Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
murcins

G-shock Rangeman GPR-B1000

Rekomendowane odpowiedzi

Nie testowałem jeszcze tej opcji ale po mojemu,tak na chłopski rozum,kiedy wgrywasz mapę masz jasno określony start i cel.W przypadku kiedy GPS tylko rejestruje przebytą drogę zegarek nie ma tego sprecyzowanego i ta funkcja jest nieaktywna.

dobra rozkminiłem chodzi o to że trzeba lewym górnym przyciskiem sobie przestawić z "s" na "g" i wszystko śmiga aż miło ;) ten zegar ma potencjał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TytusDeZoo

Mój zegarek wyzionął ducha???? po nocy już się nie wybudził,nie pomogło całodniowe ładowanie.Spore niedowierzanie,pierwszy zepsuty G.W sobotę jadę do salonu reklamować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojoj,nie dobrze. A bardzo eksploatowałeś energetycznie(ładowanie ,rozładowanie)?

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TytusDeZoo

Bateria naładowana ma max.i nic takiego w ostatnim czasie nie robiłem,normalne używanie.Ale nawet gdyby doprowadzić zegar do całkowitego wygaszenia wyświetlacza,to jak piszą w instrukcji,po podłączeniu ładowarki,za pięć godzin ma ruszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bateria naładowana ma max.i nic takiego w ostatnim czasie nie robiłem,normalne używanie.Ale nawet gdyby doprowadzić zegar do całkowitego wygaszenia wyświetlacza,to jak piszą w instrukcji,po podłączeniu ładowarki,za pięć godzin ma ruszyć.

Bardzo dziwne a zarazem ciekawe :/

Pozostaje czekać na sobotę i trzymać kciuki za udaną wymianę/zwrot pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega już gość więc się nie dowiemy. Pewnie sam coś z nim zmajstrowal :)

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupię niebieskiego GPR.... ktoś coś?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojoj,nie dobrze. A bardzo eksploatowałeś energetycznie(ładowanie ,rozładowanie)?

Hej coś tam kołowałeś z nowymi Romanami miały być grubo poniżej 3000 koła  sa jakieś wieści? miałeś się odezwać jak coś, a sporo czasu juz mineło i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kontakt się nagle urwał i nici z interesów.


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kontakt się nagle urwał i nici z interesów.

szkoda choć juz swojego nabyłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano słabo ta sprytna koronka wygląda, widać że to słaby punkt. Ciekawe za ile zaczną się sypać w reszcie modeli.


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano słabo ta sprytna koronka wygląda, widać że to słaby punkt. Ciekawe za ile zaczną się sypać w reszcie modeli.

jak nie będziesz rozkręcał to sie nie posypie przecież Casio nie robi zegarków od wczoraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koronka to słaby punkt każdego G ale nie będę się powtarzał ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że przekombinowali z tym potencjometrem w który wchodzi koronka, widać że luźno jest osadzony i pewnie się wyrobił. Jednak wydaje mi się że trafił mu się jakiś wadliwy egzemplarz bo było widać już po unboxingu że coś nie halo z reakcją koronki.


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Czy wiadomo już co nam daje połączenie zegarka z np iPhone? Chodzi mi o to czy zegarek poinformuje mnie o nadchodzącym połączeniu czy też wiadomości sms

 

Pozdrawiam



Witam,

 

Aktualne?

 

Pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Czy wiadomo już co nam daje połączenie zegarka z np iPhone? Chodzi mi o to czy zegarek poinformuje mnie o nadchodzącym połączeniu czy też wiadomości sms

 

Pozdrawiam

 

Witam,

 

Aktualne?

 

Pozdrawiam

Z tego co wyczytałem ten zegarek ma terenową nawigacje GPS plus poszukiwanie smartfona natomiast nie posiada typowych funkcji smartłoczowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem ten zegarek ma terenową nawigacje GPS plus poszukiwanie smartfona natomiast nie posiada typowych funkcji smartłoczowych

to jest zegarek a nie smartwach i tak trzeba go rozumieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy powiedzieliby, że ani to zegarek, ani smartwatch.

Moim zdaniem bliżej mu do smartwatcha ale takiego "niedorozwiniętego".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy powiedzieliby, że ani to zegarek, ani smartwatch.

Moim zdaniem bliżej mu do smartwatcha ale takiego "niedorozwiniętego".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę bym go bronił,cechą Rangemana ma być wszechstronność i w tym kierunku poszli twórcy rozwijając poprzednika o navi.A łączność ze smartfonem jest koniecznością,jak inaczej załadować dane mapy.Rozwoj funkcjonalności wymusza stosowanie nowych rozwiązań, inaczej się nida.Nowy range jest prekursorem, niedoskonałym jeszcze lecz liczy się ogólna idea kierunku rozwóju.Nie wzbogacono go o tysiąc funkcji smartwatcha ,bo nie o to biega,dodano co trzeba bez zbędnego komplikowania całości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.