Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

Na pierwszy żut oka też wygląda mi to na Łucza.

Nawet na alle pojeawił się teraz w podobnej kopercie : http://allegro.pl/lucz-23-kamieni-zegarek-meski-uszkodzony-i3474310306.html

o qrde a ja po cichu liczyłem że to jednak ljuks :(


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

$@#!%@^&@*&!%&%&%*

no to doopa a myśłałem że to okaże się ljuks

wtoopa


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie forumowicze!!

 

Z góry dziękuję za ewentualną pomoc i przepraszam jeśli powielam pytanie!

 

Jestem od tygodnia na Ukrainie (urlop) i zwiedzam ze swoją kobietą magiczny Lwów...

 

Szwendaliśmy się po ukraińskich pchlich targach w poszukiwaniu prezentu - zegarka dla przyjaciela, miłośnika...

 

po kilku dniach przemówił do mnie u jednego dziadeczka ten oto zegarek i go zakupiliśmy,

bardzo mi się podoba, jest sprawny (tzn póki co chodzi) i zastanawiam się co mamy  w rękach, 

 

jeśli znajdzie się ktoś tak uprzejmy i napisałby nam cóż to jest pokrótce będę dozgonnie wdzięczny ;)

nie chciałbym podarować bliskiej nam osobie totalnego szmelcu 

 

P.S. z bólem serca go oddam trochę, chyba zapaliła mi się iskierka miłości do starych zegarków :)

 

post-64532-0-97207800-1376853497_thumb.jpg

post-64532-0-10556100-1376853507_thumb.jpg

post-64532-0-73279900-1376853514_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek na zdjęciach to "Olimpijski" Wostok, wyprodukowany dla upamiętnienia olimpiady w Moskwie. Ładny stan, jak na te Wostoki, z reguły tarcza jest gorsza. Pasowałoby wymienic szkło i założyć ładny pasek. Na peweno nie jest to szmelc. Jest względnie pospolity (tzn. jak na rzadsze i ciekawsze zegarki), ale bardzo, jak by to powiedzieć, "collectable" (kolekcjonowalny??? - Anglicy to mają takie fajne słowa - krótko i treściwie ;) ). Ogólnie bardzo fajny zegarek.

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek na zdjęciach to "Olimpijski" Wostok, wyprodukowany dla upamiętnienia olimpiady w Moskwie. Ładny stan, jak na te Wostoki, z reguły tarcza jest gorsza. Pasowałoby wymienic szkło i założyć ładny pasek. Na peweno nie jest to szmelc. Jest względnie pospolity (tzn. jak na rzadsze i ciekawsze zegarki), ale bardzo, jak by to powiedzieć, "collectable" (kolekcjonowalny??? - Anglicy to mają takie fajne słowa - krótko i treściwie ;) ). Ogólnie bardzo fajny zegarek.

Wielkie dzięki! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest zegarek wostok :)

powiem wiecej to jest fajny wostok.

to jest wostok wydany z okazji olimpiady w Moskwie w 1980 roku (widac na tarczy przetloczenia).

o ile dobrze pamietam na deklu tez powinien miec jakis olimpijski akcent. chyba ze sie myle?:)

to dobry znajomy? bo jak taki sredni to popros o azyl na ukrainie i ciesz sie wostokiem.

 

---------------

pmwas szybszy :)

Edytowane przez profaner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest zegarek wostok :)

powiem wiecej to jest fajny wostok.

to jest wostok wydany z okazji olimpiady w Moskwie w 1980 roku (widac na tarczy przetloczenia).

o ile dobrze pamietam na deklu tez powinien miec jakis olimpijski akcent. chyba ze sie myle? :)

to dobry znajomy? bo jak taki sredni to popros o azyl na ukrainie i ciesz sie wostokiem.

hehe, taaak, dobry znajomy chociaż już mam różne myśli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie forumowicze!!

 

Z góry dziękuję za ewentualną pomoc i przepraszam jeśli powielam pytanie!

 

Jestem od tygodnia na Ukrainie (urlop) i zwiedzam ze swoją kobietą magiczny Lwów...

 

Szwendaliśmy się po ukraińskich pchlich targach w poszukiwaniu prezentu - zegarka dla przyjaciela, miłośnika...

 

po kilku dniach przemówił do mnie u jednego dziadeczka ten oto zegarek i go zakupiliśmy,

bardzo mi się podoba, jest sprawny (tzn póki co chodzi) i zastanawiam się co mamy w rękach,

 

jeśli znajdzie się ktoś tak uprzejmy i napisałby nam cóż to jest pokrótce będę dozgonnie wdzięczny ;)

nie chciałbym podarować bliskiej nam osobie totalnego szmelcu

 

P.S. z bólem serca go oddam trochę, chyba zapaliła mi się iskierka miłości do starych zegarków :)

qrde ładniutki, soolerować plexi i będzie mniòd malina, możesz zdradzić ile druzja ukraiñcy sobie wołają za takiego wostoczka ?


