, mam na Pobiedzie bezszwowego Diloya i generalnie też gunwo - już przy zakładaniu odkleiła mi się plastikowa rurka ochraniająca pasek od strony teleskopu i całość się od jednej strony majta i rozciąga. Sam klej wydaje się dobrze trzymać skórę do skóry na spodzie, ale podejrzewam, że właśnie tę skórę przy teleskopach w końcu trafi szlag.
 10. Aż chciałem się spytać czemu nie Explorer 36mm bo na fotce z tematu rolexowego tarcza wyglądała na czarną i pomyślałem, że to też jakiś wintydż (bo takiej obecnie nie robią). Ale jak niebieska, to wszystko jasne. U mnie Seiko na pasku od Nicka:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.