Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może koledzy mi podpowiedzą na temat tej Rakiety bo koperta to raczej z innej bajki

 

post-51294-0-11984000-1410452722_thumb.jpg

post-51294-0-16297600-1410452738_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza z werkiem pochodzą ze złoconej koperty, którą zapewne zniszczono dla złota :(

Zegarmistrz zrobiło się pewnie szkoda rakiety w ładnym stanie i werk włożył do wolnej koperty aby nie zniszczył się. Mój znajomy majster też ma taki werk kompletny z tarczą i resztą ze złoconej koperty, tylko z wostoka, śliczniutki, trzyma go pod szkiełkiem, w torebce strunowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o identyfikacje 4 damek radzieckich:)

post-71937-0-14511000-1410854557_thumb.jpg

post-71937-0-29720800-1410854575_thumb.jpg

Edytowane przez Cree

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o identyfikacje 4 damek radzieckich:)

Czajka, Łucz, Rakieta, Zaria. Co wygrałem ? B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że nigdy nie widziałem werku damskiej rakiety; nie ma przypadkiem wewnątrz łucza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że nigdy nie widziałem werku damskiej rakiety; nie ma przypadkiem wewnątrz łucza?

Czy ta Rakieta to na pewno damka? Jakie ma wymiary?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak rozpoznać czy to damka czy męski? bo z tego co wiem to był noszony ileś lat temu przez kobietę :)

Mi też on wygląda bardziej na męski niż damski. Akurat taka wiadomość bardzo by mnie ucieszyła:)

Wymiary tej rakiety to 35 mm .

Edytowane przez Cree

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowy męski rozmiar tamtych lat mówię oczywiście o zegarku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również potwierdzam, rakietka męska.

I bardzo dobrze:) zasili moją skromną kolekcje:) tylko muszę go doprowadzić do porządku:)

Edytowane przez Cree

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że dodałeś "mówię oczywiście o zegarku", bo już zaczynałem robić wielkie gały :)

 

Cree, o "męskości" rakety może też świadczyć szerokość teleskopów/uchwytów pod pasek - z pewnością 18mm


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werk, koperta. Wskazówki są ok. Tarczy albo nie widać ma zdjęciu albo jest strata powinna być taka. Jakby co to mam taką na zbyciu ;)

post-68064-0-77708800-1411093346_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaa... to takie cudo :)

albo coś z tarczą tego z aukcji jest nie OK, albo fatalna fota? pytałem, bo coś mi nie pasiło w wyglądzie


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaa... to takie cudo :)albo coś z tarczą tego z aukcji jest nie OK, albo fatalna fota? pytałem, bo coś mi nie pasiło w wyglądzie

Tak właśnie, albo kiepskie foto. Albo kiepska tarcza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie wytarta tarcza, ale w razie czego taką akurat łatwo dostać, bo to w miarę młode zegarki. Ale żadna to okazja, bo koperta mocno poniszczona i brakuje oryginalnej koronki, która też jest czarna, a to juz może być trudniejsze do dostania niż tarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koronka w moim jest oryginalna, a nie wygląda - trochę czarnego zostało e rowkach i no środku reszta się wytarła. Ta czerń na tych kopertach nie jest zbyt trwała. Taką tarczę mam jedną. wolną. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety, oksydowanie (czy czym tam ruscy traktowali koperty) jest słabym punktem... a może w ogóle oksydowanie mosiądzu to cienka sprawa?

Ja mam akurat śliczną czarną jak smoła raketę-kopernika, jeszcze wygląd trzyma ale koronkę już musiałem dać złoconą bo syfiaście wyglądała


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, macie może gdzieś linka do zdjęć złotych (583)radzieckich zegarków? Pamiętam, że była taka strona ze wszystkimi na raz, ale nie mogę się dokopać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.......?Ja mam akurat śliczną czarną jak smoła raketę-kopernika, jeszcze wygląd trzyma ale koronkę już musiałem dać złoconą bo syfiaście wyglądała

Dałbyś fotkę, jak prezentuje się taki czarnuszek x koronką zloconą??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne te czarne rakiety:)

Edytowane przez Cree

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ktoś pomógłby mi wycenić tą zarie i łucza? bo i tak u mnie miejsca nie znajda i wylądują na bazarku. Obie są na chodzie.

 

Choopie usuń to pytanie zanim Cię tu zjedzą :D nie wyceniany zegarków na naszym forum. Wystaw na aukcji i xa tyle ile będzie warta to się sprzeda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.