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie forumowicze!!

 

Z góry dziękuję za ewentualną pomoc i przepraszam jeśli powielam pytanie!

 

Jestem od tygodnia na Ukrainie (urlop) i zwiedzam ze swoją kobietą magiczny Lwów...

 

Szwendaliśmy się po ukraińskich pchlich targach w poszukiwaniu prezentu - zegarka dla przyjaciela, miłośnika...

 

po kilku dniach przemówił do mnie u jednego dziadeczka ten oto zegarek i go zakupiliśmy,

bardzo mi się podoba, jest sprawny (tzn póki co chodzi) i zastanawiam się co mamy w rękach,

 

jeśli znajdzie się ktoś tak uprzejmy i napisałby nam cóż to jest pokrótce będę dozgonnie wdzięczny ;)

nie chciałbym podarować bliskiej nam osobie totalnego szmelcu

 

P.S. z bólem serca go oddam trochę, chyba zapaliła mi się iskierka miłości do starych zegarków :)

qrde ładniutki, soolerować plexi i będzie mniòd malina, możesz zdradzić ile druzja ukraiñcy sobie wołają za takiego wostoczka ?


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde ładniutki, soolerować plexi i będzie mniòd malina, możesz zdradzić ile druzja ukraiñcy sobie wołają za takiego wostoczka ?

dziadek zażyczył sobie 100 Hrywien (ok 40 zł) ;) miał tam trochę tego jeszcze, mogę jutro rano podejść i strzelić fotkę majątku przyjaciela zza wschodniej granicy, ale nie obiecuję że zdążę, jutro wracam do Polski, chętnie coś od niego nabędę jeśli kogoś coś zainteresuje, poczułem smak miłości do zegarków na tym forum, trza się wkupić :D;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jadę tam czekaj na mnie :)


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pchli targ w centrum Lwowa, zaraz koło opery i placu z fontanną, starszy Pan stoi w głębi ze starymi zegarkami, żelazkami, aparatami itd na oko dobrze po 70tce, stosunkowo dobrze po Polsku kuma ;) 

 

turystów jak mrówków i nawet oka nie zawieszą na kolekcji biednego Ukraińca ;)

swoją drogą pewnie po korzeniach Polaka,

mam tu trochę znajomych i 80% to z domu Polacy przesiedleni 50 lat temu... historii to my łatwej z nimi nie mamy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanie skoro już Wam tu przytrułem ;)

 

poproszę jeszcze dwa zdania o tym zegarku, szukam trochę w "google" ale nie mogę na niego trafić, również zakup na Ukrainie, tyle że nowy, zakupiłem parę dni temu i zapomniałem o nim trochę, mega prosty ale również mnie coś urzekło w nim... chyba ta cyrylica :D

 

pytam w zasadzie z czym mam do czynienia, ponoszę go trochę czy raczej posypie się za tydzień itd 

 

z góry dzięki! :)

post-64532-0-34791200-1376858795_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaria, z Penzy. Dośc późna, bo już rosyjska. Nie wiem, co ma w srodku - w przypadku noworuskich można się czasem cieżko zdziwić ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaria, z Penzy. Dośc późna, bo już rosyjska. Nie wiem, co ma w srodku - w przypadku noworuskich można się czasem cieżko zdziwić ;)

dzięki!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

jadę tam czekaj na mnie 

 

Goral poczekaj ja pojade z Festung Posen to pojedziemy razem a rootec niech grzeje wodke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum.

Mam do was prośbę, ostatnio znalazłem taki mechanizm (zdjęcia) chciałbym was prosić w o pomoc w rozpoznaniu co to był za zegarek. Zdjęcia wyszły rozmazane (robione telefonem) za co przepraszam na razie takie muszą wystarczyć.

Jeśli ktoś by go rozpoznal niech wrzuci jego zdjęcie.

 

Z góry dzięki

post-59763-0-12528600-1376898414_thumb.jpg

post-59763-0-87754300-1376898422_thumb.jpg

post-59763-0-99007400-1376898427_thumb.jpg

post-59763-0-26794100-1376898433_thumb.jpg

post-59763-0-78390300-1376898436_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to wyglada na werk slawy 21 kamieni 2414. tak mi sie wydaje

Edytowane przez profaner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ale kolega się myli i gość z tej aukcji też to jest łucz

dzisiaj przyszedł miałbyć ljuksem a okazał się łuczem na 23 kamykach, faktycznie neitypowy łucz ale łucz

 

post-34697-0-93250100-1376929943_thumb.jpg

post-34697-0-03800700-1376929960_thumb.jpg

Edytowane przez Goral35

KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Możecie powiedzieć coś o mechanizmie w mojej Wolni? Jakie lata produkcji? Jakiej fabryki jest to logo? Dla mnie tam jest 4 "ciasowyj zawod", a takiego zakładu nie znam.

post-55122-1376938705,4753_thumb.jpg

Edytowane przez Linkas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.