Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

Bo Ty i Zdzisiek siedzicie na żyle złota (ściana wschodnia) 

A jak łączycie zainteresowania, wiedzę (merytorykę) z kontaktami i źródełkami to jesteście nie do pobicia.

I właśnie jutro od rana będziemy to łączyć. A ta żyła złota to niestety jeszcze bardziej na wschód - tak z 1000 km. ;) 


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbylak, dzięki za odpowiedź

mam ok 100 zł i w tej cenie mogę dostac Bisseta kwarcowego albo właśnie jakiegoś Poljota Nie wiem czy warto Poljota, bo nie znam się na tym, stąd moje pytanie

Trafiłaś do ruskich maniaków, także odpowiedź już znasz :)

Lepiej rozejrzyj się po bazarku - bywają ładne sztuki w przystępnych cenach.


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdzisiek…no i po co mnie wkurzasz na noc?! Ciśnienie mi znowu skoczy i znowu do balnicy mnie zawiozą ;) A tak serio…jak jest Twój i chcesz go spieniężyć…to daj znać na pw.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Znawców Tematu,

zaczęło się od reanimacji Dziadkowego zegarka (odbiór od zegarmistrza za tydzień) i wzięło mnie na inny "zegarek z duszą". Czy mogę liczyć na Waszą opinię w tym temacie? Z jednej strony zależy mi na oryginalności produktu, z drugiej, nie chcę przepłacać.

Poniżej aktualne linki do ogłoszeń zegarków, ktorymi jestem zainteresowany:

1) http://allegro.pl/nos-ideal-sliczny-wostok-w-chromie-zsrr-70-i3734675268.html

2) http://allegro.pl/potezny-i-piekny-poljot-automatic-23-kam-stan-i3737578620.html

3) http://allegro.pl/zegarek-vostok-kamandirski-i3747345281.html - koperta mi tu jakoś nie pasuje - ale nie znam się aż tak

4) http://allegro.pl/wostok-amfibia-200m-zsrr-70-vostok-stan-idealny-i3749247489.html

5) http://tablica.pl/oferta/wostok-ID3Xn4P.html

6) http://tablica.pl/oferta/raketa-kremowa-giloszowana-tarcza-ID3Vgcl.html

 

Dużo tego, mam nadzieję że nie zostanę zbanowany. Póki co jestem krótko na tym forum i może popełniam błędy ale gdzie jak dzie, jak tylko tu mogę liczyć na Waszą pomoc.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komandir z tablicy to chińska podróbka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to pozycja 4. Sądzę, że cena dojdzie do 120-160zł

Fakt, poz.5 to chińczyk wart około 20-30zł.

Pozycja 3, to współczesna, już rosyjska produkcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo, za szybką odpowiedź Panowie. A jakie macie przemyślenia odnośnie zegarka nr 1? Bardzo mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko , że opis wskazuje na zawodowego handlarza , a oni często mają kilka kont i sami podbijają sobie cenę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj też, że rzeczywista średnica koperty w tym modelu to ok. 37mm - to nie jest dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, zegarek nie należy do największych, sam mam worlmastera tej samej wielkości ale błękit tego zegarka jest naprawdę uroczy :) Zobaczymy do jakiej kwoty dojdzie i czy urok szybko nie pryśnie. Ile realnie zapłacilibyście za ten zegarek? 

 

Od 2 tygodni jestem na tym forum i jestem pod wrażeniem Was forumowiczów...Jesteście wspaniali i cierpliwi dla takiego marudery jak ja. Oj ciężkie są początki...

 

A jak ta rakieta - ostatni link?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta nawet fajna, ale koperta "zeżarta"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie Amfibia nr 4, to bym się zastanawiał nad Poliotem z poz. 2. W tym przypadku jednak boję się ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie Amfibia nr 4, to bym się zastanawiał nad Poliotem z poz. 2. W tym przypadku jednak boję się ceny

 

Ile według Was można zapłacić za tego Poliota? Aukcja kończy się za 4 godz. i już kosztuje 143pln. Czy jeszcze warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej obserwować bazarek niż przepłacać na alle...


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jak ci się podoba to załóż sobie jakąś górną kwotę i powalcz. Ile tu możesz przepłacić? 100zł? 150zł? Jeśli to nie są dla ciebie poważne pieniądze to bierz i się ciesz. Najwyżej kolejny zegarek kupisz kilka tygodni później. Tragedii nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile według Was można zapłacić za tego Poliota? Aukcja kończy się za 4 godz. i już kosztuje 143pln. Czy jeszcze warto?

To jest złoooooo..... :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej obserwować bazarek niż przepłacać na alle...

Lepiej obserwować jedno i drugie, bo na bazarku nie zawsze jest taniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

 

Chciałbym się zapytać, co sądzicie o tej aukcji i zegarku w niej prezentowanym:

 

http://allegro.pl/radziecki-zegarek-kwarcowy-elektornika-i3764289227.html

 

Uwielbiam zegarki mechaniczne, a tu zauważyłem coś takiego... i sam nie wiem co myśleć - kompletnie inna bajka, ale jednak ma to coś w sobie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zawodowcem, ale to, że zegarek jest niesprawny da się zauważyć ;)

Kwestia tego co jest niesprawne, ile może kosztować naprawa (ba, czy w ogóle naprawa jest możliwa ze względu na części itd.) - co o tym sądzicie?

 

@entombed - dzięki za info, zaraz wczytam się w ten temat :)

 

Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zegarkami kwarcowymi jest tak, że się idzie do kiosku i kupuje baterie za 3-4 zł. Po założeniu zegarek działa albo nie. Jeżeli zegarek działa wartość jego kilku/kilkunasto -krotnie rośnie . Kupując  zegarek zepsuty mówi się że ... jest ryzyko jest zabawa ;-P. 

 

Napiszę inaczej ... mam kilkanaście takich zegarków . Nie sprawdzałem ich - bo nie mam czasu/nie chce mi się/do kiosku mam daleko/zarobiony jestem . Gdy wpadnę na pomysł ich sprzedaży - na pewno je sprawdzę ( bo wartość sprawnego to ok. 80 zł. ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Jakoś nigdy nie czułem "mięty" do zegarków kwarcowych... Ale ten jest jakiś taki ciekawy... Przypomina mi mój pierwszy zegarek ever, więc tutaj sentyment się odzywa, a że jestem sentymentalny, to się poddaję ;)

 

Ryzyko nie ryzyko... Podoba mi się - szkoda tylko że koperta zaorana :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.