Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kumite

Skrzynia biedermeier

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrze, dzięki za inspirację, jakoś znajdę parking i za trzy miesiące potuptam tym samym szlakiem. Nigdy tam nie byłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, dzięki za inspirację, jakoś znajdę parking i za trzy miesiące potuptam tym samym szlakiem. Nigdy tam nie byłem.

 

Od strzału udało się zaparkować, ale uwaga tylko na ulicy wzdłuż kanału darmo,  Bezirk 1 jest wyłącznie dla jego mieszkańców i wlepiają mandaty. Warto rano. Czas zarezerwuj do oporu , najlepiej nie brać ogonów, jak już, wypuścić na miasto :)

 

Jak najbardziej warto

 

pozdrawiam

piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roczniaków tam nie ma oprócz jednego, owszem nie znam tego modelu,ale wiecie,że są ciekawsze. Poza tym , sami odkrywajcie, nie będę Wam psuł zabawy.

 

Piotrze na zachętę

post-67478-0-39936400-1498019411_thumb.jpg

post-67478-0-11985600-1498019412_thumb.jpg

post-67478-0-87174800-1498019412_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest zegar z  5 - letnią rezerwa  chodu  w jednym zegarze...Warto  się  wybrać, obok jest płatny  podziemny  parking. Roczniaczek  bijący. Ten Gotyk  to  chyba  niedawno  przybył bo  go nie  pamiętam.


Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest zegar z  5 - letnią rezerwa  chodu  w jednym zegarze...Warto  się  wybrać, obok jest płatny  podziemny  parking. Roczniaczek  bijący. Ten Gotyk  to  chyba  niedawno  przybył bo  go nie  pamiętam.

 

Dziękuję jeszcze raz kol. Janku za pomoc. Za Twoją sprawą zmobilizowałem znajomych do wyjazdu, nie tylko zegarowego.

Co do roczniaczka, znajomi kolekcjonerzy mają ciekawsze egzemplarze, do muzeum. Gotyk mnie oczarował, kwintescencja elegancji.  Z pewnością jak będzie okoliczność, zajrzę tam ponownie,ale resztę wyślę na żeberka i budweisera nad stary kanał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten gotyk przepiękny! Czy to jakaś dłuższa rezerwa chodu czy standardowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten gotyk przepiękny! Czy to jakaś dłuższa rezerwa chodu czy standardowy?

 

Niestety nie ująłem opisu, zapewne ktoś dokładniej obejrzy. Latarnia, to dzieło Franza Sterla ok 1830r. Rezerwa chodu roczna. Wys.147,szer 36, tarcza 21cm. kupiony w 1939 od prywatnego kolekcjonera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gotyk to miesięczna rezerwa chodu Johann Ratzenhofer ok 1850 roku.


Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Magistr
      Witam!
       
      Niedawno spotkałem się z takim oto Metronem...
       
      PYTANIE : Czy ta skrzynia, wskazówki itd.  (jednym słowem - wygląd zewnętrzny) jest oryginalny?
       
      Pozdrawiam! 
       

    • Przez kumite
      Skrzynia pełne drzewo, jesion. Mechanizm na podstawce drewniane.j Jeszcze nie skończony, skrzynia do poprawy. Ramka oryginalna złocona ogniowo
    • Przez Kudlacz90
      Witam.
      Jako że zaczynam zabawę z zegarami za dużo nie wiem o nich. Mam pytanie o tego Gustava Beckera.
      Czy istnieje sposób na identyfikacje skrzyni, czy jest ona oryginalna. Jeżeli jesteście w stanie to proszę o pomoc.
      http://allegro.pl/zegar-stojacy-z-lat-20-gustav-becker-po-renow-i3562514403.html
      Pozdrawiam
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.