Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Triptical

Użytkownik
 • Content Count

  1,126
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Triptical

 1. Ten zegarek jest efektem klikania po pijaku na internetach, późną nocą, w świąteczny weekend. Przyszedł i leżał przez kilka dni bo nie miałem do niego paska (21mm). Zatem skróciłem kajdan i noszę. Zupełnie inny zegarek niż reszta w moim pudle, ale cieszy bardzo. Ma swoje minusy, ale ma też plusy.
 2. Masz odwrotnie zaołożny pasek czy mi sie wydaje?
 3. Jeżeli przyjdzie ten moment to daj mi znać. Nie będziesz żałował bo będę się nim opiekował.
 4. Oj chyba daleko będzie temu projektowi do sukcesu Manometra. Ale to tylko moje subiektywne zdanie. Czekam na Miszcza Foremki i Architekta.
 5. Dzięki wielkie podpowiedzi koledzy. Poszukałem też sam i hasło pod którym trzeba szukać takiej taśmy to: 22mm crossgrain ribbon
 6. Czy ktoś może widział czy ktoś sprzedaje taśmę na paski NATO. Najlepiej w rozmiarze 22mm. Szukałem jakiś czas (aliexpress) ale że efekty były marne to się poddałem. Może komuś wpadło coś takiego w oko?
 7. Witamy syna marnotrawnego z otwartymi ramionami [emoji6]. Świetna sztuka.
 8. Dziękuję szanowni koledzy za przypomnienie o (nie) zdrowym rozsądku zegarkowego maniaka. Niestety decyzję zapadły. Z Monsterem u mnie było tak że z przerwami polowałem na niego dość długo. Udało się niedawno bo jakieś pół roku temu. Przyjechał i czar prysł. Bezel kojarzy mi się z kwiatkiem. Do tego chyba przywykłem do głębi pod szkłem, a monster jest jakiś taki płaski. Poza tym jestem na etapie zmniejszania kolekcji i niebawem kolejne sztuki będą szukać nowych domów.
 9. To tak na pożegnanie. Niebawem będzie w innych rękach. Bye bye Tampon.
 10. Weź niebieskiego Mariusz. Będziesz prawie jak Dżejms Bond.
 11. Blue Monday Plus najlepsze życzenia dla wszystkich kobiet, nie tylko naszych forumowych gwiazdek.
 12. Fajny telewizorek. Czy mogę poprosić o ref. ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.