Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanko.  Oryginalnie ten zegarek posiadał branzolete, czy pasek?

Chcę go doprowadzić do oryginału i cieszyć się nim długie lata.

(ps. nie jet na sprzedaż)

posiada ktoś może zdjęcie, jak powinien wyglądać w całej okazałości?

 

 

oryginalnie to kupowało się tylko zegarek . klient sam musial dokupić pasek lub bransoletę.  

 

tak wgląda ta koperta (ale z inna tarczą) na starej bransolecie

post-34995-0-91540000-1382558978_thumb.jpg

post-34995-0-95174200-1382558987_thumb.jpg

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oryginalnie to kupowało się tylko zegarek . klient sam musial dokupić pasek lub bransoletę.  

 

tak wgląda ta koperta (ale z inna tarczą) na starej bransolecie

No i teraz już wiadomo dlaczego ewidentnie powinien być pasek :D  

pierwsza ażurkowa w ogóle nie pasuje :)

A drugą nosił Breżniew :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję informacji na temat takiego znaleziska z Allegro:

 

http://img06.allegroimg.pl/photos/oryginal/36/23/74/22/3623742224

 

http://img06.allegroimg.pl/photos/oryginal/36/23/74/22/3623742224_1

 

Dokładnie to chodzi mi o mechanizm jaki tam siedzi /podobno 17 kamieni/. Chciałbym uzyskać trochę informacji na jego temat jeszcze przed demontażem. Ma prawdopodobnie zerwaną sprężynę. Może ktoś się z takim czymś spotkał. Nawet nie wiem pod jakimi hasłami szukać informacji. Sprzedający na aukcji określił go jako zegarek sterujący.

Edytowane przez hary70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie,

właśnie zostałem wyprowadzony z błędnej chęci szukania za wszelką cenę, pewnie niezbyt taniej złotej branzolety :huh:

Koszmarnie to wygląda z branzoletą z tamtej epoki. (w sumie z tej też)

w google jest zdjęć tego modelu tyle co kot napłakał...

Jakby ktoś miał jakiej jeszcze, to byłbym wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał jakiej jeszcze, to byłbym wdzięczny.

Skopiuj sobie золотые часы ракета  i wklej do google grafika to zobaczysz więcej.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Witam. Poszukuję informacji na temat takiego znaleziska z Allegro:

 

http://img06.allegroimg.pl/photos/oryginal/36/23/74/22/3623742224

 

http://img06.allegroimg.pl/photos/oryginal/36/23/74/22/3623742224_1

 

Dokładnie to chodzi mi o mechanizm jaki tam siedzi /podobno 17 kamieni/. Chciałbym uzyskać trochę informacji na jego temat jeszcze przed demontażem. Ma prawdopodobnie zerwaną sprężynę. Może ktoś się z takim czymś spotkał. Nawet nie wiem pod jakimi hasłami szukać informacji. Sprzedający na aukcji określił go jako zegarek sterujący.

Cofnij sie stronę wstecz. Już było pytanie o ten mechanizm. I padła odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cofnij sie stronę wstecz. Już było pytanie o ten mechanizm. I padła odpowiedź.

Dziękuję bardzo, Co ślepemu po oczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w odpowiednim temacie pisze.... Ale na odwrocie zegarka pisze Russian...
Zegarek dostałem w prezencie... Jak byłem u zegarmistrza to strasznie się zdziwiłem bo myślałem, że jest wart 100- maks 200zł,
a on powiedział mi, że około 1000zł, ponieważ ma tam jakiś szwajcarski mechanizm... 
I teraz prośba do was... aczkolwiek nie jestem przekonany co do jego wartości o wycenę oraz podanie modelu... bo też nie znam...
Widnieje jedynie napis CARDI... Jeżeli zegarek rzeczywiście jest tyle wart, to chciałem również zapytać gdzie go mogę ewentualnie sprzedać, aczkolwiek mi taki zegarek nie jest potrzebny :> 

Zdjęcia :

02nx.png

3a0a.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Nie wiem czy w odpowiednim temacie pisze.... Ale na odwrocie zegarka pisze Russian...

Zegarek dostałem w prezencie... Jak byłem u zegarmistrza to strasznie się zdziwiłem bo myślałem, że jest wart 100- maks 200zł,

a on powiedział mi, że około 1000zł, ponieważ ma tam jakiś szwajcarski mechanizm... 

I teraz prośba do was... aczkolwiek nie jestem przekonany co do jego wartości o wycenę oraz podanie modelu... bo też nie znam...

Widnieje jedynie napis CARDI... Jeżeli zegarek rzeczywiście jest tyle wart, to chciałem również zapytać gdzie go mogę ewentualnie sprzedać, aczkolwiek mi taki zegarek nie jest potrzebny :> 

 

Zdjęcia :

02nx.png

3a0a.png

 

Twój majster nie bardzo się zna ;)

Wpisz w Google "cardi watches", to znajdziesz nawet ten Twój.

