Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
murcins

G-shock Rangeman GPR-B1000

Rekomendowane odpowiedzi

Przesyłka dojechała 15 czerwca.A że tak jeszcze zapytam,dlaczego oddałeś,nie spełnił oczekiwań?

ja swojego oddałem 12.06. ;) i już zamówiłem następnego ;) ten kupiony w TT miał feler w postaci nierówności w miejscu gdzie stykał się wyswietlacz z panelem słonecznym gdzies tak na wysokości napisu Rangeman były jakby wypryski kleju czy coś. Zobacz u siebie te wybroczyny kleju były widoczne tylko w swietle słonecznym wiec przyjrzyj sie dokładnie czy czegos podobnego nie ma u Ciebie. Jak kupowałeś przez neta to masz 14 dni na zwrot.

mnie się teraz udało kupić za 3112 zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TytusDeZoo

ja swojego oddałem 12.06. ;) i już zamówiłem następnego ;) ten kupiony w TT miał feler w postaci nierówności w miejscu gdzie stykał się wyswietlacz z panelem słonecznym gdzies tak na wysokości napisu Rangeman były jakby wypryski kleju czy coś. Zobacz u siebie te wybroczyny kleju były widoczne tylko w swietle słonecznym wiec przyjrzyj sie dokładnie czy czegos podobnego nie ma u Ciebie. Jak kupowałeś przez neta to masz 14 dni na zwrot.

 

mnie się teraz udało kupić za 3112 zł ;)

Rozumiem że tutaj panelem jest ten czarny pierścień wokół wyświetlacza?Jutro zalukam i dam znać.Do tej pory niczego nie dostrzegłem ale może wzrok już nie ten....za kilka miesięcy zmiana kodu na piątkę z przodu.

Na ebay sam bezel, tu składa się z 3 osobnych elementów, kosztuje razem ponad 300 PLN hehe to pasek pewnie z 600 PLN będzie

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Dobrze że nie mam schizy na punkcie zielonego,po kupnie GPR-a dostałem od żony żółta kartkę,musiałem sposcic wzrok szurnac nogą i obiecac że do premiery Romana trzeciego embargo na G. Jeszcze małe pytanie,czy new Romek ma jakiś tryb serwisowy wyświetlacza? Głównie chodzi mi o sprawdzenie solara, kilka razy wystawiałem go celowo na słońce i czwarta kreska się nie pojawia.Moze G.uru Matej coś wiesz? Edytowane przez TytusDeZoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TytusDeZoo

Temat z trybem serwisowym nieaktualny,pokombinowalem i odnalazłem.Taka sama kombinacja jak w GW 9400.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Romuś właśnie do mnie dotarł niestety zamiast instrukcji do niego dostałem do GWG 1000. Ma może ktoś instrukcje w PL. Z góry dziekuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TytusDeZoo

Instrukcje mam tyle że padł mi aparat w smartfonie gdyż trochę się zamoczył.Wiec jedynie ksero i listownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instrukcje mam tyle że padł mi aparat w smartfonie gdyż trochę się zamoczył.Wiec jedynie ksero i listownie.

OK dzięki jakos sobie poradzę może Matej jeszcze jakis filmik nakręci ;) a jak tam sprawdzałeś jak wygląda łączenie panelu z wyświetlaczem czy nie masz tam żadnych skaz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TytusDeZoo

Tak, sprawdziłem bardzo dokładnie bo dałeś mi do myślenia.Uzylem nawet lupki,wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Romuś właśnie do mnie dotarł niestety zamiast instrukcji do niego dostałem do GWG 1000. Ma może ktoś instrukcje w PL. Z góry dziekuję ;)

Ja niestety tylko w języku angielskim :(

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety tylko w języku angielskim :(

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

ok dzięki, na Twoim kanale w odcinku poświęconym Rokowi zadałem Ci pytanie o mozliwość zapisu wskazań barometru, jeśli miałbyś chwilkę i mogł pochylić sie nad moim problemem byłbym widzięczny. ;) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Romuś właśnie do mnie dotarł niestety zamiast instrukcji do niego dostałem do GWG 1000. Ma może ktoś instrukcje w PL. Z góry dziekuję ;)

 

W poniedziałek z rana (bo pudełko, instrukcja etc w biurze) zrobię kopię i zrzucę do PDF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek z rana (bo pudełko, instrukcja etc w biurze) zrobię kopię i zrzucę do PDF.

dzięki czekam z niecierpliwością ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki, na Twoim kanale w odcinku poświęconym Rokowi zadałem Ci pytanie o mozliwość zapisu wskazań barometru, jeśli miałbyś chwilkę i mogł pochylić sie nad moim problemem byłbym widzięczny. ;) Pozdrawiam.

Dziękuję share28 :)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziękuję share28 :)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

obczaiłem jak zapisać dane barometyczne ;) robi się to zapisując PointMemo ;)

na dobranoc :-)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

widzę że wszyscy maja na wyswietlaczu duży format godziny zamiast podzielonego ekranu ;)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obczaiłem jak zapisać dane barometyczne ;) robi się to zapisując PointMemo ;)

 

widzę że wszyscy maja na wyswietlaczu duży format godziny zamiast podzielonego ekranu ;)

mi się właśnie wydaje że większość ma podzielony ekran i to najczęściej ze wschodem i zachodem słońca...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99

mi się właśnie wydaje że większość ma podzielony ekran i to najczęściej ze wschodem i zachodem słońca...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

99% mam podzielony z Baro ;)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wolę miec godzinę na całym ;)  ostatnio spostrzegłem że zegarek sam koryguje godzinę i to nawet kilka razy dziennie oczywiściw oparciu o GPS wszystko jest widoczne w zakładce History hehehe, a myślałem że będzie mi brakować zegara atomowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wolę miec godzinę na całym ;) ostatnio spostrzegłem że zegarek sam koryguje godzinę i to nawet kilka razy dziennie oczywiściw oparciu o GPS wszystko jest widoczne w zakładce History hehehe, a myślałem że będzie mi brakować zegara atomowego?

mam dokładnie tak samo :-))

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TytusDeZoo

W instrukcji napisali że kiedy jest łącze ze smartfonem zegarek aktualizuje się tą drogą.Automatycznie i faktycznie robi to kilka razy na dobę

Kiedy w ciągu doby to się nie uda,wtedy próbuje przez GPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze przetestować jak to będzie działało jak w telefonie BT będzie wyłączony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wolę miec godzinę na całym ;)  ostatnio spostrzegłem że zegarek sam koryguje godzinę i to nawet kilka razy dziennie oczywiściw oparciu o GPS wszystko jest widoczne w zakładce History hehehe, a myślałem że będzie mi brakować zegara atomowego?

 

Na pewno, nie przez GPS, bo to prądożerna opcja.

 

PS. Czas z komórki nie jest tak dokładny jak ten z WC czy GPS, więc nie ma się z czego cieszyć :P


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno, nie przez GPS, bo to prądożerna opcja.

 

PS. Czas z komórki nie jest tak dokładny jak ten z WC czy GPS, więc nie ma się z czego cieszyć :P

Może i tak, jednak z bt nie trzeba czekać z nadzieją na złapanie sygnału jak w WC

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy mam zegarek Casio z WC zdarzyło mi się może 3 razy, że nie synchronizował czasu w nocy.

Nawet jeżeli nie złapie sygnału, to niedokładność wskazań bieżącego czasu na dzień następny będzie wynosiła ok 0,25 sekundy.

Założę się, że czas z komórki jest bardziej odchylony :P


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.