Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
P10TR

Klub G1098 (NATO)

Recommended Posts

@Noodles oryginalna bransoleta w Sumo mi w zupełności wystarczy, a już jakbym miał wydać na inną, o kwocie prawie 25% wartości zegarka, to już w ogóle odpada :D

Myślę, że zacznę od zulu, jak podpasuje to zapewne kupiłbym coś lepszego do Carrery (ten MN wydaje się bardzo ciekawy).

.

27 minut temu, evilym napisał:

Carrery (ten MN wydaje się bardzo ciekawy).

Carrery? Co to za paski?

Rozważ jeszcze klasykę, czyli https://www.blusharkstraps.com/collections/alphashark

Właśnie leci do mnie paka od ich, w covidowych czasach potrwa to 2-3 tyg wg suportu. Mają naprawdę dobre pakiety (kup 2 to trzeci gratis itp). A jak chcesz tylko jeden pasek to z kodem XPRSFWRT masz 20% zniżki :D

A co do strapcode - tak, 1/4 wartości zegarka ale baardzo uprzyjemnia noszenie :D 

Edited by Noodles

post-108913-0-27329400-1586680331.jpg

4 minuty temu, Noodles napisał:

Carrery? Co to za paski?

Nie paski tylko Tag Heuer Carrera :D 

Mam podobnego i nie sadziłem że coś oprócz oryginalnej gumy i bransolety będzie pasować, ale jak zobaczyłem te foty to szybko zmieniłem zdanie :)

TAG-Heuer-01-Carrera-Grey-Phantom-7.jpg

7 minut temu, Noodles napisał:

Rozważ jeszcze klasykę, czyli https://www.blusharkstraps.com/collections/alphashark

Właśnie leci do mnie paka od ich, w covidowych czasach potrwa to 2-3 tyg wg suportu. Mają naprawdę dobre pakiety (kup 2 to trzeci gratis itp)

A co do strapcode - tak, 1/4 wartości zegarka ale baardzo uprzyjemnia noszenie :D 

Jak mi się spodoba Zulu to pomyślę o jakiejś większej paczce różnych kolorów / rodzajów. O Blusharku dużo czytałem - raczej pozytywnie.

W kwestii bransolety, wierzę na słowo :)

.

Ten pasek na zdjęciu to jakaś bieda z postrzępionym brzegiem. Chyba nie o to chodzi :( 

W dniu 28.08.2020 o 07:50, KRZYSIO napisał:

Ten pasek na zdjęciu to jakaś bieda z postrzępionym brzegiem. Chyba nie o to chodzi :( 

W recenzji było zaznaczone że zulu już mocno znoszone. Moim zdaniem świetnie pasuje do tego surowego Tag Heuer'a. 

.

Co to znaczy " mocno znoszone " ? Moje paski Alpha Shark po blisko 2 latach użytkowania wyglądają jak w momencie zakupu :) 

@KRZYSIO

Nie wiem, zapytaj autora recenzji. 

Tu cytat: 

"... it spends 95 per cent of its life on this worn green Zulu I’ve had kicking around for years. I just think it’s a great casual combo, and even though it might not be an official OEM strap, the fact that during a dinner at Basel it got the seal of approval from one of the guys responsible for designing the watch is good enough for me". 

A tu link do recenzji:

https://timeandtidewatches.com/my-year-with-the-tag-heuer-carrera-heuer-01-grey-phantom/

.

Nie bierz tego do siebie. Ja tylko wyraziłem swoją opinię i tyle. Na zdjęciu, które przedstawiłeś gość ubrany w elegancką koszulę, więc ..... Z drugiej strony ludzie chodzą w pociętych spodniach, bo taka moda.

Wcale nie musisz się ze mną zgadzać, bo każdemu się co innego podoba.

Powitoł

Dobrze się wam nosi takie skórkowe nato/zulu?

Zrobiłem sobie na próbę z cienkiej skóry i o ile pojedyncza jeszcze jeszcze, to przy podwójnej pętli było już sztywno i niewygodnie.

