Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wojciech1500

Czy z tą rakieta wszystko ok? Chodzi mi głównie o kopertę, nie powinna byc zlocona?

Zdjęcie z ogłoszenia Tajtka, zgoda na pytanie jest :)

 

99938a89c0dacfc5med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy z tą rakieta wszystko ok? Chodzi mi głównie o kopertę, nie powinna byc zlocona?

Zdjęcie z ogłoszenia Tajtka, zgoda na pytanie jest :)

 

99938a89c0dacfc5med.jpg

 

Jest tak jak z katalogu :)

post-41034-0-21086100-1386370098_thumb.jpg


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Towarzysze! Taki nowy nabytek. Co możecie powiedzieć? Lata produkcji, mechanizm, itp?

 

 

luch.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tak się składa, że ostatnio swojemu koledze serwisowałem takiego samego Poljota - w moim przypadku ów Poljot miał złoty sekundnik, więc w tym z aukcji raczej jest nieoryginalny (i w dodatku bez "przeciwwagi"). Tak poza tym to wydaje się być OK, werk taki jak trzeba, tarcza ma niewielkie przebarwienia. Kupując akurat ten model warto zwrócić uwagę na stan uszu do mocowania paska - są drążone przelotowo i po wieloletniej eksploatacji (a takie egzemplarze się trafiają) mogą stać się niebezpiecznie cienkie ;)

Edytowane przez sthool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, ale jak to ocenić na podstawie zdj na All..?

mam jeszcze takiego pacjenta na oku:

http://allegro.pl/stary-oryginalny-kolekcjonerski-lucz-gorniczy-i3761100880.html

co myślicie o tym?

Pozwolę sobie zabrać zdanie w tej kwestii ;) Ten łucz jest piękny, mam takie dwa i wiem co mówię. Prezentuje się bardzo okazale na nadgarstku, bo jest dość duży. Prezentowany egzemplarz jest na pewno oryginałem, a jeśli nawet został złożony z kilku, to wszystko jest takie, jak powinno być ;) Moim zdaniem powinno się go dać do czyszczenia, bo nie wygląda na pucowany ostatnimi czasy. Przydałoby się też zmienić uszczelkę na nową, bo stara wygląda na zużytą. Poza tymi drobiazgami, zegarek wart zachodu i dłuższego zastanowienia… Opinia jest moja..jak wiadomo - nie jestem obiektywny :D


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zabrać zdanie w tej kwestii ;) Ten łucz jest piękny, mam takie dwa i wiem co mówię. Prezentuje się bardzo okazale na nadgarstku, bo jest dość duży. Prezentowany egzemplarz jest na pewno oryginałem, a jeśli nawet został złożony z kilku, to wszystko jest takie, jak powinno być ;) Moim zdaniem powinno się go dać do czyszczenia, bo nie wygląda na pucowany ostatnimi czasy. Przydałoby się też zmienić uszczelkę na nową, bo stara wygląda na zużytą. Poza tymi drobiazgami, zegarek wart zachodu i dłuższego zastanowienia… Opinia jest moja..jak wiadomo - nie jestem obiektywny :D

Nie widziałem takiego Łucza na żywo, ale w mojej ocenie jest on przepiękny! A myślę, że jestem bardziej obiektywny niż Nightdream :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem takiego Łucza na żywo, ale w mojej ocenie jest on przepiękny! A myślę, że jestem bardziej obiektywny niż Nightdream :)

Zastanawiam się czy nie powalczyć o trzeciego :) Będę wtedy jeszcze bardziej nie obiektywny :P


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, ale jak to ocenić na podstawie zdj na All..?

mam jeszcze takiego pacjenta na oku:

http://allegro.pl/stary-oryginalny-kolekcjonerski-lucz-gorniczy-i3761100880.html

co myślicie o tym?

Fajny, ale ma ubytki malatury na obrębie tarczy. Niby dość małe, może nie będą się rzucały w oko na nadgarstku, ale ja szukałbym dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam ;) Przecież na szczęście nie wszystkie zegarki to NOS'y…coś trzeba nosić :D


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chyba spróbuję powalczyć, podoba mi się

Życzę powodzenia :)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha! wygrałam aukcję z tym Łuczem niebieskim :D

Gratuluję :) Celowo nie licytowałem :D


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha! wygrałam aukcję z tym Łuczem niebieskim :D

Już po kobiecie, buty idą na alle..  :D


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha! wygrałam aukcję z tym Łuczem niebieskim :D

 

Też gratuluję :)

Ja również tam nie licytowałem, chociaż nie tylko ze względów uprzejmościowych :)

O 20:10 kończyły się 3 licytacje , w tym ta cho..#.*%..na   Rakieta kalendarz co poszła za 255zł :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbowałam jeszcze tego Sygnała wygrać, ale w ostatniej chwili ktoś mnie przebił :( może po świętach będzie łaskawiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha! wygrałam aukcję z tym Łuczem niebieskim :D

Tak przeczuwałem , że to Ty . Niech Ci służy i cieszy oczy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w bardzo dobrym stanie i oryginalny. Wszystko zależy od ceny, a czyszczenie i tak trzeba wkalkulować w koszty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.