Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwiatek

Ja kilkanaście razy dziennie patrzę na suwmiarkę... suwmiarki są spoko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki budzik się przypatałętał. :)

 

post-75614-0-13414200-1418983438.jpg


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porę budzenia będziesz ustawiał ...telepatycznie? :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porę budzenia będziesz ustawiał ...telepatycznie? :)

Nieeee, wskazówek się schował za godzinową. :)

Działa i bzency ładnie. :)


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zupełnie od czapy to znaczy nie na temat ale gdzie mam napisać jak nie tu ??? na jest OK nie będę pisał bo tam mało ludzi znam a tu wszystkich :)

16 grudnia skończyłem 40 LAT !!!!!!!!!!

Były życzenia jakieś drobne prezenty a dzisiaj o czym w ogóle nie wiem :rolleyes:  zostałem zaproszony na kolacje przy świecach - zaproszony oczywiście przez moją żonę - wiem natomiast że czeka tam cała moja ekipa :D  :D  :D  ja oczywiście o niczym nie wiem :ph34r:  kazała mi się ubrać w jakiś luźny garnitur i być gotowym o 17 :o 

 

Obawiam się że jest to mój ostatni wpis na dzisiaj no chyba że z restauracyjnego kibla coś nasmaruje bo jak by zobaczyła że wchodzę na forum to by mnie zabiła a potem się rozwiodła <_< 

 

A żeby nie było całkiem nie na temat - FAJNY POLIOT BUDZIK  ;) 

Miłego wieczora Panowie B) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

I wzajemnie Paweł :D

Bawcie się tam dobrze i spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zupełnie od czapy to znaczy nie na temat ale gdzie mam napisać jak nie tu ??? na jest OK nie będę pisał bo tam mało ludzi znam a tu wszystkich :)

16 grudnia skończyłem 40 LAT !!!!!!!!!!

Były życzenia jakieś drobne prezenty a dzisiaj o czym w ogóle nie wiem :rolleyes:  zostałem zaproszony na kolacje przy świecach - zaproszony oczywiście przez moją żonę - wiem natomiast że czeka tam cała moja ekipa :D  :D  :D  ja oczywiście o niczym nie wiem :ph34r:  kazała mi się ubrać w jakiś luźny garnitur i być gotowym o 17 :o 

 

 

Najlepszego! Sto lat w dobrobycie i pomyślności...

 

Gdzie mam być o 17? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie! Trzymaj sie dzielnie i poręczy!!!

Życzę ci wyyyymazonego zegara :D

I nie omieszkam dodać, moja kolej nadejdzie w najblizszym marcu. :)


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dziadek posiada zegarek który mnie od zawsze interesował, lecz ze względu na jego stan wizualny nie wiem co to jest, wydaje mi się, że to radziecki więc piszę tutaj ;-)

Nie wiem czy to przypadkiem nie jest Łucz.

b04d95a47e092f898251564b832e74af141.101.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej oryginalny oryginał :) i do tego b.ładny stan!

 

Sprzedający ściemnia, że to amfibia... ale OK - może się nie znać. Brakuje mi fotki tarczy am face! odnoszę wrażenie, że wystawiający celowo ukrywa okolice indeksu 6, aby nie móc dostrzec czy jest tam napis "sdjełano w sssr" lub "zakaz mo"? czy nie??

Tarcza jest klasyczna. Jednak z żółtą kopertą u sowieckich komandirów nie spotkałem się! Wydaje mi się, że to już bajer późniejszej produkcji. Piszę "żółtą" bo to już nie jest stare-dobre sowieckie złocenie, tylko jakiś delikatny syf, który się szybko wyciera (dlatego ten z akcji naprawdę wygląda na nienoszony)

Czyli wygląda na jakiegoś noworusa? Oryginał, raczej nie i nie zawracać sobie nim głowy..? http://allegro.pl/rosyjski-zegarek-wostok-amfibia-nieuzywany-i4912582579.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noworus nie ma "Сделано в СССР" na godzinie 6 ;)

Edytowane przez rysqut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noworus nie ma "Сделано в СССР" na godzinie 6 ;)

Nie znam się na noworusach, ale to logiczne, jednak możliwe, że dla turystów idzie napisać wszystko na tarczy, byle sprzedać... Czyli warto się nim zainteresować w tej cenie? (czy to składak?)http://allegro.pl/rosyjski-zegarek-wostok-amfibia-nieuzywany-i4912582579.html

Edytowane przez Jocker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noworus nie ma "Сделано в СССР" na godzinie 6 ;)

 

 

