Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Zawrat55

2007 Po spotkaniu klubowym

Rekomendowane odpowiedzi

No to znaczy, ze w klubie mamy zawodowca. :P . Nie sądzę, żeby w najbliższym czasie pojawił się gdzieś w sieci (złodziej to zapewne czyta), ale numery warto mieć. Boże jaki wstyd.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mik

ja pie***dole, na początku pomyślałem, że to jakiś kiepski żart ale potem skojarzyłem nicka autora postu. po prostu nie mogę w to uwierzyć...

obserwowanie aukcji i takich tam to jedno ale coś trzeba z tym zrobić bo to już po prostu przechodzi ludzkie pojęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do wiary!

 

Tyle naszych zegarków leżało wszędzie, nie bałem się zostawiać mojej torby z kartami, pieniędzmi i zegarkami.......

 

W czasie prezentacji pan Ferri - Szczerbowski wspomniał, że drugiego Patka zostawił w drugiej marynarce.... Może jednak się znajdzie? Nawet żartowaliśmy, że "co marynarka to Patek"....

:roll:

 

:P


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to było przed wykładem, a Pan Ferri - Szczerbowski drugą marynarką wybrnął z kłopotu.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed wykładem Pana Szczerbowskiego, Władek pytał kto zostawił "patka" przy słoju z podróbkami...

 

Zauważyłem, że leży koło niego jakiś zegarek. Dziwnym byłoby, aby ktoś specjalnie wyciągał ze słoja zegar do przymiarki, a potem zostawiał go koło niego (nie wrzucił do środka)...

 

Czy ktoś wie coś na ten temat? Czy ktoś widział osobę grzebiącą w słoju?

 

:roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Przed wykładem Pana Szczerbowskiego, Władek pytał kto zostawił "patka" przy słoju z podróbkami...

 

Zauważyłem, że leży koło niego jakiś zegarek. Dziwnym byłoby, aby ktoś specjalnie wyciągał ze słoja zegar do przymiarki, a potem zostawiał go koło niego (nie wrzucił do środka)...

 

Czy ktoś wie coś na ten temat? Czy ktoś widział osobę grzebiącą w słoju?

 

:roll:

 

nie sugerujesz chyba ze moglismy zwalcowac oryginalnego PP? :shock:

ze sloja raczej nikt zegarka nie wyciagal, tym bardziek ze jak prezentowal Wladek lapska nie dalo sie tam latwo wsadzic :roll:

 

jezeli faktycznie zegarek zginal w trakcie prezentacji to dzieki zdjeciom powinnismy dojsc kto siedzial na tyle blisko, ze mial dostep do marynarki? :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie powiem tylko tyle - zatkało mnie :shock:

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczerze zdruzgotany :shock: :twisted:


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy na zasadzie wolnych datków nie powinniśmy odkupić tego Patka, żeby ratować honor klubu. Tylko czy uzbieramy taką kwotę.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed wykładem Pana Szczerbowskiego, Władek pytał kto zostawił "patka" przy słoju z podróbkami...

 

Zauważyłem, że leży koło niego jakiś zegarek. Dziwnym byłoby, aby ktoś specjalnie wyciągał ze słoja zegar do przymiarki, a potem zostawiał go koło niego (nie wrzucił do środka)...

 

Czy ktoś wie coś na ten temat? Czy ktoś widział osobę grzebiącą w słoju?

 

:roll:

Ja m.in. byłem przy słoju i oglądałem podróbki wyciągane damską ręką, ale żadnego Patka tam nie było, a zegarek który został obok słoja to chyba Brajtling Bentlej ale głowy nie dam... Z tym zegarkiem w drugiej marynarce to myślałem że żartuje Pan Szczerbowski, że ma ich w każdej marynarce po jednym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koło słoja leżał zegarek na tarczy, gdzie pasek dosłownie starczał do góry. Z tej odległości mogę powiedzieć, że kolor paska był jasno zielony, może złotawy... :roll:

Ta sytuacja musi być skonfrontowana z Władkiem, ponieważ on miał go w ręku.

Charakterystyczne było to, że pasek miał klips.

 

Sprawę trzeba wyjaśnić na spokojnie. Z doświadczenia wiem, że w takich momentach nerwy nie są pomocne, wręcz przeszkadzają...

Ze składkowaniem się i innymi tego typu pomysłami Panowie, poczekajmy do rozwiązania.

Zegarek nie mógł zginąć. Mieliśmy w sali pozostawione portfele, aparaty, zegarki, i wiele innych cennych rzeczy (jak pisał Marcin_L), więc spokojnie :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadze, ze malo prawdopodobne by zegarek został skradziony, ludzi ktorzy laczy taka pasja raczej daleko od takich czynow. Tak czy inaczej zastanawia mnie, po co na spotkaniu F. Sczerbowskiemu byly 2 marynarki? No i kto trzezwo myslacy kładłby oryginalnego PP obok słoja z podrobkami. Dla mnie cala sytuacja wyglada dziwnie :?

