Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
P10TR

Klub G1098 (NATO)

Rekomendowane odpowiedzi

Powitoł

Stary film i temat, ale może jeszcze ktoś nie czytał ;)

Filmik:

Do poczytania:

http://watchesbysjx.com/2015/08/explaining-how-tudors-fabric-nato-straps-are-made-with-video.html

 

Akurat w artykule ich nie ma, ale te Tudorowe krawatowe IMO bardzo fajne:

8628846_xxl.jpg

 

s-l300.jpg


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z szanownych kolegów nie chciałby rozstać się z takim paskiem havestona 20mm? Ewentualnie zamienić się na identyczny ale 22mm?

 

Pozdrawiam

 

 

post-94759-0-04891300-1547565137.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aliexpress 37 zł pasek nato + gratis teleskopy i narzędzie do zmiany pasków. Pasek jest bardzo miękki ma fajną fakturę 3d, bardzo przyjemny w dotyku, klamerka solidna, ogólnie polecam.

 

Kupione w tym sklepie: https://juelongwatchstrap.aliexpress.com/store/4553075?spm=2114.12010108.pcShopHead_9691508.0

Szybka wysyłka i dobry kontakt z sprzedawcom.

post-106335-0-18975100-1547725980_thumb.jpg

post-106335-0-16157700-1547725998_thumb.jpg

post-106335-0-00184300-1547726009_thumb.jpg

Edytowane przez dida1007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest dopiero kolorowo. Blusharki. Doszły nowe zakupione w super sportowej cenie 70 zł za 3 szt(pomarańcz i niebieski). Leciały od 1 stycznia. Doszły również 2 Havy których nie ma na zdjęciu. Niby fajne, ale te mocowanie zegarka, to takie NATO, takie niby nie. No i na zdjęciu modelu do testowania. Żółw będzie miał wiele wcieleń, idealny do testowania pasków.

Aha Havy szły 4 dni, przyszły GLS-em. Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą, zamówiłem 2 paski których nie było w preferowanych zestawach, a zapłaciłem jak za taki właśnie zestaw ze strony.

2mn3jmv.jpg

Edytowane przez Andrzej78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem właśnie informację że po pierwszym zakupie nato z tego sklepu na ali o którym pisałem wyżej dostajemy zniżkę na kolejne: 5$ za pasek + 2,3$ za wysyłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Dostałem właśnie informację że po pierwszym zakupie nato z tego sklepu na ali o którym pisałem wyżej dostajemy zniżkę na kolejne: 5$ za pasek + 2,3$ za wysyłkę.

 

Pasek, który Tobie przyszedł rzeczywiście ma 1.2mm grubości / 29cm długości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. 28,5 bez klamerki, 29,5 z klamerką, grubość na pewno ponad 1mm, nie mam suwmiarki. Dla mnie ten pasek to jest mega odkrycie, tym bardziej w "friends price". Inne tańsze nato były sztywne i nieprzyjemne w dotyku, ten jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku, nie ociera nadgarstka. Na moich zdjęciach tego nie widać ale te czerwone paski nie są płaskie jak w innych nato tylko jakby wyhaftowane. Dodatkowo kontakt ze sklepem jest bardzo dobry, na moją prośbę zrobili naturalne zdjęcia bo nie było feedbacków, odpowiadali na pytania i zaproponowali lepszą cenę na kolejne zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

ok. 28,5 bez klamerki, 29,5 z klamerką, grubość na pewno ponad 1mm, nie mam suwmiarki. Dla mnie ten pasek to jest mega odkrycie, tym bardziej w "friends price". Inne tańsze nato były sztywne i nieprzyjemne w dotyku, ten jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku, nie ociera nadgarstka. Na moich zdjęciach tego nie widać ale te czerwone paski nie są płaskie jak w innych nato tylko jakby wyhaftowane. Dodatkowo kontakt ze sklepem jest bardzo dobry, na moją prośbę zrobili naturalne zdjęcia bo nie było feedbacków, odpowiadali na pytania i zaproponowali lepszą cenę na kolejne zamówienia.

1.2mm to rzędu phenomenato / crown&buckle / blueshark apha-ultra cośtam, to są nato z najlepszymi materiałami.

Osprzęt wygląda na "zwykły', ale splot na Twoim zdjęciu jest porządny.

Za $10 nie ma się co zastanawiać, wziąłem 4, zobaczymy.

Dzięki za linka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haveston - THE CARRIER STRAP A2 

 

 

IMG-20190123-114037.jpgIMG-20190123-114123.jpgIMG-20190123-115739.jpg

Edytowane przez beriam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o link do Ali, gdzie są te sprawdzone paski - chcę spróbować z NATO, choć nie do końca czuję czy mi się to spodoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haveston to chyba coś obniżył jakość? Wczoraj miałem okazje porównać nowy wypust z tym co kupowałem na początku. Dwa zupełnie inne paski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haveston to chyba coś obniżył jakość? Wczoraj miałem okazje porównać nowy wypust z tym co kupowałem na początku. Dwa zupełnie inne paski

Porownywales ten sam model? Z tego co się orientuję oni mają różne sploty w różnych kolorystykach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z modeli które były w tej kolorystyce od początku. Miałem ich kilka a ten co wczoraj oglądałem był o połowę cieńszy. Klamra tez była mniej masywna

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kiepsko, bo Havestony to były super paski zawsze. Muszę się przyjrzeć swoim bo jeden niedawno do mnie dojechał ale nie miałem okazji mu się jeszcze bliżej przyjrzeć ani go dłużej ponosić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o link do Ali, gdzie są te sprawdzone paski - chcę spróbować z NATO, choć nie do końca czuję czy mi się to spodoba

Jeżeli masz na myśli te które polecałem na poprzedniej stronie to nad zdjęciami jest też link.

Edytowane przez dida1007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ślepy jestem :/ Dzięki.

Edytowane przez mieczus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie haveston dalej i ciagle trzyma dobra jakość. Miałem pasek ze starego wypustu teraz mam inny i bardzo jestem zadowolony. Jakość premium.


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko oceniam po tym co widziałem. Ten nowy był bliżej jakością do bluesharka niż do dawnego havestona

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko oceniam po tym co widziałem. Ten nowy był bliżej jakością do bluesharka niż do dawnego havestona

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To bluesharki nie są tak dobre jak havy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są inne. Niekoniecznie gorsze. Mnie głównie chodzi o to że havestony były zawsze grubsze. Miałem ich kilka. Bluesharki były dwa razy cieńsze tak około. Również mam ich kilka i złego słowa powiedzieć nie mogę.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu widać że ten jest grubszy

 

6ab18e45c72d2e2f9dbf7ed967aa18ef.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO Haveston robi dobre paski ale powyższe zdjęcie z wystrzępionymi brzegami zdaje się tego nie potwierdzać  :(

Ja mam dwa paski ze starego wypustu w użyciu i nic takiego nie ma miejsca.

HAV-a należałoby porównać do AlphaSharka a nie BluSharka, bo to nie ta sama półka cenowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.