Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

To pewnie tak samo było ze "Spirytusem młodzieżowym" o obniżonej mocy ;) [70%]-słabizna....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jestem nowym użytkownikiem tego konta i chcialem sie dowiedziec o moje zegarki które dostalem po dziadku a mianowicie o to czy sa cos warte i jesli tak to ile?? dodam ze wszystkie sa sprawne i byly na remoncie u zegarmistrza. 

post-63540-0-37886200-1373128307_thumb.jpg

post-63540-0-10694300-1373128330_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

witam jestem nowym użytkownikiem tego konta i chcialem sie dowiedziec o moje zegarki które dostalem po dziadku a mianowicie o to czy sa cos warte i jesli tak to ile?? dodam ze wszystkie sa sprawne i byly na remoncie u zegarmistrza.

Witam. Jestem posiadaczem od niedawna takiego oto zegarka. Czy mogli byście mi coś więcej powiedzieć o tym sprzęcie? jaka może być mniej-więcej cena jeśli chciałbym go sprzedać? Pozdrawiam :)

Na forum nie wyceniamy zegarków, proszę czytać regulami.

 

networkagent - Ty masz popularnego Poljota z lat 70-80tych, więc nie spodziewaj się dużej ceny

Bartek8500 - poprosimy lepsze zdjęcia każdego z nich to coś więcej powiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pytania o cenę odpowiadamy dopiero po 1000poście ,nie czytałeś regulaminu? :D

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojciech1500 ok jutro ci wysle lepsze zdiecia bo bardzo jestem ciekaw tych zegarków .

Ze wskazaniem na mechanizm w zegarku kieszonkowym[Chronometre].

Zegarki naręczne z tego co udalo mi sie zobaczyć to Sława i dwa Orienty -raczej niewielkiej wartości kolekcjonerskiej....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze wskazaniem na mechanizm w zegarku kieszonkowym[Chronometre].

Zegarki naręczne z tego co udalo mi sie zobaczyć to Sława i dwa Orienty -raczej niewielkiej wartości kolekcjonerskiej....

Oprócz tego po lewej Wostoczek- http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/z219/2193051/big/1.jpg?screen coś takiego tylko z inną tarczą i zniszczony.

Kieszonka to klasyczna Mołnia i jest tam jeszcze szwajcar bez wskazówek - Tissot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie mam jako ze moja lista must have nadal ma same dziury to ogladam amfibie i komandiry wiec znalazlem cos takiego:

 

http://allegro.pl/zegarek-wostok-komandirski-zakaz-mo-cccp-ladny-i3379464583.html

 

 

czy to nie jest jakis franken?

 

niebieski pierscien z minutami wydaje sie od wersji cywilnej,

Dekiel powienien byc chyba opisany komandir 1945-1985

 

dobrze mysle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego po lewej Wostoczek- http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/z219/2193051/big/1.jpg?screen coś takiego tylko z inną tarczą i zniszczony.

Kieszonka to klasyczna Mołnia i jest tam jeszcze szwajcar bez wskazówek - Tissot.

Też sadze ze to Tissot.... :D ,ale foty słabe[podkreślenie}


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

pytanie mam jako ze moja lista must have nadal ma same dziury to ogladam amfibie i komandiry wiec znalazlem cos takiego:

 

http://allegro.pl/zegarek-wostok-komandirski-zakaz-mo-cccp-ladny-i3379464583.html

 

 

czy to nie jest jakis franken?

 

niebieski pierscien z minutami wydaje sie od wersji cywilnej,

Dekiel powienien byc chyba opisany komandir 1945-1985

 

dobrze mysle?

Dobrze myślisz. Składak. Wewnętrzny ring powinien mieć kolor zbliżony do koloru tarczy i cyferki wyłącznie na indeksach 6 i 12, pozostałe tylko kreseczki. Sekundowa też nie z tej bajki. O deklu pisałeś. Jedynie mechanizm wydaje się OK, powinien być ze stopsekundą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie a co do reszty zegarków orientujesz sie cos?? na poprzedniej stronie jeszcze jest kilka fotek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z "radzieccy' ;) pewniej beda bardziej zorientowani..

A w Chronometre słabo widze werk a i tu pewnie ktoś udzieli Ci informacji,cierpliwości-pozdrawiam


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Mołnia, czyli ta kieszonka na fotkach u góry strony, na mechanizmie 3602 (oznaczenie jest wybite), tarcza plastik, nie wystawiaj jej zbyt długo na działanie ostrych promieni słonecznych, bo zżółknie.

Poza tym brak w niej wałka naciągu, albo tylko koronki. Trzeba zaglądnąć w kominek u góry.

Ale możesz spróbować nakręcić ja bezpośrednio przez to największe koło zębate, delikatnie np. igłą, i nie za dużo. Wystarczy o kilka ząbków. Jeśli balans zacznie się bujać możesz otwierać szampana ;)

Jeśli nie, to czeka Cie poszukiwanie dawcy. Bez względu na wszystko warto ją reanimować, bo stan jest super.

 

Orienty jak Orienty, kiedyś dosyć popularne. A tu wg mnie warto wziąć się za tego białego. Zielony może posłużyć za dawcę.

 

O Slavie sie nie wypowiadam. Poza moimi zainteresowaniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stronie 222 jeszcze dodalem 2 zegarki o których nic nie wiem mogbys rzucić okiem??? mołnia jest juz po naprawie i koszt wyniósł  mnie 20 zl :P chodzi swietnie

 

w sumie to wszystkie zegarki sa po naprawie czesc mam w domu a czesc jeszcze u zegarmistrza i wszystkie chodza tylko z tissotem mam problem bo brakuje jednej cześci do szybki poza tym mechanizm tez hula :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat dzisiaj się taka licytowała. Czy one mają coś nie teges z tymi dnia tygodnia?

http://allegro.pl/slawa-slava-zlocona-26-kamieni-cyganska-i3370349570.html

Mają ;) niestety,miałem kilka egzemplarzy...Cygańska hehe to znaczy jaka?

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.