Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wojciech1500

Nie znam się na komputerach, ale spróbuję przez fotosik:

 

64b5534189575e87med.jpg

Edytowane przez Wojciech1500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Po prostu kupę twoich linków nie otwiera się u mnie i kiszka :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się też nie otwiera, ale od pewnego czasu, niektóre zdjęcia od Gordona się nie otwierają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Nie znam się na komputerach, ale spróbuję przez fotosik:

 

64b5534189575e87med.jpg

Teraz jest dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona zdaje się jest poprzedniczką popularnej "lodówki". Zasadniczo jest odrobinę większa (grubość podobna)

Z tego co pamiętam to pieszczotliwie nazywano ją mydełkiem

Pojawia się od czasu do czasu ale nie można chyba przyjąć, że jest rzadka. Raczej nie ma na nią mody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to jakiś wypas, rzadkość czy rarytas. Do tego moim zdaniem jest brzydka. Czasem coś wypłynie na aukcjach, ale szczerze to wątpię by kiedykolwiek ten model stał się wziętym kąskiem dla kolekcjonerów i zbieraczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nio tak - ale z 2 strony - skoro Panowie pojawia się rzadko i niewielu ma ją w swojej kolekcji to w sumie jakiś kąsek to jest ;) (ale fakt - niezbyt ładna).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nio tak - ale z 2 strony - skoro Panowie pojawia się rzadko i niewielu ma ją w swojej kolekcji to w sumie jakiś kąsek to jest ;) (ale fakt - niezbyt ładna).

 

Pełna zgoda. Na pewno jest na nią miejsce w pełnej kolekcji.

Rodzaj to rodzaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam
Jestem nowy na forum, więc przy okazji chciałbym się przywitać. Niedawno kupiłem zegarek Wostok, a bardzo chciałbym wiedzieć, co to za model i w którym roku został wyprodukowany. Dołączam zdjęcie i proszę o pomoc :)

Wostok

 
jeżeli potrzeba więcej zdjęć to proszę pisać
Edytowane przez praetorian852

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Wostok, 17 kamieni, mechanizm 2409A, z lat 80-tych (1983-85, być może wcześniejszy, albo późniejszy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny budzik :) jeżeli o to pytasz i orginał :).

a czy ta wskazówka czerwona powinna być czerwona? bo na innej aukcji jest taki sam, ale wskazówki wszystkie czarne I się zastanawiam, ktory z nich jest oryginalny ( poza tym ten sprzedawca ma dużo rusków w super stanie, coś mi tu nie gra)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wostok, 17 kamieni, mechanizm 2409A, z lat 80-tych (1983-85, być może wcześniejszy, albo późniejszy)

Dziękuję bardzo za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ta wskazówka czerwona powinna być czerwona? bo na innej aukcji jest taki sam, ale wskazówki wszystkie czarne I się zastanawiam, ktory z nich jest oryginalny ( poza tym ten sprzedawca ma dużo rusków w super stanie, coś mi tu nie gra)

 

Na tym forum ma ten sam nick.  

Zawsze można go o coś zapytać samemu.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda czy fałsz? (że z ZSRR?)

Może ktoś w tej kwestii poratuje ew. linkiem do jakiegoś katalogu albo kolekcji?

post-60300-0-23387100-1387232506_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś mógłby mi pomóc zidentyfikować wiek tego zegarka. Jest to Slava, 21 kamieni, na spodzie ma numer 537, zegarek jest nakręcany. Kupiłem go w Moskwie w 2004 roku jako tzw. komandirski. Były też takie wersje z czterema gwiazdami i wersje z zieloną tarczą. Po czym zidentyfikować można rok tego zegarka?

post-67695-0-69114400-1387311350_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Identyfikujemy wiek:XX - XXI  :D

Jak sam napisałeś zakupiłeś go w 2004r, na dole tarczy masz napisane "sdiełano w Rasiji" czyli jak wiemy z historii to po rozpadzie Związku Radzieckiego. Lata 90 ubiegłego stulecia lub początek ówczesnego ;)


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda czy fałsz? (że z ZSRR?)

Może ktoś w tej kwestii poratuje ew. linkiem do jakiegoś katalogu albo kolekcji?

 

wychodzi że to nie fałsz bo znalazłem innego zodiaka http://aukro.ua/chasy-raketa-petergof-bliznecy-ne-rabochie-i3799926269.html

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.