Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dida1007

Użytkownik
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Początkujący

Recent Profile Visitors

87 profile views
 1. Gdzie najtaniej można nabyć drogą kupna Hamilton Khaki Field Mechanical 38mm ciemna tarcza? Może któryś z kolegów chce się pozbyć?
 2. Obowiązkowy VAT od 1 lipca obejmie też cw. Ktoś orientuje się czy zamówienia przed 1 lipca mają jeszcze szansę na starą procedurę, czy liczy się data dotarcia do kraju?
 3. Obaj nosicie za duże zegarki 😉
 4. Dzień dobry, szukam dwóch zegarków w kwocie razem nie przekraczającej 10k (może być mniej). Idealny zestaw to Oyster perpetual 34/36 white i lange and sohne saxonia, ale trochę nie mieszczą się w budżecie. Głównym wymaganiem jest mały rozmiar. Stan: nowe/używane, mechanizm: manual/automat, rozmiar: garniturowiec <36mm, edc <38mm na bransolecie (coś w stylu OP, odpadają divery i inne zegarki sportowe) Z moich poszukiwań aktualnie wynika, że garniturowiec jest do kupienia (longines conquest heritage, vintage omegi), ale edc na bransolecie najlepiej bez daty, mały z jasną tarczą, jest praktycznie nie do kupienia i chyba skończę z seko snkl41, a za kilka lat kupię OP 34/36. Pozdrawiam Dawid
 5. Świetne proporcje, szkoda że nie robią takich manuali.
 6. Jak masz mały nadgarstek to zostawił bym Ray'a i Kamasu. Jak łapa solidna to tak jak koledzy wyżej, zostaw Tritona i Kamasu.
 7. Jest gdzieś jakieś dobre opracowanie na temat modeli constellation pie pan? Ile realnie trzeba aktualnie zapłacić za egzemplarz w dobrym stanie bo na chrono spory rozrzut.
 8. Moim zdaniem to brandowany pasek z Chin. Nie ma w tym nic złego, 80% rynku teraz tak wygląda, ale mogłeś zapłacić 1/2 ceny kupując prosto z Chin bez brandu. Edit. Identyczny pasek z zamszu jaki mają na stronie zamawiałem z Ali.
 9. Czyli dobrze będzie wyglądał na >20cm.
 10. dida1007

  Policzmy Sarb'y

  Nowe bransolety od Uncle Seiko - President i Jubilee: https://www.instagram.com/p/B7eUGP8n2nV/ Jak się Wam podobają?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.