Nie znam się na noworusach, ale to logiczne, jednak możliwe, że dla turystów idzie napisać wszystko na tarczy, byle sprzedać... Czyli warto się nim zainteresować w tej cenie? (czy to składak?)http://allegro.pl/rosyjski-zegarek-wostok-amfibia-nieuzywany-i4912582579.html

Przecież na ostatnim zdjęciu jest gdzie sdiełano ten zegarek - w CCCP

post-68206-0-77883200-1419175327_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej kolega _Kwiatek_  (teraz Paweł Bury) zwrócił uwagę na ostatnią fotkę z suwmiarką (której ja po prostu wcześniej nie kliknąłem)

 

Zegarek wszystko ma jak należy i jest w b.ładnym stanie. Godzinę do zakończenia aukcji ma 122,50zł na liczniku - moim zdaniem spoko jak na nieużywany.

Obawiałbym się jednak, że parę razy założysz go na rękę i... już nie będzie tak ślicznie wyglądał.

 

Więc jak napisałem wyżej, mam złe zdanie o żółtych kopertach komandirów (wszystkie które miałem w łapach lub widziałem były noworusami i były jakieś wyszmelcowane). Ponieważ kolorem odbiegają od "zwykłych" złoconych wostoczków, poza tym nawet nie miały puncy Au, przypuszczam że to jakiś inny typ powłoki...

Dlatego jestem tradycjonalistą  i komandiry w wodoszczelnych kopertach mam tylko w chromie. Złocone zaś tylko starego typu z porządnym złoceniem Au20

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szanowni Koledzy co sądzicie o tej Sławie

http://allegro.pl/zegarki-stary-zegarek-slawa-28-kamieni-cccp-i4919932089.html

 

Nie bardzo wiem jak zamieścić samo zdjęcie,dlatego wkleiłem linka.

Składak. Przełożony werk z tarczą ze złoconej koperty. Chyba że na telefonie źle widzę i wskazówki nie są złotego koloru... Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szanowni Koledzy co sądzicie o tej Sławie

http://allegro.pl/zegarki-stary-zegarek-slawa-28-kamieni-cccp-i4919932089.html

 

Nie bardzo wiem jak zamieścić samo zdjęcie,dlatego wkleiłem linka.

Coś mi się widzi, że ta tarcza i wskazówki została wyszarpana ze złoconej koperty.  Koledzy, co Wy na to?


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zegarek wszystko ma jak należy i jest w b.ładnym stanie. Godzinę do zakończenia aukcji ma 122,50zł na liczniku - moim zdaniem spoko jak na nieużywany.

Obawiałbym się jednak, że parę razy założysz go na rękę i... już nie będzie tak ślicznie wyglądał.

 

Więc jak napisałem wyżej, mam złe zdanie o żółtych kopertach komandirów (wszystkie które miałem w łapach lub widziałem były noworusami i były jakieś wyszmelcowane). Ponieważ kolorem odbiegają od "zwykłych" złoconych wostoczków, poza tym nawet nie miały puncy Au, przypuszczam że to jakiś inny typ powłoki...

Dlatego jestem tradycjonalistą  i komandiry w wodoszczelnych kopertach mam tylko w chromie. Złocone zaś tylko starego typu z porządnym złoceniem Au20

Dzięki Cofer - o taką informację właśnie mi chodziło, lepszej amfibii raczej nie wyrwę w tej cenie (no chyba że poszybuje wysoko) ;)  juz 145 ... do 150 paru, jak więcej to już ją odpuszczę.. no i poszła... :wacko:   

Jeszce 2 sztuki widzę http://allegro.pl/radziecki-zegarek-wostok-amfibia-17-kam-zsrr-cccp-i4895988524.html oraz ta http://allegro.pl/amfibia-komandirskie-i4896495503.html - ale ta odpada, bo ta tarcza jest bez napisu USSR, czyli był kombinowany..  :blink:

Edytowane przez Jocker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginał. Ale stan słaby...


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem przez chwilę Komandira z żółtą kopertą. Po wyszorowaniu jej szczoteczką ta powłoka zaczęła złazić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uważasz. Ja takie na części kupuję u siebie max po 10 zł. Ale jak taki stan Ci odpowiada to ok. Mi osobiście byłoby szkoda zanieść taki zegarek do zegarmistrza i dopłacić za czyszczenie i regulację 40 zł. To nie są rzadkie zegarki i myślę że można w tej cenie wyrwać coś w ładniejszym stanie.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gregch,w takim razie się wstrzymuję,cisnąłem bo cholernie podobają mi się Sławy na tym mechanizmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.