Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

abir

Seiko Recraft

Rekomendowane odpowiedzi

łatwa sprawa, na stronie z przedmiotem masz w tabelce link "zwiększ rabat". rabat jest na wybrane marki, akurat na seiko jest. powinieneś mieć kod rabatowy do wpisania w odpowiednim miejscu w trakcie realizacji zamówienia "SEIKO".

Dzięki wielkie. Będe działał :)


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

srpc13

To jak już u Kolegi się pojawi, to bardzo proszę o szczegółowe wymiaru. Głównie chodzi mi o wysokość tego zegarka /L2L/ :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na gorąco. Wymiary podam jak będę w domu. Bardzo fajnie leży, co ważne pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Kolor tarczy to niby zielony, ale w zależności od światła wpada też w niebieski. Tylko pasek, myślałem że sarb 17 ma najgorszy pasek. Okazuje się że może być jeszcze gorzej dc606b010507bbeca32e5dbf25f54f23.jpg55a83738ad06240465b71037b547e032.jpg

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Bardzo fajnie się prezentuje, choć jak to w Recraftach od razu widać, że średnica spora :-) Z niecierpliwością czekam na info, jaki w jego przypadku wymiar L2L ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zakup, ale jak dla mnie jest kilka ale...

Tarcza powinna być burstem a chyba nie jest nie? Kolor o ile wygląda bardzo ciekawie i vintage to jednak wpada w turkus/zieleń a to mi nie leży.

Ja muszę poczekać kilka tygodni niestety ale srpc09 na pewno się pojawi.

Co do paska to na zdjęciach wyglada dość pozytywnie (te pomarańczowe przeszycia bardzo dobrze akcentuja wskazówkę sekundnika.)

Tak w ogóle to na zdjęciach on wygląda na większego od recraftów SNKN a tak na papierze nie jest :)

Dzisiaj jade odebrać swojego niebieskiego snkn37 to na pewno napiszę tutaj.

 

Edyta:

fidelio: z tego co kojarzę z papieru do L2L jest w granicach 48mm


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tak właśnie mi się wydawalo, że wymiar L2L nie jeest jakiś "przygniatający"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne są te recrafty, przykładowo SNKN01, ale są strasznie wielkie :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Wielkość to był jeden z powodow, dla którego SNKM97 nie zagościł u mnie zbyt długo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymiary:

szerokość 44mm

l2l 43mm - on nie ma właściwie uszu. pasek jakby wchodzi pod kopertę

grubość 13,4mm

hardleh delikatnie wypukły, może 1-1,4mm

szerokość paska 22mm zawęża się do 20mm

 

pomarańczowa nitka to najlepsze co jest na tym pasku. on jest zrobiony albo ze skóry gumowej albo z gumy skórzanej, nieważne. pasek i tak do wymiany bo nie ma żadnego charakteru. jakieś ładne rally z pomarańczowym akcentem.

 

może niektórych zraża rozmiar 44mm, ale ten zegarek na moim nadgarstu  (17,3cm) nie wygląda duży. generalnie sprawia wrażenie lekkiego, delikatnego i nie dużego. w porównaniu do snkm snkn to waga lekka, zdjęcia lekko go powiększają :) . dla mnie świetne uzupełnienie racraftów.

 

fotka z telefonem więc szału nie ma. na lepsze zdjęcia muszę znaleźć czas w łykend

 

a na koniec takie spostrzeżenie. pierwszy raz dostałem od krajowego sprzedawcy zegarek nakręcony z ustawioną godziną i datą. niby pierdoła, ale zegarek nadawał się od razu do użytku

 

post-92558-0-94228500-1518111853_thumb.jpg

 

post-92558-0-48863300-1518111863_thumb.jpg

 

post-92558-0-37834800-1518111876_thumb.jpg

 

post-92558-0-71464600-1518111883_thumb.jpg

 

post-92558-0-22252200-1518111826_thumb.jpg

 

 

 


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to są wielkie i słabo wyglądają na paskach (chodzi mi o te 'kwadratowe'), a szkoda.. Chociaż dalej myślę nad niebieskim snkn01, którego miałeś i sprzedałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ja akurat uwielbiam te kwadratowe, a najbardziej z tarczą jak ten zielony


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ten srpc podoba mi się zdecydowanie bardziej niż SNKM97. Faktycznie, dzięki brakowi uszu wcale nie wygląda na za duży do nadgarstka Kolegi @abir. I fajnie, że jest tam 4R!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy coś na nadgarstek 16,5 - 17 cm będzie z Recraftow? Obawiam się, że nie, a są śliczne :/ W ogóle są jakieś tabelki, lub gdzieś rozpisane na jaki nadgarstek ile maksymalnie mm zegarek? Bo zawsze mnie zastanawia, czy np. Zegarek 44 nie będzie za duży na mnie

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Czy coś na nadgarstek 16,5 - 17 cm będzie z Recraftow? Obawiam się, że nie, a są śliczne :/ W ogóle są jakieś tabelki, lub gdzieś rozpisane na jaki nadgarstek ile maksymalnie mm zegarek? Bo zawsze mnie zastanawia, czy np. Zegarek 44 nie będzie za duży na mnie

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Z uwagi na budowę, spróbowałbym z SRPC13, o którym pisze wcześniej jeden z Kolegów :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy coś na nadgarstek 16,5 - 17 cm będzie z Recraftow? Obawiam się, że nie, a są śliczne :/ W ogóle są jakieś tabelki, lub gdzieś rozpisane na jaki nadgarstek ile maksymalnie mm zegarek? Bo zawsze mnie zastanawia, czy np. Zegarek 44 nie będzie za duży na mnie

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

chyba nie ma takich tabelek. radzę Ci, nie szukaj ich,nie wpadaj w schematy. niech "tabelki" nie mówią Ci co masz nosić na ręku. noś to co się Tobie podoba. to moje zdanie. wynika to pewnie z mojego charakteru. nigdy nie podążałem za modą, utartymi schematami, zawsze obok głównego nurtu. jak "wszyscy" idą w jedną stronę - to wiem że tam nie idę.

na odwagę powiem Ci że noszę ancona chellenger w rozmiarze 47mm, L2L - 57mm - i leży świetnie, dobrze się czuję jak mam go na ręku.

życie jest za krótkie żeby szukać tabelek - co wolno czego nie wolno. :)

czerp recrafty garściami :)

odebrałem swojego, zmieniłem pasek i założyłem nowy temat w części o Seiko. (coś spartoliłem z grafiką i się nie pokazuje). Zapraszam panowie:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/158773-poka%C5%BCmy-swoje-recrafty/

 

no to trzeba zajrzeć i się przywitać...


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że tabelka by była tylko jako "inspiracja", nie sugerowałbym się nią w stu procentach, tak się składa Abir, że mamy podobne charaktery z tego co piszesz :D

 

Wybaczcie za mały off topic, ale myślicie, że Seiko skx009 nie będzie wyglądał komicznie na nadgarstku 16,5 cm?

Muszę go gdzieś przymierzyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie pozostaje Ci nic innego, jak przymierzyć. IMO skx ma potencjał, by ...wyglądać dobrze także na mniejszych nadgarstkach :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.