9NKxxPH.jpg

Zrobię jeszcze podejście do sprawy jak mi przyjedzie kangur. Mocna a cienka skóra. Powinno być lepiej.

porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

6 godzin temu, fidelio napisał:

18..jpeg

Fajny jest - podoba mi się. Co to za producent?  :) 

Guest fidelio

To oryginalny pasek Hamiltona do tego zegarka, zresztą całkiem niezłej jakości. 

W dniu 3.09.2020 o 12:56, KRZYSIO napisał:

Nie bierz tego do siebie. Ja tylko wyraziłem swoją opinię i tyle. Na zdjęciu, które przedstawiłeś gość ubrany w elegancką koszulę, więc ..... Z drugiej strony ludzie chodzą w pociętych spodniach, bo taka moda.

Wcale nie musisz się ze mną zgadzać, bo każdemu się co innego podoba.

Ależ nie biorę :)

Tobie się nie podoba, a mi wręcz przeciwnie. 

PS moja żona nosi pocięte spodnie i wygląda w nich świetnie :D

.

No i dobrze. Właśnie o to chodzi. Ja bardziej myślałem pod kątem strojów formalnych.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Chciałem w końcu spróbować pasków od Toxic lub BlueShark i zamówiłem od BS: 2+1 gratis do tego trafiłem na 15% zniżki, także sprawdzę tę jakość co tak wszyscy zachwalają w porównaniu do Bartona i CheapestNS

Ja się zastanawiałem właśnie nad Bondem do mojego majtka i myślałem żeby stestować AlphaShark, ale bardzo byłem ciekawy też Subdelta, zwłaszcza że nie znalazłem nic o tym pasku w internecie, więc zamówiłem Subdelta i zobaczymy co to warte.

Edited by turbo

@KRZYSIO

3 tydzień czekania na paczkę od blueshark czas zacząć... 😪

Obczajcie sobie www.natostrapstore.com

Tańsze od bkuesharka, nie tak dobre ale są dobre cena/jakość

Niestety teraz paczki z USA potrafią iść dłużej niż 2 tygodnie :( 

Kompletnie nie ma obecnie monitorowania przesyłek jak dawniej.

Nawet mi jedną paczkę zgubili 😂

Mi casio duro szło 3 miesiące 🤣 Z blusharka odpisali, że do PL to 2-3 tygodnie. W środę będą trzy 🤣

Zulu z czasownia.pl dzisiaj dotarło i od razu założyłem do mojego Sumo. Niestety nie mam doświadczenia z innymi więc podzielę się tylko zdjęciami i pozostawię wam ocenę. 

20200907_192829-COLLAGE.jpg

.

Dziś dotarły moje pierwsze paski od BlueShark, przy pierwszym dotyku czuć jakość, na pewno lepsze niz CNS oraz porównywalne do Bartonu w wersji Jetson. Paczka wysłana 07.09 doszła 23.09, nie wpadła na żadne dodatkowe opłaty, może dlatego, że wartość każdego paska była oznaczona jako $3 🙂 Ogólnie jestem zadowolony, poniżej Pajama Stretch na nadgarstku oraz dwa pozostałe czekające na swoją kolej 😉

IMG_20200924_083545__01.thumb.jpg.39bdad4e3833077fb6b0dca47839f6a9.jpg

IMG_20200924_083333.thumb.jpg.1af2c55714af7355c1c1d83064a8a74d.jpg

IMG_20200924_095802.thumb.jpg.7868743d7c7408593344138791f8db0c.jpg

IMG_20200924_095817.thumb.jpg.23f32c1205968f0ac2303cc7e56906dd.jpg

IMG_20200924_095904.thumb.jpg.6479aacb81fd37a685d8cff3cbfbc065.jpg

IMG_20200924_095926.thumb.jpg.0fa9ba393155963c4d848bb9203ea002.jpg