Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MasterFan

Baaaaaaaardzo przyjemny temat- wakacje!!! :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was Szanowni Klubowicze :!: ;)

Temat chyba jak najbardziej na czasie, więc postanowiłem go założyć :)

Może podyskutujemy o tym gdzie warto jechać, dlaczego, gdzie się wybieracie w tym roku, co warto zobaczyć w danym miejscu :?:

Takie uwagi są często bardziej przydatne niż informacja w katalogach firm sprzedających wczasy- możemy sobie po prostu nawzajem pomóc i zachęcić do odwiedzenia jakiegoś ciekawego miejsca :)

Więc jak :?:

Gdzie się wybieracie :?: :)

 

 

Pozdrawiam

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadę jutro do Pogorzelicy mad Bałtykiem,

już mam problem złapać brakujący czas

............gonię

pozdrawiam,

cześć

Władek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jendri

W przyszły piątek jestem w Mediolanie gdzie czeka mnie generalny obchód wszystkich (licznych) sklepów zegarkowych ;) Zatem przez 3 dni przymierzam najnowsze modele AP, IWC i JLC! A potem 4 tygodnie w przepięknej Sienie. Co prawda nie jest to zegarkowe zagłębie, ale codziennie będę się przechadzał w swoim Keleku po ichniejszym rynku (miejscu Palio) i chwalił się swoim czasomierzem 8) Niech Italiańce zazdroszczą 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie niestety wakacji w zasięgu wzroku nie ma (praca, praca, praca).

:cry: ... ale żeby nie było mi całkiem smutno to kupiłem sobie dziś nowy zegarek. ;)

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:twisted:

Jaki zegarek :?: :shock: :twisted:

Pochwal się :!:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@michalop

 

Zegarek bardzo ładny, niby prosty, ale jednak coś w nim jest, sprawia wrażenie pewnego narzędzia ;)

 

 

Ja na prawdziwe wakacje na razie się nie wybieram, planuję jedynie coroczny wyjazd rowerowy z kumplami. Jeździmy co roku, byliśmy na Mazurach, nad Narwią, na Kaszubach dwa razy, na Pojezierzu Drawskim, na Litwie, a teraz wybieramy się albo na ścianę wschodnią: Zamość, Chełm, Lublin, albo na pojezierze lubuskie (z Poznania bliżej, więc to bardzie prawdopodobna opcja). te wyjazdy rowerowe pozwalają nam starym prykom wyobrazić sobie, że jesteśmy jeszcze całkiem na chodzie. Śpimy w namiotach gdzie popadnie, jemy co popadnie i pijemy lokalne piwa i bratamy się z lokalsami. Jest superrrrr.

 

Może do tego czasu będę już na łąpce miał Breitlinga :oops:

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ michalop,

 

zegarek faktycznie nie w moim stylu, ale na pewno może się podobać :!: ;)

 

@ ML,

super sposób na spędzenie wolnego czasu, muszę kiedyś spróbować :!: :twisted:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bieszczady....

 

... góry & woda w jednym ;)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neuro napisał:

Bieszczady....

 

... góry & woda w jednym ;)

 

Neuro,

a te drugie "o" nie powinno mieć również kreski :?: :twisted:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a te drugie "o" nie powinno mieć również kreski :?: :twisted:

 

Nie :!: Z kobietą jadę :? :wink: 8) ;)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie, "kreska" byłaby nie na miejscu :wink: ;)

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wpadłem na parę dni po wypadzie w górki (kurcze ile Wy tu przez tydzień potraficie nabazgrać wiadomości!! ;)) A potem czeka na mnie Luksemburg, Belgia i Holandia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A potem czeka na mnie Luksemburg, Belgia i Holandia

Piękne miejsca :!: ;)

A tak z ciekawości, czy wiesz Yargoth po czym poznać, że się wjeżdża z Holandii do Belgii :?: :twisted:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj Piotrek :!: :twisted:


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd :!: :twisted:

 

Choć niewątpliwie masz rację, nie o to mi chodziło :twisted:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ten przejazd można poznać po tym że kończy się wszechobecny aromat ziela a zaczyna czekolady ;).

Tak naprawdę to zastanawiam się w którym z tych państwie dostane najtaniej zegarki (mam nadzieję, że gdzieś Ponarańczowego Potwora będą mieli) :)

A i jeszcze na marginesie - Marcin gratulacje za inż'a przed nazwiskiem (nie chciało mi sie już szukać tego wątku w którym wszyscy gratulowali :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Yargoth,

dzięki :!:

A co do Pomarańczowego Potwora, z tego co pamiętam to w Holandii było wiele sklepów naprawdę dobrze wyposarzonych w "japońców", także nie powinieneś mieć większego problemu :)

 

A teraz Wam powiem po czym poznać, że się wjeżdża z Holandii do Belgii (jak to mawiał zawsze mój dziadek)...

-Poznać po tym, że kobiety zaczynają być ładniejsze od krów ;) :oops:

 

Kto był i widział wie o co chodzi :)

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znałem ten kawał w wersji z innymi narodami ;)

Co do zegarka to zastanawiam się tylko czy w Luksemburgu nie będzie taniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej sprawie za bardzo nie pomogę, bo w Luksemburgu nie byłem, musisz się zdać na swoją intuicję ;)

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jutro Was opuszczam na całe 2 tygodnie :!:

Nareszcie wymarzony urlop :!: :lol::lol::lol::lol:

Hurrrrrrrrrraaaaaaa :!: :lol:

Mam nadzieję, że po powrocie nie zastanę jakichś drastycznych "zmian" na forum :wink: :lol:

 

 

 

Pozdrawiam

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłego wypoczynku :!: A o jakieś drastyczne zmiany bym się nie martwił, ostatnio taki mały ruch na forum, że raczej niczym Cię nie zaskoczymy, no chyba żeby :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.