Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Patrict12

Widoczna cena przy sprzedaży zegarków

Recommended Posts

Witam, jako konsument mam pewną propozycje dla bazarku. Ostatnio rozglądałem sie za zegarkiem, i zwróciłem uwage na jedną rzecz. Proponuję wprowadzić obowiązek wpisywania w opisie tematu cene zegarka. Czyli np.: mamy tytuł: Rolex Submariner Date, a w opisie tematu poniżej cene np: 30tys. 

Nie widziałem żeby była taka propozycja. Z perspektywy kupującego, uważam że to bardzo usprawni handel i pomoże w wyborze zegarka. 

Jeżeli był już taki temat to przepraszam.

Tempus fugit

Guest Blunio

Jest taki obowiązek wpisywania ceny.

A w temacie po co ? Najpierw przeczytaj opis, a cena to już jest jego pochodną :)

Edited by Blunio

W sensie, podczas tworzenia nowego tematu mamy wierz "Tytuł tematu" a niżej "Opis tematu" potem są tagi a na końcu miejsce na treść. Chodziło mi o wpisywanie ceny w opisie tametu, dla niektórych pieniądze się nie liczą, a dla innych liczą

Tempus fugit

Bazarek To nie sklep tylko ułatwienie dla użytkowników. A jak jesteś zainteresowany danym modelem to i tak mniej więcej wiesz ile może kosztować.

O i T 

Po podaniu ceny w opisie stracę przyjemność z przeglądania bazarku, a co

za tym idzie czytania opisów i oglądania zdjęć... Nie popieram pomysłu.

Proponuję jeszcze obdzwonić kolegów, niech się przygotują psychicznie , przed wystawieniem

Guest Blunio

Po podaniu ceny w opisie stracę przyjemność z przeglądania bazarku, a co za tym idzie czytania opisów i oglądania zdjęć... Nie popieram pomysłu.

Dokładnie. Cała przyjemność z otwierania "w ciemno" ofert i zgadywania ceny. No i jeszcze to bicie serca, bo a nuż widelec trafi się na okazję życia :wacko:

Cena w tytule to nie choć jak jest niska to tylko zachęca do wejścia 

Mnie najbardziej wkurzają takie oferty

Opis

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXXXXXX   XXXXXXXXXXXXXX

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX   XXXXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXXXX   XXXXXXXXXX 

XXXXXXX  XXXXXXXXXXXXXXXXXXX    XXXXXXXXXXXX  XXXXX

XXXXXXX   

fotka

fotka

fotka

fotka

fotka

fotka

fotka

fotka

fotka

fotka

fotka

fotka

fotka

fotka

fotka

fotka

fotka

fotka

fotka

fotka

fotka

fotka

fotka

fotka 

fotka

fotka

fotka

fotka

fotka

fotka

fotka

fotka

fotka

fotka

fotka

fotka

fotka

fotka

fotka

I na końcu dopiero cena 1.800.000 zł    :(  -_-  -_-

Jak zwykle fotki Ci się pomieszały :P

Edited by Wacor

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Adalbert11
      Wybieram się na kilka dni do Japonii (Tokio). Jadę do kolebki gdzie powstawały zegarki, które stały się moją pasją. Do tej pory stołuję się na portalach aukcyjnych, gdzie znajduję interesujące mnie sztuki na całym świecie. Chciałbym skorzystać z okazji będąc w Japonii i przywieźć sobie coś stamtąd. Zależy mi na starych zegarkach, 40 - 50 letnich w bdb stanie japońskich marek. Czy znacie może miejsca w Tokio gdzie można znaleźć takie antykwariaty z zegarkami? Tak jak w każdym polskim mieście są bazary staroci etc. W Tokio zakładam, że też są miejsca gdzie można zaopatrzyć się w coś autentycznego niekoniecznie najnowszej produkcji. Może jakiś rejon w tym mieście, dzielnica, albo konkretne adresy moglibyście mi podpowiedzieć? Każda informacja będzie dla mnie cenna.
    • By KrzychuN
      Witam,
      Chciałem zapytać o waszą opinie na temat tego zegarka Frederique Constant Maxime Manufacture (FC-700X5M4/5/6) Nie jest to wersja limitowana. Konkretnie chodzi mi zakup modelu z bazarku od Kolegi z forum. Czy wart jest swojej ceny? Czy może jest ktoś w stanie polecić coś w podobnym stylu w zbliżonej kwocie?

Model ze zdjęcia przymierzałem dzisiaj w salonie. Ogólnie wrażenie dobre i myślę ze wersja z rzymskimi cyframi pasowałaby mi jeszcze bardziej. Będę wdzięczny za wszelkie rady.

• By donika27
      Witam Kolegów i Koleżanki ,

Mam taką małą prośbę , aby w dziale sprzedam był osobny  dział - zegarki damskie. Wiem , że za dużo nie ma wystawionych zegarków damskich , a tagi ich są różne od - damki, damski, lady, women dla Pań  itp. , a może by tak stworzyć  jeden dział  i tam wrzucać każdy zegarek damski na sprzedaż ,  szybciej będzie można znaleźć coś dla siebie lub drugiej połówki.  Co Wy na to ?

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.