Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
P10TR

Klub G1098 (NATO)

Recommended Posts

Panowie, potrza:

- nato seatbelt

- 20mm

- szaro czarny bond

- min. 1.4 grubości

- żeby paczkanie szła miesiąc (paczki z USA obecnie tyle idą)

- dobrej jakości

Ktoś? Coś?

post-108913-0-27329400-1586680331.jpg

Panowie, potrza:

- nato seatbelt
- 20mm
- szaro czarny bond
- min. 1.4 grubości
- żeby paczkanie szła miesiąc (paczki z USA obecnie tyle idą)
- dobrej jakości

Ktoś? Coś?
Na cheapestnatostraps jest promocja z $15.95 na $5.95 na nato w wersji Deluxe (bond i nie tylko), który ma 1.4mm, przesyłka ze Szwecji, ostatnio jak zamawiałem w tamtym roku paczka do mnie doszła po 10 dniach. Wczoraj zamówiłem kolejne 3 nato, zobaczymy ile tym razem to zajmie.

Posted (edited)

Dzięki. Tyle że akurat cheapest nato to strasznie paździeżowe paski. You pay cheap you get ? ?

Edited by Noodles

Hehe, potwierdzam, te najtańsze są słabej jakości, dlatego dałem im szansę z tymi Deluxe, jak znowu będzie kaszana to przerzucam się na Toxic lub Blueshark

Panowie, jakie macie sposoby na pasek NATO, żeby go nie zawijać  ? Większość pasków to 29 cm minimum. Jest rozwiązanie Haveston'a z ruchomą "szlufką", ale cena nie zachęca, ponadto Havestony się strzępią na brzegach, miałem parę i we wszystkich po pewnym czasie tosamo się działo. Napisałem do kolegi Ulotnego, tam jest chyba podobne rozwiązanie, co w Havestonie ?!

Obetnij i przypal zapalniczką. Użyj 2 monet żeby zaokrąglić brzegi. 

Tak, znam ten sposób, mi to tak średnio wychodzi. Podobno też można założyć pasek w ten sposób, żeby zawinąć końcówkę przy klamerce, ale musiałbym to zobaczyć na zdjęciu, bo chyba głupi jestem i nie ogarniam....

Generalnie jest parę sposobów noszenia pasków nato/zulu. Tutaj masz tutorial. Jednak moim zdaniem to zbytnie cudowanie - jeżeli wkurza Cię zawijana końcówka w paskach nato to znaczy, że nie są one dla Ciebie. Pewną alternatywą sa paski Marine Nationale (szukaj Erikas Originals czy tańsze Luff Straps Elastico) aalbo najnowszy wymysł producentów, czyli paski regulowane.

No nie prawda - taki Haveston potrafi zrobić NATO, które nie trzeba wywijać, jedynie mam zastrzeżenia do zachowania sie paska po dłuższym czasie użytkowania. Marine Nationale wydają się fajne, ale są "rozciągliwe" i nie wiem, jak się zachowują przy cięższych zegarkach. Link do Luff strap co podałeś może okazac się rozwiązaniem - mają tam paski regulowane w niższej nieco cenie. Chyba, że single strap - są krótsze ?!

PS. Kolega Ulotny sprzedaje jeszcze swoje paski ?

Przy większości pasków masz podaną długość to raz. Jak Ci odpowiada Haveston to sprawdzasz jego długość w specyfikacji i kupujesz podobny to dwa. Czemu sam nie napiszesz do Ulotnego? Co do wytrzymałości MN ponownie nie rozumiem - wchodzisz na instagrama którejkolwiek z firm i masz zdęcia zegarków na nich noszonych - można sobie wyrobić zdanie.