Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
murcins

G-shock Rangeman GPR-B1000

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie dwóch (na drugi zegarek jest -15%) i przy uwzględnieniu rabatu 10% wychodzi niecałe 2700 za sztukę ;).

Na szczęście ostatnio kupiłem gwn q1000 i gpw 2000 i kolejny zegarek aż tak bardzo nie kusi.

 

pozdrawiam

Radek

Faktycznie jak wpiszesz kod rabatowy cena za sztukę to 2800 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zejdzie na odpowiedni pułap cenowy, to 3/4 forum będzie go miało.

 

Nie ma co na to liczyć, bo oprócz ceny ma sporo innych, napiszę delikatniej, nie-zalet.

Ale może 34 osoby na forum się uzbierają :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo można powiedzieć na przykład o GWG i którejkolwiek kostce, co nie przeszkadza cieszyć się tej ostatniej dużą, a po nowych wypustach jeszcze większą popularnością.

Wydaje mi się, że wielu użytkowników forum traktuje praktyczność zegarków i ich taktyczne możliwości nieco z przymrużeniem oka. Zegarek ma się podobać właścicielowi, ma mieć to coś i... ma być kolejny ;)

 

Niemniej jednak mnie się nowy Rangeman podoba i jak eGlobal w końcu zechce go sprzedawać, to pewnie kupię... i Tomaliusz pewnie też kupi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co na to liczyć, bo oprócz ceny ma sporo innych, napiszę delikatniej, nie-zalet.

Ale może 34 osoby na forum się uzbierają smile.png

taaa lepsze sa wyswietlacze  które pokazują połamane cyferki rodem z lat 80tych hehehe, one mogły być fajne ale do czasu pojawienia się chociażby matrycy typu "matrix" nie wspominając już o tej zastosowanej w nowym romku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomaliusz i GPR? Prędzej się diabeł święconej wody napije. Choć z drugiej strony przyznam,że taki widok sprawiłby mi dziką satysfakcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa lepsze sa wyswietlacze  które pokazują połamane cyferki rodem z lat 80tych hehehe, one mogły być fajne ale do czasu pojawienia się chociażby matrycy typu "matrix" nie wspominając już o tej zastosowanej w nowym romku

 

Po co zmieniać coś co się sprawdza i to od dawna :)

Do wyświetlania cyfr są idealne, proste i dobrze widoczne.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co zmieniać coś co się sprawdza i to od dawna :)

Do wyświetlania cyfr są idealne, proste i dobrze widoczne.

To się nazywa rozwój,ewolucja technologiczna,wszystko się zmiena. Idąc Twoim tropem powinniśmy dziś jeździć wozami konnymi?One też kiedyś się sprawdzały. Edytowane przez Łomatko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany są wskazane i następują prędzej, czy później.

Jednakże pewne rzeczy pozostają klasyką.

Nie wszystko co nowe jest lepsze. Czas pokaże czy PseudoRangeman będzie się cieszył takim powodzeniem jak Roman I Piękny.

 

Ale fajnie, że budujecie sobie grupę wsparcia :D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Łomatko

 

IMO wszedłeś na niewłaściwy trop/porównanie, aż chciałoby się zakrzyknąć Twoim nickiem :).

Czy to stary wyświetlacz LCD czy nowy zasada działania jest podobna, a w swoim komentarzu odniosłem się do określenia Kolegi share28 > "(...) połamane cyferki rodem z lat 80tych".


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróżką nie jestem, ale max 10% wpisów tego co Romek ostatni.

Zmiany są wskazane i następują prędzej, czy później.

Jednakże pewne rzeczy pozostają klasyką.

Nie wszystko co nowe jest lepsze. Czas pokaże czy PseudoRangeman będzie się cieszył takim powodzeniem jak Roman I Piękny.

 

Ale fajnie, że budujecie sobie grupę wsparcia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu się wyprawia mad.gif facepalm.gif

To wszystkim tym którzy nadużywają mojego nicka w postach punish.gifpunish.gif

.

.

.

.

A jak będzie GPR za pincet to se kupię do pudełka spiteful.gifmosking.gif

 

wink.gif

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Łomatko

 

IMO wszedłeś na niewłaściwy trop/porównanie, aż chciałoby się zakrzyknąć Twoim nickiem :).

Czy to stary wyświetlacz LCD czy nowy zasada działania jest podobna, a w swoim komentarzu odniosłem się do określenia Kolegi share28 > "(...) połamane cyferki rodem z lat 80tych".