A w sprawie sprzedaży zwróć się do Alle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Na forum nie wycenia się zegarków" - zacytuję po raz setny chyba. Przeczytaj regulamin. Już koledzy pisali Ci wcześniej, wrzuc na aukcję w Alle... i dowiesz się ile jest wart.

Edytowane przez biedronsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skopiuj sobie золотые часы ракета  i wklej do google grafika to zobaczysz więcej.

Dziękuję bardzo za pomoc. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie.

Niestety nie zdążyłem zrobić zdjęcia, ale może komuś coś powie sam opis. Otóż dostałem od jednego ze swoich pracowników zegarek Łucz. Zegarek nie jest do końca ani damski ani męski (za duży jak na damski i nieco za mały jak na męski...chociaż skłaniam się raczej ku męskiemu), ma jakby sześciokątną kopertę w kolorze srebrnym. W tą kopertę jest wtopiony pasek, a właściwie bransoleta - nie ma szans jej wymienić, jakby co - też w kolorze srebrnym. W środku 2209 jak w de łux'ie w złotym kolorze. Tarcza w kolorze srebrnym...tak ogólnie, chociaż przypomina masę perłową. Z zegarka ktoś wymontował cały balans, dlatego pojechał do zegarmistrza. Ogólnie zegarek jest niezniszczony, jednak poza balansem, wygląda na to, że jakoś do tarczy dostała się wilgoć, która spowodowała przebarwienia w ciemnym kolorze na brzegach. Nie dało się tego zmyć, a bałem się użyć środków typu benzyna, bo szkoda mi ryzykować indeksów. Z tego co powiedział mi dziś zegarmistrz, to jak pracuje 37 lat, nie widział tagiego egzemplarza. Powiedział też, że być może był to model nie dostępny w naszym kraju.

Nie wiem czy komuś coś powie ten opis, ale czemu ten model jest taki enigmatyczny... Szukałem w googlach i nie znalazłem takiego. W każdym razie, jeśli ktoś ma do tego cuda tarczę, chętnie kupię :D A jak zegarek do mnie wróci, zrobie foty i zamieszczę.

Z pamięcią u mnie nieco krucho jak widać. W każdym razie poniżej zamieszczam zdjęcie tego Łucza:

post-60883-0-03910000-1382822199_thumb.jpeg

post-60883-0-37740600-1382822225_thumb.jpeg

 

Rozmiary zegarka:

30mm wysoki na 30mm szeroki z koronką.

Edytowane przez Nightdream

Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Koledzy, moglibyście powiedzieć mi cokolwiek o poniższym zegarku, interesuje mnie wszystko, marka, prawdopodobny rok produkcji, mechanizm itd. Zegarek na deklu ma wygrawerowany numer: 041534

 

rbcj.jpg

Witaj

Zegarek Wostok, czas powstania 1980-89', powinien tam tykać werk 2409 (jak mniemam na surowych płytach - czyli bez żadnych sygnowań (napisów) na mechanizmie). Kawał dobrego zegarka ;)


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nabyłem dzisiaj dwa zegarki, jeden Wostok i jeśli można chciałbym się dowiedzieć coś więcej na temat tego zegarka i podróbę Breitlinga :/ Za każdy dałem po 20 zł więc trochę mniej serce boli ale to tak jest jak się człowiek nie zna ;p

 

Oto zdjęcia wspomnianego Wostoka i dla ciekawości jedno zdjęcie podróbki :P

Mam nadzieję, że przynajmniej Wostok mnie nie zawiedzie ;)

iyad.jpgokbb.jpgtkrk.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-31052-0-99225200-1382911058_thumb.jpg

post-31052-0-18649600-1382911066_thumb.jpg

post-31052-0-41971300-1382911074_thumb.jpg

 

Mam okazję kupić, podoba mi się ta rakieta.

 

Chciałem zapytać czy oryginalna.

 

No i czy obiektywnie warto za jakieś 40zł..

 

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjecie 1.jpg

zdjecie 2.jpg

zdjecie 3.jpg

 

Mam okazję kupić, podoba mi się ta rakieta.

 

Chciałem zapytać czy oryginalna.

 

No i czy obiektywnie warto za jakieś 40zł..

 

Z góry dzięki za pomoc.

Wydaje się oryginalna. Mechanizm po oznaczeniach radziecki, dobry, fajna szybka zmiana daty (poprzez odciągnięcie koronki). Rozumiem, że jest na chodzie. Jeśli trzeba ją oczyścić, to musisz dodać do tego 40-60 zł. Musisz sam ocenić. Jeśli nie trzeba czyszczenia, to zdecydowanie warto. Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyskto z nią jest OK, cena też jest jest bardzo fajna jak za taki stan.

a jakby Ci nie podpasowała to chętnie ją od Ciebie odkupię :)

kupuj smiało.


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.