Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
murcins

G-shock Rangeman GPR-B1000

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę bym go bronił,cechą Rangemana ma być wszechstronność i w tym kierunku poszli twórcy rozwijając poprzednika o navi.A łączność ze smartfonem jest koniecznością,jak inaczej załadować dane mapy.Rozwoj funkcjonalności wymusza stosowanie nowych rozwiązań, inaczej się nida.Nowy range jest prekursorem, niedoskonałym jeszcze lecz liczy się ogólna idea kierunku rozwóju.Nie wzbogacono go o tysiąc funkcji smartwatcha ,bo nie o to biega,dodano co trzeba bez zbędnego komplikowania całości.

Ludziom się wydaje, że jak łączy się ze smartphonem to musi byc smartwatch i szukają w nim tego co maja inne gear esy hehehe, a tym czasem to jest zegarek, zegarek na maxa przybajerzony i tak na niego trzeba patrzeć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale powiadomienia z telefonu powinien pokazywać.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Droga.....

Qpa

i do tego ogromnie nadmuchana  :lol:  :lol:  :lol:

Ale zobaczymy jak rozwinie się to Trendy.  ^_^

Są zwolennicy i Ci drudzy  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wcale nie musicie go mieć. Tak czytam te wasze głupie teksty o tym zegarku i zastanawiam się, który z was go ma? Najpierw kup,ponoś troszkę i pogadamy. Ja go mam od maja i zegarek warty jest c4e0129b193fd4ea55cda169e1075b40.jpgkażdych pieniędzy. Każdy ma prawo do wypowiedzi, ale bez przesady, żeby tak wszystko negować.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wcale nie musicie go mieć. Tak czytam te wasze głupie teksty o tym zegarku i zastanawiam się, który z was go ma? Najpierw kup,ponoś troszkę i pogadamy. Ja go mam od maja i zegarek warty jest ….

Gratulacje  :D

To nie głupie teksty tylko żarty :P typowe na tym i na wielu forach.

Kochamy zegarki również nowego Romka - jest zacny  :)

Oswajamy się z nowym  ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :D

To nie głupie teksty tylko żarty :P typowe na tym i na wielu forach.

Kochamy zegarki również nowego Romka - jest zacny :)

Oswajamy się z nowym ;)

Pozdrawiam.

Super. Pozdrawiam

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale powiadomienia z telefonu powinien pokazywać.

NIE POWINIEN POKAZYWAĆ BO NIE BYŁBY ZEGARKIEM TYLKO SMARTWATCHEM ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Rangeman GPR-B1000 jest super zegarkiem, wnosi coś nowego, posiada tylko jedną wadę - brak waveceptora. Moim zdaniem solar i waveceptor to podstawa aby zegarek był niezawodny, niezależny, aby nigdy cię nie zawiódł. Niestety aktualizacja czasu poprzez smartfona odbiera GPR-B1000 możliwość bycia w elitarnym gronie. Pewnie nigdy nie pozostanie legendą.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rangeman GPR-B1000 jest super zegarkiem, wnosi coś nowego, posiada tylko jedną wadę - brak waveceptora. Moim zdaniem solar i waveceptor to podstawa aby zegarek był niezawodny, niezależny, aby nigdy cię nie zawiódł. Niestety aktualizacja czasu poprzez smartfona odbiera GPR-B1000 możliwość bycia w elitarnym gronie. Pewnie nigdy nie pozostanie legendą.

A co z GPS ? Jest przecież niezależny od aplikacji ?

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z GPS ? Jest przecież niezależny od aplikacji ?

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Gdyby miał wave mógłby kalibrować na 3 różne sposoby,tylko pytanie-po co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zegarkami Casio już tak zawsze było i jest, że jak jeden ma to, to inny nawet droższy tego nie ma, ma za to coś innego:huh:

Casio z oczywistych względów prowadzi taką politykę - nie chodzi o ograniczenia technologiczne, ważna jest sprzedaż, pobudzanie klientów do robienia zakupów itp.

GPR-B 1000 wyznacza nowe trendy, pytanie tylko na ile one się przyjmą, przypadną do gustu, czy powtórzy sukces GW-9400?

Pytania można mnożyć.  :rolleyes:

Bardzo dobrze, że GPR-B 1000 pojawił się - jest ciekawie i myślę, że zajmie czołowe miejsce wśród użytkowników "G".