Nick powstał właśnie po przeczytaniu pewnych postów...masz absolutną rację,to jest stary,dobry LCD ale sam przyznasz, trochę go podrasowali i efekt taki że niby to samo ale całkiem nowa jakość.I tutaj właśnie widzę sens zmian i rozwoju.Stare ,ósemki, zastąpili pikselami i jest kosmos,musieli to zrobić bo jak narysować mapkę ósemkowo.

Co tu się wyprawia mad.giffacepalm.gif

To wszystkim tym którzy nadużywają mojego nicka w postach punish.gifpunish.gif

.

.

.

.

A jak będzie GPR za pincet to se kupię do pudełka spiteful.gifmosking.gif

 

wink.gif

łomatko od razu nadużywali,ledwo że trzy raza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany są wskazane i następują prędzej, czy później.

Jednakże pewne rzeczy pozostają klasyką.

Nie wszystko co nowe jest lepsze. Czas pokaże czy PseudoRangeman będzie się cieszył takim powodzeniem jak Roman I Piękny.

 

Ale fajnie, że budujecie sobie grupę wsparcia :D

w miłości do klasycznych przedmiotów nijak nie przeszkadza otwartość na zmiany,znam takiego co restauruje stare auta ale dzieciaki do przedszkola wozi hybrydą.Jak przeglądałem cały wątek, odniosłem wrażenie jakby w średniowieczu.Na stachowym polu.Za stodołą wylądował F16.

Co takiego rewolucyjnego jest w tym GPR? On nie jest zrobiony z kryptonitu i nie jest zasilany reaktorem zimnej fuzji.Ot zwykły, trochę unowocześniony Roman.Stal,szkło,plastik,kilka procesorów i kawałek porcelanki.....nie kryptonit.Nie bójmy się go panowie.( I panie jak są jakieś)  B)

Edytowane przez Łomatko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak będzie GPR za pincet to se kupię do pudełka spiteful.gifmosking.gif

A nie mówiłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w miłości do klasycznych przedmiotów nijak nie przeszkadza otwartość na zmiany,znam takiego co restauruje stare auta ale dzieciaki do przedszkola wozi hybrydą.Jak przeglądałem cały wątek, odniosłem wrażenie jakby w średniowieczu.Na stachowym polu.Za stodołą wylądował F16.

Co takiego rewolucyjnego jest w tym GPR? On nie jest zrobiony z kryptonitu i nie jest zasilany reaktorem zimnej fuzji.Ot zwykły, trochę unowocześniony Roman.Stal,szkło,plastik,kilka procesorów i kawałek porcelanki.....nie kryptonit.Nie bójmy się go panowie.( I panie jak są jakieś)  cool.png

hehehe no własnie niektórzy chyba się boją tego zegarka wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znając Tomaliusza i tak kupi nowego Romka a ja mu przypomnę tą qupe....:)

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj był na watchshop w promocji za 2800 zł, po kilku godzinach już wszystko wymiecione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno przy zakupie większej ilości można go było kupić na wagę i wychodziło sporo taniej dlatego właśnie wszystkie wymiotło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem ;)

tak, mówiłeś,ale do pudełka się nie liczy,jak nie zobaczę foty z zegarkiem na nadgarstku-nie uwierzę.Oczywiscie na tomaliuszowym nadgarstku-dla uściślenia. Edytowane przez Łomatko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zamówiłem niebieski pasek do mojego czarnego Rangemana :-)). Czas oczekiwania 4 tygodnie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zamówiłem niebieski pasek do mojego czarnego Rangemana :-)). Czas oczekiwania 4 tygodnie.

 

No to wchłonęło Cię szaleństwo "G" chyba  :lol:

Swoją drogą z dzisiaj ponownie obejrzałem filmik Mateja o GPR-B1000.

Ciekawi mnie czy wśród klienteli przyjmie się taka ścieżka Casio.

Ów czasomierz - przyznaję, to bardzo dobry projekt i będę śledził ten wątek aby poznać opinię użytkowników. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będę chciał smartwatcha którego paruje się z telefonem to kupię coś innych firm które robią to lepiej.

 

To tak jakby Garmin albo Samsung zrobili nagle zegarek typu gulfmaster albo gravitymaster.


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby S lub G zrobili coś, co będzie cechowało się zwiększoną wytrzymałością na wstrząsy, wodę i trudne warunki, w których takie zegarki mogą się przydać, nie wspominając o zwiększonej żywotności na baterii. Dlaczego od razu negować swojego rodzaju nowatorskie podejście Casio. Zrobili coś, co świetnie sprawdzi się w terenie. A to, że zegarek łączy się z telefonem, nie oznacza od razu, że musi odbierać maile, sms-y i umożliwiać przeglądanie stron www ;) Jedynie ten rozmiar... niedługo wyjdzie na jedno, czy założę zegarek, czy przywiążę telefon do nadgarstka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.