Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

abir

Seiko Recraft

Rekomendowane odpowiedzi

Kształt koperty robi wrażenie że są duże. I tak naprawdę są duże.. Ja mam mały nadgarstek i poprostu przeszkadzał mi właśnie jego rozmiar. Dlatego poszedł do ludzi. Ale wizualnie bez zarzutów. Bardzo ładny i bardzo fotogeniczny.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Cała linia jest bez wątpienia ciekawa, bo to m.in. fajne zestaienia kolorystyczne, czasem dość odważne, jak w SNKM97 właśnie, a do tego kształty kopert nawiązujące do prpjektów z lat 70tych XX wieku. To wszystko może się podobać, choć jako osoba o nadgarstku 17 cm życzyłbym sobie, żeby zegarki z tej linii były jednak mniejsze :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pełna zgoda, ale..... one tak mi się podobają, że nosiłbym je nawet na 16cm nadgarstek :)

w końcu to on jest dla mnie, a nie ja dla niego.

ja bardziej ubolewam nie nad dużym rozmiarem recrafta lecz nad małymi rozmiarami tych prawdziwych starszych zegarków - 36-38mm. wolę jednak większe


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Do niedawna też tak miałem, że podobały mi się i nosiłem większe zegarki, a i SNKM97 przez jakiś czas u mnie gościł... Swój pogląd na ten temat jednak zrewidowałem i obecnie noszę jednak mniejsze zegarki, a przy tych o większej średnicy zwracam dodatkowo uwagę na wymiar L2L. Tak czy inaczej, jak dla mnie optymalnie to 38-40 mm średnicy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji na rozmiar nadgarstka jak i własne upodobania, zdecydowanie potwierdzam słowa kolegi Abira. Zegarki są za małe. Optymalny rozmiar dla mnie to 42-44mm i często łapie się na tym że widzę ładną sztukę do czasu gdy się nie zobaczę że jej rozmiar to np. 39mm. Czar pryska.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jak dla mnie to kwestia indywidualna. Bo w końcu jak komuś pasuje noszenie dużych zegarków, nawet mimo mniejszego nadgarstka, to reszta, w tym także opinie innych, przestaje mieć znaczenie... Ja po prostu doszedłem do wniosku, że wolę jednak mniejsze zegarki, stąd w przypadku SEIKO postawiłem na SARBy. Stylistyka linii Recraft bardzo mi jednak odpowiada i z tej przyczyny szkoda, że jednak nie występują one w mniejszych rozmiarach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to jest wspaniałe, że każdy znajdzie to co mu się podoba pod mankietem lub ściągaczem swetra :)


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Faktycznie, ten z filmiku to SRPC13 i zacnie się prezentuje. Mam wrażenie, że wymiar L2L, z uwagi na budowę koperty jest tego rodzaju, że sam bym się skusił! Zapakowanie tam lepszego werku to także dobry pomysł!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie tego szukałem. jakiś czas temu widziałem go na australijskim ebay. szybko zniknął i nie zanotowałem symbolu.

też wpadł mi w oko :)


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Bardzo interesujący zegarek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealnie by mi się przydał właśnie taki. Niebieski blat, styl retro, duży i na kajdanie, 100wr jako letni codzienniak. Mówię o modelu SRPC09


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

SRPC09 to bransoleta, więc dla mnie odpada ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SRPC09 to bransoleta, więc dla mnie odpada ;-)

Czyli jak dla ciebie SRPC13. Ale to ciągle duży zegar. Prawie 44mm

 

"A good timepiece is not only an accessory but statement of style, elegance and self expression"

 

 

Edit:

Jest ich kilka, niestety za dużą wodą

www.passthewatch.com


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Fakt, duży... Ale wygląda na to, że przez budowę koperty wymiar L2L powinien być nawet dla mnie akceptowalny :-) Tak to przynajmniej na filmiku i na zdjęciach wygląda :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam przed zakupem przymierzyć ( jeżeli oczywiście jest taka możliwość ).


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam przed zakupem przymierzyć ( jeżeli oczywiście jest taka możliwość ).

Taka możliwość istnieje jedynie przy kupnie tych zegarków na rynku wtórnym, gdyż (jak już powinno być wiadomo po przeczytaniu tego wątku) te piękności nie sa dostępne w dystrybucji na Europę.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie powstrzymałem się, będzie 3 recraft :)


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie powstrzymałem się, będzie 3 recraft :)

Który???

Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srpc13


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj srpc09 nie dawał mi spokoju w pracy i chciałem kupić. Pomyslałem przyjadę do domu i na spokojnie to załatwię.

W domu się okazało że "out of stock".

Pochwal się gdzie go zanabyłeś ?

 

Edyta: oczywiście pochwalam zakup i gratuluję zdecydowania :)


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchaj, byłem w sklepach w usa. tam wszystko wyprzedane w tym modelu. potem azja, sam już nie wiem ile sklepów odwiedziłem - nawet próbowałem zrobić zamówienie na tajlandzkim portalu - poległem. cena w tailandji wychodziła około 780 zł.

i co się okazało, ten model mają nasze sklepy internetowe - jako nowość. cena 998pln. i jak na europę to jest bardzo dobra cena - bo wszędzie indziej w EU wychodzi powyżej tysiaka. kupiłem na zegarmistrz.com z dodatkowym rabatem 11% - wyszło około 890 zł. więc cena troszkę wyższa niż w azji, a pełna gwarancja i brak opłat celnych.


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Rzeczywiście niespodzianka.

Zupełnie nie pokazywało mi tej strony, ale mieszkam w UK i po prostu stałem się ofiarą regionalizacji internetów czy jakoś tak :)

Zamówię sobie 09 jak nic, pomimo że ciągle nie dostałem mojego niebieskiego Recrafta snkn37 :)

Ten rabat 11% to tajemnica czy jakaś łatwa sprawa do uzyskania ?


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łatwa sprawa, na stronie z przedmiotem masz w tabelce link "zwiększ rabat". rabat jest na wybrane marki, akurat na seiko jest. powinieneś mieć kod rabatowy do wpisania w odpowiednim miejscu w trakcie realizacji zamówienia "SEIKO".


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.