A dywagacje czy jest to prawdziwy zegarek czy nie, są chyba bezprzedmiotowe choć zrozumiałe - bowiem forum rządzi się swoimi prawami.  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony "qpa", z drugiej zaś "jest wart każdych pieniędzy".

Nie jest kupą, skoro znalazł nabywców i ci są zadowoleni.

Nie jest warto każdych pieniędzy, bo pewnie nie dałbyś za niego 20 tysiaków.

Dla mnie jest, bo jest. Nie rusza mnie i już.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo stać ten kupuje. Ja bym go kupił i za 20.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tak nikt nie rozbawił :lol:

No cóż, ja za biedny jestem i nie dam za niego nawet 2 :P


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tak nikt nie rozbawił :lol:

No cóż, ja za biedny jestem i nie dam za niego nawet 2 :P

masz takie prawo. Brawo Ty

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GPR-B 1000 = 3890 PLN

Produkt nie taki dostępny ^_^ jak inne.... To zrozumiałe na początku, podobnie było z poprzednikiem na naszym rynku.

Poświeciłem mu (z ciekawości) trochę uwagi i myślę, że znajdzie fanów. Tu ukłon w stronę Mateja.  :rolleyes:

Dla mnie drogi, osiągalny....  ale drogi.

Jak będę miał okazję przymierzyć to skorzystam.  ;)

Jednak nadal jestem oczarowany GW-9400  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby miał wave mógłby kalibrować na 3 różne sposoby,tylko pytanie-po co?

dokładnie zrezygnowali z WC bo to by była przesada, kalibracja czasu na 3 różne sposoby hehehe, gps kalibruje czas i nie ma z tym problemu działa wysmienicie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo stać ten kupuje. Ja bym go kupił i za 20.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzisiaj kosztuje prawie 4 tysiaki ale kto wie, czy za dwa latka nie będziemy go ściągali z eglobala za 2tyś. Poniżej raczej nigdy nie zejdzie.

Panowie, wcale nie musicie go mieć. Tak czytam te wasze głupie teksty o tym zegarku i zastanawiam się, który z was go ma? Najpierw kup,ponoś troszkę i pogadamy. Ja go mam od maja i zegarek warty jest c4e0129b193fd4ea55cda169e1075b40.jpgkażdych pieniędzy. Każdy ma prawo do wypowiedzi, ale bez przesady, żeby tak wszystko negować.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Prezentuje się okazale. Nawigacja po menu jest super rozwiązaniem, bardzo upraszcza obsługę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę z tego co widzę głównym merytorycznym argumentem przeciwko bohaterowi tego tematu jest qpa by Tomaliusz.Niewiele jednak się pisze o aspekcie który jest pierwszorzędny w przypadku zegarków zadaniowych,czyli o praktycznych zastosowaniach.Na tym polu,taki dajmy na to,obecnie nam panujący, osławiony po wsze czasy,jego ekscelencja GWG 1000 do pięt nowemu romkowi nie dorasta, latał by mu po fajki i piwo, machał by nad nim takim dużym liściem i pytał.....co jeszcze mogę dla ciebie mistrzu zrobić.

Edytowane przez Łomatko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo można powiedzieć na przykład o GWG i którejkolwiek kostce, co nie przeszkadza cieszyć się tej ostatniej dużą, a po nowych wypustach jeszcze większą popularnością.

Wydaje mi się, że wielu użytkowników forum traktuje praktyczność zegarków i ich taktyczne możliwości nieco z przymrużeniem oka. Zegarek ma się podobać właścicielowi, ma mieć to coś i... ma być kolejny ;)

 

Niemniej jednak mnie się nowy Rangeman podoba i jak eGlobal w końcu zechce go sprzedawać, to pewnie kupię... i Tomaliusz pewnie też kupi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zejdzie na odpowiedni pułap cenowy, to 3/4 forum będzie go miało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jest na watchshop.pl w promocji :)

 

Pozdrawiam

Radek

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem, po nowym kursie 3112 zeta, taniej chyba obecnie nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie dwóch (na drugi zegarek jest -15%) i przy uwzględnieniu rabatu 10% wychodzi niecałe 2700 za sztukę ;).

Na szczęście ostatnio kupiłem gwn q1000 i gpw 2000 i kolejny zegarek aż tak bardzo nie kusi.

 

pozdrawiam

Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.