 

Klubowicze robili bardzo duzo zdjec, wiec sadze ze mozna dojsc do tego czy rzeczywiscie lezal obok sloja taki zegarek, kiedy zniknal, i czy przypadkiem nie dostał sie do słoja.


Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andree

No i pewnie walcując gorliwie zwalcowali ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie zatkało. Ja też dawałem w obieg moje zegarki i wszystkie wróciły, na spotkaniu nieoficjalnym też sporo się tego po stole poniewierało i nic się nie stało, a rozgardiasz był większy. Mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Mieliśmy w sali pozostawione portfele, aparaty, zegarki, i wiele innych cennych rzeczy (jak pisał Marcin_L), więc spokojnie :idea:[/color]

 

tez o tym pomyslalem- zlodziej mialby tam duzo lepszy lup od tego Pateka, ktorego bez powaznych problemow ani nie sprzeda ani nie bedzie sie mogl lupem nikomu kto go doceni pochwalic :D zawodowiec pewnie nie poprzestalby na jednym zegarku, a juz na pewno nie na Caltravie; za rok trzeba bedzie dobrze pomyslec o tym jak zapobiec takim wypadkom i przede wszystkim pilnowac aby na sale nie mial wstepu nikt z poza klubu (bez identyfikatorow wkrecic mogl sie kazdy)

 

miejmy nadzieje, ze wszystko sie wyjasni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było dobrze. Dzięki ogromne dla Organizatorów i pozdrowienia serdeczne dla wszystkich obecnych. Niestety nie ze wszystkimi była okazja pogadać.

 

Brak identyfikatorów i termika sali to minusiki, ale... dobrze było :D

 

Mam nadzieję że sprawa z PP się wyjaśni i też będzie można powiedzieć że dobrze jest.

 

Podziękowania dla wszystkich którzy już wrzucili zdjęcia. I prośba o więcej :!:


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

siedziałem w pierwszym rzedzie i widziałem ten zegarek leżacy koło słoja(rzeczywiście leżał paskiem do góry i miał zapinkę motylkową) ale nie wiem czy to był Patek. Przed walcowaniem zegarek ten został wrzucony do słoja po pytaniu Wrzucającego ...Czyj to zegarek? Czemu tu leży? Ktos z sali powiedział ..pewnie sie nie chciał zmieścić do słoja? Wrzucający powiedział. Jak to nie zmieści się do słoja i.. zegarek został wrzucony. Tak więc jeśli to był TEN zegarek to napweno został zwalcowany. :D

Pytanie byłoby tylko PO CO LEŻAŁ KOŁO TEGO SŁOJA? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyj to zegarek? Czemu tu leży?

 

Gorzej. Pytanie było czyj lub co to za Patek


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie brzmi to za dobrze... :oops: :shock: :oops:


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość seth11

Z tego co widzę jednak nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.

Ale byłby pech.

Jak ta informacja się potwierdzi, to będzie niezła reklama dla klubu. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

o ile to TEN zegarek, no to czlowiek ktory go ogladal i odlozyl w tak niefortunne miejsce niezlego kaca bedzie mial :shock: historia z "przewalcowaniem" ogryginalnego PP jest tak nieprawdopodobna, ze ciezko w nia uwierzyc... ale bez watpienia impreza przeszlaby do historii :D

 

mysle, ze tylko Pan Szczerbowski bedzie mogl rzucic nieco swiatla na ta sprawe i potwierdzic albo wykluczyc, ze moglismy wrzucic do sloja jego zegarek

 

sprawdzccie na zdjeciach czy miedzy walcowanym smieciem nie zawieruszyla sie jakas Caltrava :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość libero

A gdzie wyladowal rozwalcowany chlam ? Bo nie wiem na ktore smietnisko leciec szukac Patka :D

 

Mam nadzieje ze wszystko dobrze sie skonczy..... a zegarek sie odnajdzie .... Caly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie wyladowal rozwalcowany chlam ? Bo nie wiem na ktore smietnisko leciec szukac Patka :D

 

Mam nadzieje ze wszystko dobrze sie skonczy..... a zegarek sie odnajdzie .... Caly.

 

Zwalcowane zegarki są od soboty z powrotem w Urzędzie Celnym.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyj to zegarek? Czemu tu leży?

 

Gorzej. Pytanie było czyj lub co to za Patek

Moment kojarze w 100% i wlasnie nie jestem pewien czy zostal wrzucony do sloja.


Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.