Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może się podzielić wiedzą na temat tego zegarka? Z góry dziękuję.

 

1zeg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Znacie jakieś fajne miejsca w Zabrzu, Bytomiu i Katowicach, gdzie można kupić radzieckie zegarki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może się podzielić wiedzą na temat tego zegarka? Z góry dziękuję.

Wydaje mi się, że koperta powinna być inna, tj. innego kształtu i złocona. Poza tym wskazówki też chyba nie te.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że koperta powinna być inna, tj. innego kształtu i złocona. Poza tym wskazówki też chyba nie te.

 

Zgadzam się. Koperta nie OK.

Wskazówki są pewnie ogólnie od tego modelu ale nie od tej wersji.

Przy tej tarczy powinny nie być wypełnione.

 

Innymi słowy - jest to już raczej składak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj wpadł mi w ręce taki zegarek. Mało jest zdjęć takiego poljota na necie, tak samo znalazłem też stolicznego z identycznym giloszem, w związku z tym mam pytanie o oryginalność tego poljota i ogólnie ocenę zegarka. 

 

42179006212175851886.jpg

 

79072984054367151313.jpg

 

45912483584658415266.jpg

 

65568660300034783797.jpg

 

Edytowane przez niekudłaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś fajne miejsca w Zabrzu, Bytomiu i Katowicach, gdzie można kupić radzieckie zegarki?

Panie Wojciechu nie wiem czy fajne ale 2 zegarmistrzów w Bytomiu sprzedaje zegarki radzieckie na ul. Jainty i Piastów Bytomskich ten drugi nie do końca zbadany - tylko przez witrynę bo zawsze przechodzę z dzieckiem w wózku. Co do targowisk to mały pchli targ odbywa się co sobotę na ul. Rostka ale jak ostanio tam byłem to raczej bieda. Dodatkowo - targ staroci w Bytomiu i raczej wszyscy wiedzą o nim - dużo cwaniaków ale czasami wprawne oko coś wypatrzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten typ ma wszystko w porządku?

Wg mnie powinien być w złoconej kopercie, ale reszta OK.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Witam, wczoraj wpadł mi w ręce taki zegarek. Mało jest zdjęć takiego poljota na necie, tak samo znalazłem też stolicznego z identycznym giloszem, w związku z tym mam pytanie o oryginalność tego poljota i ogólnie ocenę zegarka. 

 

42179006212175851886.jpg

 

79072984054367151313.jpg

 

45912483584658415266.jpg

 

65568660300034783797.jpg

Koperta ma być złocona tak jak w moim:

http://zegarkiradzieckie.blogspot.com/2014/01/poljot-17-kamieni.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

nie, to są przekładki. 

Edytowane przez Wojciech1500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość scooby666

do usuniecia

Edytowane przez scooby666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość scooby666

do usuniecia 

Edytowane przez scooby666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kchrapek pokazywany przez Ciebie Start ma "warszawską" tarczę. Wypełnienie wskazówek też jest nowe, ale tego bym się nie czepiał, bo lepsze takie niż żadne. Za taką kasę odpuściłbym i poszukałbym ładnie zachowanego oryginału. W tych pieniądzach na pewno do dostania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tu wszystko jest ok? Nie ma żadnych kombinacji z tym Startem? Bo tarcza wydaje mi się cokolwiek za czysta.

http://allegro.pl/przepiekny-zegarek-radziecki-start-i3897505371.html

 

Wg mnie tarcza nie jest oryginalna, popatrz na czcionkę grubaśna i w niektórych literach jakby rozlana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam;

 

Mam chętkę na taka Mołnię : http://allegro.pl/molnia-kolejowa-zsrr-z-deklem-szklanym-i3887600842.html

Może ktoś mi coś powiedzieć więcej na temat tego konkretnego sikora? Wart tej ceny?

 

Pozdrawiam!


Posiadane zegarki : Pierre Ricaud kwarc, Casio Edifice EF-305 1A, Rakieta "UFO" z lat 80, Wostok Komandirski z lat 70, Poljot garniturowiec, Mołnia pasówka współczesna (werk 3602)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy bywały takie Rakiety tzn koperta chrom a wskazówki złocone czy zawsze złoto ze złotem, a chrom z chromem?post-49869-0-07362900-1390244371_thumb.jpgpost-49869-0-42700600-1390244690_thumb.jpg

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta druga Rakieta na pewno nieprawidłowa. Powinna być złocona koperta, lub indeksy na tarczy i wskazówki w kolorze srebrnym. Co do pierwszej to nie jestem pewny, ale chyba widziałem już takie zestawienie, co oczywiście nie świadczy o poprawności tej kombinacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.